Petr Robejšek po masakru v Londýně vážně varuje: Teroristické atentáty nejsou izolované trestné činy, nýbrž...
Český politolog a ekonom Petr Robejšek, jenž stojí za stranou Realisté, se včera na svém facebookovém profilu vyjádřil k teroristickému útoku v Londýně, při němž zahynulo sedm lidí a desítky dalších byly zraněny. Ptá se, zda to takto půjde dál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 18:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2017

Související články

S každým dalším teroristickým útokem se blíží chvíle, kdy se lidé rozpomenou, že také umí zabíjet, vážně varuje Petr Robejšek
Politolog a zakladatel politické strany Realisté Petr Robejšek se vyjádřil k teroristickému útoku ve Stockholmu. Svůj komentář uvedl starozákonním heslem: Stockholm a oko za oko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jak dlouho budou mít lidé důvěru v demokratické zřízení? Petr Robejšek varuje před soumrakem demokracie
„Soumrak této vlády je soumrakem demokracie,“ konstatuje na svém facebookovém profilu předseda Realistů, politolog Petr Robejšek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Mohou přijít další teroristické útoky, varuje premiér Srí Lanky
Srílanský premiér Ranil Vikremasinghe dnes podle agentury Reuters nevyloučil další atentáty v zemi po sérii nedělních útoků, které zasáhly tři kostely a tři luxusní hotely, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Češi rasisté, troubové? Petr Robejšek poněkud přitvrdil, je to na VIDEU
Politolog Petr Robejšek, jenž stojí za nově vzniklou stranou Realisté, se ve svém videopříspěvku na serveru YouTube vyjádřil k migrantům. „Češi nejsou rasisté, ale ani troubové, kteří se nechají zneužívat,“ řekl mimo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Uznávaný psycholog Brančík: Na teroristické útoky si nesmíme zvykat. To by byla naše zkáza. Lidé by měli...
ROZHOVOR „Myšlenkovým podhoubím těchto útoků je islám. Pokud si to takto nepojmenujeme, nemáme šanci se proti tomu bránit,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz psycholog Jiří Brančík, primář psychologického oddělení Vojenské nemocnice v Brně. „Pokud tyto atentáty budou pokračovat – a myslím, že pokračovat budou – lidé budou nuceni změnit myšlení. V některých zemích to začne být ve smyslu buď my, nebo oni,“ domnívá se. Varuje i před tím si na teroristické útoky zvykat. „To by byla naše zkáza,“ zdůrazňuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
K útoku v Londýně se přihlásili teroristé z Islámského státu
Ke středečnímu útoku v Londýně se přihlásilo teroristické hnutí Islámský stát. Učinilo tak prostřednictvím agentury Amak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Orbán to pochopil, postavil plot. A žluté vesty... Petr Robejšek o konfliktech uvnitř EU
Politolog Petr Robejšek poskytl rozhovor serveru KupreduDoMinulosti.cz. Mimo jiné hovořil o Viktoru Orbánovi, maďarském premiérovi. O něm řekl, že je štěstí, že v Evropě takový člověk je. „Úspěšně se vzepřel EU,“ poznamenal Robejšek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Češi nejsou mezi oběťmi sobotního teroristického útoku v Londýně
Mezi oběťmi ani zraněnými po sobotních teroristických útocích v Londýně nejsou Češi. ČTK to dnes řekla mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová. Úřad současně doporučil českým občanům v Londýně, aby se do odvolání v britské metropoli vyhýbali místům s vysokou koncentrací lidí a oblastem, kde teroristé útočili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Tohle Němci nesmí udělat, varuje Marian Kechlibar před návrhem, který ohrožuje Česko. A varuje Andreje Babiše
ROZHOVOR Matematik a publicista Marian Kechlibar si všímá „nejtupější energetické politiky na světě“. To nejsou jeho slova, nýbrž výrok renomovaného amerického deníku Wall Street Journal. A týká se našich sousedů z Německa. Ti chtějí brzy uzavřít všechny jaderné i uhelné elektrárny. „Pokud se do toho Němci vážně pustí, stanou se jim sousední státy včetně ČR energetickým rezervoárem,“ domnívá se Kechlibar. A vyjadřuje se i k Cášské smlouvě, která prohlubuje provázání Německa s Francií...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Pokrokoví intelektuálové, zamyslete se. Petr Robejšek má připomínku ke všem, co dnes šílí z KSČM
Politolog Petr Robejšek se ve svém komentáři na blogu Aktuálně.cz zamyslel nad tím, díky čemu spoluvládnou komunisté. „Proč sametoví revolucionáři let 1989-90 komunistickou stranu nezakázali?“ ptá se Robejšek s tím, zda se nad touto otázkou někdo z dnešních pokrokových intelektuálů kriticky zamyslel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist