Jaroslav Plesl totálně vyplísnil redaktorku ČT. A má to pokračování
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se rozčílil na Českou televizi. Svůj příběh s redaktorkou veřejnoprávní televize zveřejnil na svém facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 10:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 15. 05. 2017

Související články

Festival totální demence, píše o Česku Jaroslav Plesl
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl napsal pár řádek o dění v Česku v posledních pár dnech. Především při pohledu na sociální síť Facebook Plesl dochází k závěru, že prožíváme cosi jako festival demence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Dohra nedělní Partie. Jaroslav Plesl: Omlouvám se
Nedělní vysílání Partie na televizi Prima má dohru. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl, jenž ve vysílání huboval komentátora Českého rozhlasu Radka Kubička, se následně omluvil za to, že se spletl. Kubička totiž obvinil z neznalosti ministrů, jak se nakonec ukázalo, nezná je spíš Plesl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
ČT a úplní dementi. Jaroslav Plesl praštil do prezidentských voleb
Boj o Hrad se rozjíždí na mnoha frontách. Komentářům se nevyhnuly ani sociální sítě. Jaroslav Plesl znovu aktivní na sociálních sítích, tentokrát své komentáře směřuje k blížící se mu klání o prezidentský post.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek se utopil v chlastu, baví se dnes dobře Jaroslav Plesl, autor přezdívky „starej Tullamore“
Do předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska se v souvislosti s výrazným propadem preferencí jeho strany strefoval na svém facebookovém profilu šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jaroslav Plesl otevřeně: Prouza skončila. A teď ještě...
Tomáš Prouza končí v pozici evropského tajemníka při Úřadu vlády ČR. Odchází do soukromého sektoru. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl k tomu napsal pár slov na sociální síti Facebook. Ale nejen k Prouzovi. vzal si na paškál i premiéra Bohuslava Sobotku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jaroslav Plesl se rozjel: Horáček si myslí, že když se postaví vedle Vášáryové, někdo bude chodit na jeho mítinky? Strašnej amatér!
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se dnes na svém facebookovém profilu rozhodl vyjádřit k aktuálnímu společenskému i politickému dění. A vyjádřil se leckdy opravdu peprně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Drsná zpráva české armádě: K Afghánistánu se vyjádřil Jaroslav Plesl
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se na svém facebookovém profilu vyjádřil k účasti české armády na zahraniční misi v Afghánistánu. V diskuzi se pak střetl se synem expremiéra Petra Nečase Ondřejem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
„Fakt? Tak proč jsou o dvě stránky dál úplně jiná čísla?“ Jaroslav Plesl se pozastavil nad údaji v Bakalových novinách. A to nebylo vše, co dnes vytáhl na světlo
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl sleduje, jak se v posledních dvou dnech proměnila a dál proměňuje společenská a politická situace. A způsobem sobě vlastním tento vývoj komentuje. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Erik Best a Jaroslav Plesl vypustili temné informace na téma „Topolánek“
Bývalý premiér Mirek Topolánek sehnal potřebné senátorské podpisy pro prezidentskou kandidaturu. Na sociální síti Facebook na nového prezidentského kandidáta reaguje šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Své napsal také novinář Erik Best, mimo jiné i na serveru FSfinalword.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Fatmir. Muž, který řádil v Německu se sekerou, se jmenuje Fatmir! Jaroslav Plesl sbírá nové zprávy a má jasno
Německý týdeník Der Spiegel oznámil, že útočník se sekyrou v ruce řádící na nádraží v Düsseldorfu se jmenuje Fatmir H. a pochází z bývalé Jugoslávie. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl k tomu ihned přičinil jednu poznámku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist