Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.277x, což odpovídá cca 223.168-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Koblihou vám zavřu hubu, premiérem brzo budu. VIDEO ze včerejší akce, ze kterého puknete smíchy
Ze svých dojmů ze včerejší demonstrace v krajských městech s názvem Proč? Proto!, jež se vymezovala proti ministru financí Andreji Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi, se na svém facebookovém profilu vypsali občanský aktivista Tomáš Peszynski a Klára Novotná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 09:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2017

Související články

Prdlajs. Rozbijeme si hubu. U Jaromíra Soukupa to tentokrát odnesli Jiří Drahoš či Serena Williamsová
V novém Týdnu s Jaromírem Soukupem se na TV Barrandov moderátor, ředitel a vlastník v jedné osobě věnoval komunálním volbám a politické korektnosti. Prý se zase posunula „hranice blbosti“ a volby se zvrhly v mistrovství republiky ve slibování. Pak předvedl nejvtipnější příklady neprofesionálního politického marketingu. A politická korektnost? Z té si prý brzo rozbijeme hubu, varoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
VIDEO dne: Fanoušek Bohemky si vychutnal příslušníky Policie ČR. Přihlížející vřískal smíchy
Na úskalí policejní práce poukázalo video na Tíseň.tv. „Občas to maj ti kluci těžký. Fanoušek Bohemky pobavil,“ píší správci na Facebooku a ukazují scénu mladíka s muži zákona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Tomáš Hanák na Václaváku: Nejsme volové s koblihou v tlamě!
Herec Tomáš Hanák podpořil včera demonstraci na Václavském náměstí, kam mělo dorazit více než sto tisíc lidí. Rozhodl se vystoupit na pódiu a říct lidem, že jsou frajeři. „Dáváme jasně najevo, že nejsme stádo poslušných ovcí nebo volů s koblihou v tlamě, s rudou pandou na standartě nad Pražským hradem,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Minář: Stačí nám, když premiérem nebude Babiš
Vůdce protestů Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář dokázal při včerejší demonstraci zaplnit Letnou. „Budeme protestovat, dokud bude premiérem,“ poznamenal Minář v rozhovoru pro deník Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Žádní „protestující“, to byl krystalický fašismus, zuří novinář Moláček po sobotním divadle. Kristus je jim ukradený, chtějí jen zastrašit oponenty, aby drželi hubu
Novinář Jan Moláček se na svém facebookovém profilu vyjádřil proti legitimizaci projevu krystalického fašismu tím, že mu budeme říkat protest či nesouhlas. „Protest a nesouhlas – i na hraně zákona – jsou v demokracii svaté, divadelní akce spolku s bizarním názvem ‚Slušní lidé‘ ale ničím takovým nebyla,“ reaguje tak na včerejší událost v Brně, kdy aktivisté protestovali proti kontroverznímu divadelnímu představení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Nesouhlasím s vámi, a proto vám zavřu hubu. Ti největší novinářští grázlové ze sebe dělají bojovníky proti fake news. Běs, běs, běs, soptí Petr Štěpánek
ROZHOVOR Fake news už dnes jsou nejen dezinformace, ale také nástroj mocenských elit k napadání nevhodných názorů. To si myslí spisovatel a hudebník Petr Štěpánek, jeden ze zakladatelů ODS i Alternativy pro Česko. Navíc, podle něj, ti největší bojovníci proti fake news je sami šíří. V rozhovoru vyjádřil také obavu vzhledem k současné cenzuře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kdybyste věděli, kdo je můj táta, držíte hubu! Drsné VIDEO z Prahy. Opilý a naštvaný mladík se předvedl policistům
O pořádný rozruch se postaral arogantní mladík, kterého v neděli nad ránem v centru Prahy zadržela hlídka městské policie. Devatenáctiletý hoch rozbíjel pouliční osvětlení, na přivolané strážníky pak křičel, chrlil urážky a vyhrožoval jim svým mocným tatínkem. Incident měl dohru na služebně státní policie. Zlatá mládež v plné parádě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Petr Štěpánek: Zavřeme vám hubu, pane Voltaire!
Pokud si snad myslíte, že pod praporem vítězné liberální demokracie stále platí okřídlené Voltairovo: „Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat,“ hluboce se mýlíte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Volte mě, budu mnohem lepší než Miloš Zeman !!!
Budu lhát ještě víc, budu urážet lidi na potkání, budu větší hulvát a sprosťák a na Hrad si s sebou vezmu ještě horší bandu, než je tam nyní. Z Ústavy udělám trhací kalendář a omilostním nějakého na doživotí odsouzeného vraha.....
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.2.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Určitě budu premiérem do roku 2025, plánuje Andrej Babiš. Pak vystartoval na novinářku, ať ho neštve
Předseda vlády Andrej Babiš v rozhovoru pro Deník.cz promluvil o svých ambicích do budoucna, které jsou nemalé. Ještě v roce 2017 přitom říkal, že pokud se stane premiérem, v politice po čtyřech letech skončí, ale teď to vypadá spíše naopak. „Premiérem chci určitě být do roku 2025,“ je rozhodnut Babiš, který bude bezpochyby opětovně zvolen předsedou hnutí ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist