„Děsivý obraz ČSSD a bezcharakterní boj o moc!“ Smutný občan promlouvá
Šéfredaktor Lidových novin István Léko dostal dopis od občana, jehož pradědeček zažil sílu prvorepublikové sociální demokracie. Kdyby starý pán viděl, co s touto stranou udělal Bohuslav Sobotka a jeho kolegové, zřejmě by byl velmi smutný, protože ČSSD prý dnes voličům nabízí jen děsivý obraz bezcharakterního boje o moc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 12:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 09. 06. 2017

Související články

Stanislav Křeček: Smutný listopad a svobodné volby
„Od kdy parlamentní volby, dokonce demokratické, snímají zodpovědnost za prohřešky estébáků, zlodějů, podvodníků a lhářů?“ táže se na sociálních sítích občan rozhořčený námitkou, že ve svobodných volbách uspěli jím neoblíbení politici.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 24.11.2018 v 11:41, zobrazit podobné
Bezcharakterní individua. Můžeme se modlit, abychom to i se svými dětmi přežili… Profesor Keller velmi otevřeně o Trumpovi, Sorosovi, ČT i Madonně
ROZHOVOR Europoslanec Jan Keller míní, že bychom měli napodobit Ameriku a přijmout u nás zákon, který ukáže, které nevládní organizace jsou z jaké míry financovány z ciziny. „Pokud vezmeme řeči obou uchazečů naprosto vážně, je s podivem, jak tato dvě pokřivená a bezcharakterní individua mohl vůbec někdo slušný volit,“ řekl Keller o Trumpovi a Clintonové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Svoboda promlouvá jako občan: Nejsem krysa, mám rád Miloše Zemana a budu ho volit
Režisér, vysokoškolský profesor a rovněž bývalý vysoce postavený politik Jiří Svoboda pravidelně v ParlamentníchListech.cz z nadhledu svých zkušeností komentuje aktuální politické dění. Protentokrát však požádal o jiný formát. Nechce totiž vystupovat jako komentátor vycházející ze svých specifických vědomostí a zkušeností, ale jako občan sdílející osud svého národa. Vážíme si jeho snahy důsledně oddělovat tyto role, a proto jsme mu vyhověli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman před kamerou vytáhl na světlo děsivý případ zavražděné holčičky. A ukázal i na konkrétního soudce
Prezident Miloš Zeman znovu usedl do křesla pro hosta v pořadu TV Barrandov Týden s prezidentem a znovu se s vervou pustil do premiéra ČSSD Bohuslava Sobotky, kterého označil za „utrápené dítě“. Tím však prezident ani zdaleka neskončil. Na adresu českých soudů poznamenal, že si u nich nikdy nemůžeme být jisti, že rozhodly správně. Jako důkaz přidal jeden děsivý příklad zavražděné tříleté holčičky a následného soudního verdiktu. Jen pro silné žaludky...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
ÚZSVM: V elektronické aukci si můžete koupit obraz významného autora Františka Líbala
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Ústí nad Orlicí získal z odúmrti obraz „Karlův most v zimě“ autora Františka Líbala. Obraz nyní nabízí ke koupi v elektronické aukci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
ÚZSVM: Obraz od Jana Zrzavého putuje Národní galerii v Brně
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Ostravě převzal dva obrazy známých malířů, které byly zabrány pachateli trestné činnosti. Obraz Jana Zrzavého putuje Národní galerii v Brně, obraz Vlastimila Zábranského bude nabídnut v elektronické aukci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kocáb je ze Zemanova vítězství smutný
Muzikant a bývalý politik Michael Kocáb je zklamaný a smutný z toho, že prezidenta Miloše Zemana neporazil jeho vyzyvatel Jiří Drahoš. Řekl to ČTK. Ocenil ale úroveň kampaně, která byla podle něj kultivovaná a do společnosti se dostala důležitá témata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš věnoval Macronovi obraz s motivem babylónské věže
Obraz českého malíře Zdenka Jandy s názvem Vizionáři a žháři předal dnes francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi český premiér Andrej Babiš. V Paříži se ode dneška účastní stého výročí oslav konce první světové války. Obraz s námětem hořící babylónské věže je osobním Babišovým darem Macronovi; Janda je premiérovým přítelem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Štěpán Kotrba o ČSSD: Sobotka nadopovaný antidepresivy. Bezcharakterní svině Paroubek. Zaorálek jako poslední naděje
Také levicový publicista a analytik Štěpán Kotrba navštívil jednání Ústředního výkonného výboru ČSSD, které se, rámováno jako programová konference, sešlo v sobotu v Praze. V textu pro ParlamentníListy.cz pronáší zásadní varování: Sociální demokracii hrozí, že se buď nedostane do sněmovny vůbec, nebo bude jen apendixem pravicové koalice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Petr Havel: Farma roku: Jak by mělo vypadat skutečné české tradiční zemědělství
Je to veskrze smutný příběh - po celou dobu téměř tři desítek let od listopadu 1989 prezentují naše média svým divákům, posluchačům a čtenářům téměř bezvýhradně obraz českého zemědělství prakticky stejným způsobem, jako v době předlistopadové. Tedy jako průmyslovou výrobu zemědělských surovin na nepřehledných lánech polí, zmodernizovaných kravínech a jako dřinu, která nemá dostatečné finanční ohodnocení. Není tak proto zas tak…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 15.12.2017 v 18:41, zobrazit podobné
TOPlist