Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.235x, což odpovídá cca 220.976-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Jan Vítek: Kam se poděla U.S. kavalérie?
Tak se stalo, že v máji L.P. 2017 přiletěl k nám čupřinatý POTUS a pravil: „Spanilá Evropo, sejmi brýle a prozři!" I sňala Evropa své obrovské, růžové brýle, rozhlédla se kolem a pravila: "Vidím do dáli daleké, co však už nenacházím, je U.S. kavalérie, ani na obzoru, ani za ním. Zmizela jako fata morgána."
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2017

Související články

Úplně jiný pohled na tragédii ve Francii. Hovoří Patriot a bývalý hasič Jiří Vítek
ROZHOVOR „Frajeři!“ Bývalý hasič, záchranář Jiří Vítek označuje zásah francouzských hasičů při požáru katedrály Notre-Dame za excelentní. „Soustředili se na nosné konstrukce a obětovali to, co měli.“ Domnívá se, že pomoc od českých odborníků je dobrý nápad. Peníze ale potřebují i naše památky. „Že by Česká republika zachraňovala Notre-Dame, mi připadá přehnané,“ podotýká Vítek, dnes místostarosta Prahy 8 a také šéf Patriotů. Zmiňuje, že jde o ztrátu symbolu hlavně pro křesťany, a dodává: „Jako hasič jsem viděl větší tragédie, mrtvé lidi.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Poserové, do tepláků! Po pádu lávky v Praze přichází VIDEO s vážným odhalením. A nejde jen o Prahu
Předseda strany Patrioti Jiří Vítek, jenž se rád vyjadřuje k veřejnému dění, kdy svůj názor například sdělil ke kauze lithium, nyní přinesl svůj pohled na pád lávky v pražské Troji. Vítek není samozřejmě jediný, kdo k celé věci zaujal stanovisko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Zemřel vůdce Evropy proti válce v Iráku, který si získal Araby, Thatcherovou nazýval „megerou“, zkušený novinář Vítek se rozepsal o Jacquesovi Chirakovi
Dlouholetý novinář Jan Vítek pobývající ve švýcarské Ženevě poskytl ParlamentnímListům.cz svůj text sepsaný na počest před několika dny zesnulého bývalého francouzského prezidenta Jacquese Chiraka. Publikujeme jeho komentář v plném znění níže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Jan Vítek: Všude zely krátery a kvetl ibišek
Když se v neděli 25. června 1950 lidé u nás probouzeli, devadesát tisíc severokorejských vojáků překročilo 38. rovnoběžku a směřovalo na Soul. Tak před šedesáti sedmi lety začala válka v Koreji. O tom, proč k ní došlo a jak se málem změnila v atomovou, píše Jan Vítek, člen Dozorčí komise neutrálních států, která po válce dohlížela na dodržování podmínek vratkého příměří. Dohled skončil a příměří je den ode dne vratší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Češi byli zrazováni a podráženi. Místo pění ód na EU se v ČT dělo něco docela jiného
O přízeň voličů se ve volbách do Evropského parlamentu hodlá ucházet také Jiří Vítek, předseda Patriotů ČR. Moderátor ČT Daniel Takáč se zeptal, co voličům nabízí. A dozvěděl se, že nabízí neutralitu. Před kamerami Vítek podrobně vysvětlil, co má přesně na mysli. Zmínil i ekonomické sankce proti Rusku, které se mu jeví „strašně pokrytecké“ a konstatoval, že EU už ztratila punc garanta volného obchodu a místo toho odhaluje sochy Karla Marxe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Kauza "Lidl je černý": Je to prý úplně jinak. Padla sprostá slova a závažné obvinění
ROZHOVOR I to, že je „multikulturní hovado“ se o sobě v uplynulých hodinách dozvěděl předseda Patriotů Jiří Vítek. Přidal se totiž k diskutujícím o aktuálním letáku obchodního řetězce Lidl. Domnívá se, že z celé debaty bude mít prospěch akorát „panstvo“ a předpokládá, že lidé cítí, že se u nás utahují šrouby. „Někdy mám strach víc z bílých kolaborantů, kteří jsou mnohem nečitelnější než ti druzí,“ říká Vítek. A také dodává: „Jsem Patriot, vlastenec, ale musí se rozlišovat, kdo je skutečný nepřítel.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Gabale, Drahoši, nedělejte z lidí hlupáky. Jiří Vítek, který roky sleduje „kauzu lithium“, odmítá teorie o hybridním útoku agentů Kremlu na volby
„Zaujaly mne výroky některých politiků, že to byla nějaká akce tajných služeb, které měly ovlivnit volby. Což já osobně určitě můžu říct, že je to absolutní nesmysl,“ říká ohledně lithia bývalý předseda Unie bezpečnostních složek ČR Jiří Vítek. Dodává, že podepsání memoranda těsně před volbami byl podle něj krok špatným směrem. Promluvil i o Ivanu Gabalovi a Jiřím Drahošovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Podělá se vláda kvůli ČSSD? Na scéně už zase Poche. A nejen on
Není tajemstvím, že ČSSD je v otázce setrvání v koaliční vládě s Andrejem Babišem (ANO) rozdělená. Na scénu může znovu vstoupit europoslanec Miroslav Poche.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Račok: Novinářské lejno
Kam se poděla etika, novinářská čest, profesionalita, novinářská hrdost a především morálka, která by měla pravdivě vést novinářského ducha při hledání pravdy, její obhajobě v boji proti zlu, nepravdě, organizovanému zločinu, tendenčním pohledům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist