Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.051x, což odpovídá cca 211.375-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
V naší zemi je to v pořádku pouze na první pohled. Babiš ani Zeman by kdekoliv na Západě nemohli takto fungovat, píše komentátor Hvížďala
Publicista Karel Hvížďala má strach o českou demokracii. V komentáři pro Český rozhlas napsal, že na první pohled může být v naší zemi vše v pořádku, protože Andrej Babiš (ANO) už nevlastní gigantický Agrofert ani noviny, a dokonce už není ani ministrem financí, jenže to je právě jen ten první pohled. Pohled pod pokličku podle Hvížďaly ukazuje něco jiného. Stačí se podívat na to, co dělá prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 21:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2017

Související články

Opl (Rozumní): Volební právo má mít pouze osoba trvale žijící v ČR
Není normální, aby lidé skutečně (trvale či dlouhodobě) žijící kdekoliv mimo území naší republiky mohli rozhodovat o tom, jaká bude politická reprezentace v naší zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Martin Jan Stránský: Pohled lékaře: je Miloš Zeman v pořádku?
„Prezident Zeman dostane kvůli dehydrataci infuze.“ Takto zněly zprávy ještě včera večer. O den později nic víc, ani jeden další komentář. Proč?
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 27.9.2019 v 15:41, zobrazit podobné
Senátor Linhart: Všechno je v pořádku, v pražském vesmíru
Výrok „Všechno v NEN je v pořádku“, pronesený v květnu 2018 ministryní z MMR, uzavřel tento příběh (tak typický a zobecnitelný pro naši zemi).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Komentátor Marjanovič: Nejpotupnější pro Rusy je, že Skripal nezemřel
Komentátor serveru iHNed.cz Teodor Marjanovič má za to, že Rusové si útokem na Skripala zavařili ještě víc, než se na první pohled zdálo. Komentátor podle všeho vůbec nepochybuje o tom, že je Rusko do útoku na bývalého ruského agenta zapojeno. A teď se Sergej Skripal probouzí a pravděpodobně začne mluvit...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Máme na to být bohatou zemí - bez EU
Dva měsíce před kampaní k volbám do Poslanecké sněmovny se v našich médiích pomalu rozjíždí dezinformační kampaň, která má české občany přesvědčit, že bez Evropské unie a její štědrosti bychom snad ani nemohli fungovat.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.8.2017 v 15:40, zobrazit podobné
Zálom (Svobodní): Máme na to být bohatou zemí – bez dotací EU
Dva měsíce před kampaní k volbám do Poslanecké sněmovny se v našich médiích pomalu rozjíždí dezinformační kampaň, která má české občany přesvědčit, že bez EU a její štědrosti bychom snad ani nemohli fungovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
A zase ten Babiš... a Zeman. Píše o nich důležité světové médium
Zpravodajská agentura Bloomberg se věnuje analýze povolební politické situace v České republice. Zmiňuje také podezření Andreje Babiše z dotačních podvodů, a nepředpokládá, že se budou v naší zemi konat předčasné volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš vás slupne jako malinu, vzkazuje komentátor ČSSD
Komentátor serveru Reflex.cz Viliam Buchert vzkázal ČSSD, že takto slabou, nejednotnou a finančně vyčerpanou stranu slupne premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) ve vládě jako malinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: Nový fenomén. Babiš má při rozhovorech zacpané uši. Místo odpovědí vypouští předem připravené výkřiky, nářky a útoky
ROZHOVOR Andrej Babiš a Miloš Zeman jsou, použijeme-li medicínskou terminologii, deprivanti. Jestli Babiš svá média ovlivňoval, útočil na demokracii. Pokud nepadnou konkrétní obvinění, může Andrej Babiš využít všechny útoky ve svůj prospěch. Novinář a dramatik Karel Hvížďala, jenž byl jedním z klíčových lidí během privatizace Mladé fronty a který založil Týden, ParlamentnímListům.cz sdělil, co si myslí o aktuální vládní krizi a mediálních výstupech Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Komentátor Honzejk po inauguraci: Začíná Zemanova druhá republika. Už ukázal, že bude ještě divočejší, než doposud
Komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk, oceněný se dnes na serveru iHNed.cz rozepsal o tom, jaké budou první kroky prezidenta Miloše Zemana po jeho čtvrteční inauguraci. S nadsázkou se podle něj dá říci, že bude prvním prezidentem druhé České republiky, jelikož je symbolem změny politických pořádků v Česku. „V dubnu bude přítomný jako první polistopadový prezident na sjezdu KSČM,“ dodal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist