Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.623x, což odpovídá cca 136.864-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zeman a Babiš jsou nebezpečnější než Vandas a Konvička, udeřila expertka na radikály
„Moc bych si přála, aby Babiš a Zeman zmizeli z české politiky, protože jsou nesmírně nebezpeční,“ řekla na adresu šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a prezidenta Miloše Zemana expertka na radikální pravici ve střední Evropě Lenka Buštíková pro server Info.cz. Zároveň pohovořila také o mainstreamových politických stranách ve střední Evropě, které podle jejích slov častěji přebírají rétoriku krajní pravice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 20:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2017

Související články

Zeman je ostuda, opilý! On a Babiš jsou temno, udeřila „Dáša/Pavel“ ze seriálu ČT Most!
Herečka ze seriálu veřejnoprávní České televize Most! se v rozhovoru pro server denikn.cz rozmluvila, mimo jiné také o tom, jak jsou v čele státu rasisti. Padlo jméno prezidenta Miloše Zemana i premiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Němcům se islám líbí. Jsou prostě takoví, sepsal Konvička. Jde i o sex
Protiislámský aktivitsta Martin Konvička se zamyslel nad Německem a islámem. Konkrétně nad tím, jak si vysvětlit německou, eurounijní a proislámskou vítačskou politiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
VIDEO, které vám anglicky vysvětlí, že Češi jsou rasisti manipulovaní Kremlem. Pustil si ho Martin Konvička a neudržel se
K podle jeho slov animovanému agitačnímu videu o tom, že Češi jsou odporná islamofobní prasata, se na svém facebookovém profilu vyjádřil antiislamista Martin Konvička.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Čuňas Stárek z ODS: Zeman má poslání od Ruska a Číny. Ale Babiš je prý ještě nebezpečnější než ten zahořklý stařec, dělající pšouky
Legenda undergroundu a bývalý důstojník BIS František Čuňas Stárek v rozhovoru pro Forum24.cz nešetřil ostrými slovy. Prezidenta Miloše Zemana považuje za ruského agenta, kterého by měly české tajné služby pečlivě sledovat. Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) je podle Stárka ještě horší než Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Martin Konvička představuje plán na odvolání Babiše: Pokud by Okamura spolupracoval s ANO...
ROZHOVOR Aktivista Martin Konvička tvrdí, že Andrej Babiš dovedl profesi obchodního a sňatkového podvodníka k hvězdným výšinám a pomohla mu k tomu krize politického systému. Lidé totiž hledají silného vůdce a spasitele, který za ně problémy vyřeší. Češi ale dostali Babiše s jedinou hodnotou: vlastní prospěch. „Část voličů se přiklonila k sobci ze zoufalství, protože nemají koho volit,“ řekl mimo jiné v rozhovoru Konvička. Piráti jsou podle něj výsledkem peněz, které se vzaly kdo ví odkud, mediální přízně a perfektní marketingové manipulace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Vladimír Hučín: Neuspořádali jsme „norimberský proces“, tak se tu komunisti a estébáci zase roztahují. Babiš dnes dělá, co ho naučila StB. Dělám vše co můžu, aby Zeman nebyl prezidentem
ROZHOVOR „Dělám vše pro to, aby Zeman nebyl favoritem prezidentských voleb. Zároveň mu přeji hodně tučného jídla, co nejvíce nejtvrdšího alkoholu a kvalitní, ale silný tabák,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz válečný veterán třetího odboje Vladimír Hučín. Velmi kritický je i k hnutí ANO. „Je složeno z bývalých komunistických nomenklaturních kádrů. Nejsou to lidé typu Jakeše či Bilaka. Jsou pragmatičtí. Ale o to více jsou nebezpečnější. Dovedou těžit ze situace. Kde můžu, tam proti nim zasahuju,“ prozrazuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Zeman zaútočil na Bakalu s jasným cílem, chtěl ukázat, že je tu někdo, kdo krade víc než Babiš, v jeho projevu však byla daleko nebezpečnější věc, míní Neff
Podle spisovatele a publicisty Ondřeje Neffa svým čtvrtečním inauguračním projevem prezident Miloš Zeman předčil očekávání, tedy nezklamal. Jen tak se prý nevidí, aby se během takového ceremoniálu hlava státu takto opřela do soukromé osoby, do konkrétních sdělovacích prostředků a do veřejnoprávní televize. „Zemanův cíl byl jasný – poukázat na oligarchu, který krade mnohem víc než Babiš,“ rozepsal se ve svém komentáři na serveru Neviditelnýpes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Josef Provazník: Zeman jako veřejný nepřítel č. 1? Ani náhodou
Miloše Zemana jsem nevolil minule a nebudu ani teď. Nicméně si fakt nemyslím, že by zrovna on byl "nepřítelem č. 1". Je to prezident a je vidět a slyšet. Mnohem nebezpečnější jsou ovšem ti, kteří tolik na očích nejsou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
František Kostlán: Bílí heterovlastenci: Žid s náckem v objetí
Benjamin Kuras a Tomáš Vandas, Lenka Procházková a Jaroslav Bašta, Petr Žantovský a Ladislav Jakl, Petr Hampl a Martin Konvička, Alexander Tomský a Stanislav Novotný – smutní hrdinové letního „Vlasteneckého setkání v Příčovech,“ které pořádalo Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže, jmenovitě jeho předseda, známý islamobijec Hampl. A to „jistě jen náhodou“ v den, kdy v Praze probíhal průvod Prague pride.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.9.2019 v 14:41, zobrazit podobné
Zeman a Babiš ničí to, co budoval Václav Havel, udeřila TOP 09
Poslanci už začali na mimořádné schůzi debatovat o údajném zneužívání médií a dalších institucí předsedou hnutí ANO Andrejem Babišem. Ten je totiž již pár dní popotahován kvůli nahrávkám, na kterých hovoří s novinářem svého bývalého deníku MfD o materiálech připravovaných na své politické rivaly. Babiš kvůli tomu ale včera podal trestní oznámení a tvrdí, že se stal obětí cílené provokace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist