Dostanou lidi pod úplnou kontrolu! Kubera zmrazil moderátora informací, co prý brzy zavede Brusel
Senátor Jaroslav Kubera (ODS) usedl v internetové televizi XTV.cz proti moderátorovi Luboši Xaveru Veselému a rozjel svůj tradiční koncert. Mimo jiné se důrazně zastal umělců. Luboš Xaver Veselý diskusi obohatil tvrdým útokem na ministra pro lidská práva Jana Chvojku (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 20:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2017

Související články

České dráhy: Do pivovaru za Kozlem se už brzy dostanete vlakem
Přímo až do pivovaru ve Velkých Popovicích se brzy dostanou návštěvníci vlakem. Zástupci Plzeňského Prazdroje a Českých drah dnes podepsali memorandum, na jehož základě dojde ke zprovoznění pivovarské vlečky a zavedení pravidelného spoje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Senátor Kubera: Vybírat z tolika skvělých lidí nebylo nic jednoduchého
Jaroslav Kubera poprvé v pozici předsedy Senátu udělil 12 osobnostem stříbrné pamětní medaile
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kubera: EU nás nepřijala z lásky, ale aby nám prodávala zboží. S Babišem Brusel zamete. Buzerant, cikánská pečeně, cikánské vtipy...
„Andrej Babiš má dost času. Než dojde k sestavení vlády, udělá nevratné kroky a pak bude mít pohodu,“ říká senátor za ODS Jaroslav Kubera. Jeho pozice je nejen ojedinělá, ale i velmi výhodná. Kubera upozornil, že když nemá důvěru, nemůže o ni ani přijít, pokud udělá nějakou blbost. Babišovu taktiku a rozehrání koaličního vyjednávání, kdy vyhoví každé politické straně v prosazení dílčí části programu, považuje za geniální. Když bude něco potřebovat prosadit sám Babiš, může si vybírat, s kým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Tak zavřete! Kubera přišel do ČT, Witowská to musela utnout
V Událostech, komentářích se střetl předseda Senátu za ODS Jaroslav Kubera s poslancem za KDU-ČSL Jiřím Miholou. Řešila se otevírací doba o svátcích a chaos, který panuje, když jsou omezeny jen obchody nad 200 m2 a o některých svátcích je otevřeno a o některých není. Kubera tvrdil, že poslanec chce lidi vychovávat a za chvíli bude požadovat, aby bylo zavřeno i o nedělích. Mihola se osopil, že mu Kubera něco „darebně“ podsunuje a pustil se do něj, že když mu nezáleží na prodavačkách, které chtějí za rodinami, tak ať si ODS před volbami odpustí řeči o rodině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na víkendovou úplnou noční uzavírku dálnice D1 mezi Mirošovicemi a Humpolcem
Úplná uzavírka dálnice D1 proběhne v km 21 až 90 v noci ze soboty 22. 4. na neděli 23. 4. V místě je stanovena objízdná trasa. Pro úplnou uzavírku byla vybrána noc ze soboty na neděli z důvodu velmi nízkých dopravních intenzit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Špína funguje, ale já na nikoho plivat nebudu. Hlavně nevyrazit moc brzy, říká Kubera o kandidatuře
Místopředseda Senátu ve čtvrtek ohlásil, že má dostatek podpisů svých kolegů pro kandidaturu na prezidenta.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 21.7.2017 v 18:36, zobrazit podobné
Potravinářská inspekce zveřejňuje úplnou Zprávu o činnosti za rok 2018
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) na svém webu aktuálně uveřejňuje úplnou Zprávu o činnosti za rok 2018 v elektronické podobě, která je k dispozici široké veřejnosti, spotřebitelům, provozovatelům potravinářským provozů i zástupcům médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Senátor Kubera promluvil o globálním oteplování. Kdo poslouchal na základní škole, nemůže tomu prý věřit
Někdo rychle pochopil, jak vydělat na tom, když bude lidi strašit globálním oteplováním, myslí si senátor Jaroslav Kubera (ODS). Bohužel, řečem o globálním oteplování uvěřila takřka celá planeta. A přitom...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na víkendovou úplnou noční uzavírku dálnice D1 v úseku Velké Meziříčí, východ - Lhotka
Úplná uzavírka dálnice D1 proběhne v km 146 až 153 v noci ze soboty na neděli. Důvodem uzavírky je demolice dvou šířkově nevyhovujících nadjezdů v km 152,5 a 153,6. V místě budou vyznačeny objízdné trasy. Pro úplnou uzavírku byla vybrána noc ze soboty na neděli z důvodu velmi nízkých dopravních intenzit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist