Sobotka prý tají obrovský průšvih, který se valí na Česko. Za mnoho peněz
Filmový, televizní a divadelní režisér Jiří Svoboda se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz zeptal na to, proč premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) veřejnosti tají exekuční výměr ve výši 13 miliard korun vůči České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 12:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 31. 05. 2017

Související články

Zachraňme Česko: Na naši zemi se valí tři pohromy
Na naši zemi se valí tři velké pohromy, aniž by to naši vládu, ale i většinovou společnost vážně zajímalo. Pokud se tím nezačneme zabývat a řešit to, tak se můžeme propadnout do stavu, z nějž nebude návratu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Česku prý hrozí velký průšvih: Šest až sedm miliard možná vyletí oknem
Obchodní ředitel společnosti Kapsch v České republice Karel Černý bije na poplach. Na veřejnost začaly pronikat informace o tendru na správu mýta na českých silnicích. Pokud se tyto informace ukážou jako pravdivé, pak je podle Černého zaděláno na další obrovský průšvih za šest až sedm miliard.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Bohuslav Sobotka má obrovský problém, ze kterého mu prý málem praskla žíla na čele. V Brně
Premiér Sobotka, který je poslední dny doslova zarytý v zemi a vyhýbá se většině jednání ČSSD, vystoupil ze svého stínu. Na sociální síti Twitter ostře glosoval vyloučení málo známého člena socdem Jakuba Patočky. ParlamentníListy.cz ovšem v té souvislosti hovořily s jedním z nejvyšších členů strany, který nám vysvětlil, proč Sobotkovi na Patočkovi tak záleželo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Česko by se mohlo připojit k žalobě na německé mýto, říká Sobotka
Zavedení mýtného pro osobní auta v Německu od roku 2019, které dnes schválil Spolkový sněm, považuje český premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) za diskriminační. Česko by se mohlo připojit k chystané žalobě dalších zemí proti německému opatření, pokud pro to budou dostatečné argumenty, uvedl Sobotka. Opatrnější přístup má zatím ministr dopravy Dan Ťok (za ANO), který chce počkat na analýzu pravidel německého mýta, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
To myslíte vážně? Naši vojáci zemřou, ČR bude agresorem. Analytik odhalil obrovský průšvih
Novela Ústavy, která by umožňovala například poslat v utajení jednotku na osvobození unesených českých občanů, se nelíbí bezpečnostnímu analytikovi Jaroslavu Štefcovi. Míní, že si tímto Česká republika odhlasuje možnost páchat akty agrese, které jdou proti Chartě OSN. „ČR bude v očích napadené země naprosto oprávněně agresorem, navíc vinným zločinem mezinárodního terorismu,“ tvrdí Štefec a ptá se, jak by Česko žádalo o vydání zajatých vojáků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka se setkal se správní radou Česko-německého fondu budoucnosti
V úterý 13. června 2017 se předseda vlády Bohuslav Sobotka zúčastnil jednání správní rady Česko-německého fondu budoucnosti. Pravidelné setkání premiér navštívil v souvislosti s letošním 20. výročím podpisu Česko-německé deklarace, na základě které fond vznikl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Průšvih s lithiem: Za to může ODS, ozvali se Sobotka i Zaorálek, když to prasklo. Právník Hrádela, který celý tunel sleduje, vás ale vyvede z omylu
Lithium na Cínovci se stalo tématem předvolební kampaně v Česku. A za vše může memorandum, které podepsal ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček s australskou firmou European Metals Holdings. Šéf ANO Andrej Babiš mluví například o krádeži ČSSD za bílého dne. Proti jeho slovům se pak ohradili jak premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), tak volební lídr strany Lubomír Zaorálek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist