Romancova posadili před kameru a ten spustil: Rusové pomohli Trumpovi ke zvolení, Rusové mají zájem na...
Podle politologa Michaela Romancova, který byl hostem pořadu Svět bez obalu na serveru Seznam Zprávy, bude ruský prezident Vladimir Putin přiživovat krize. Jedině tak si prý může udržet země pozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2017 v 18:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 15. 07. 2017

Související články

Češi, my víme, co jste nám provedli a proč, nadávají Rusové
Ostrá kritika na adresu Čechů se v těchto dnech ozývá z Ruska. Důvodem je rozhodnutí mimořádného kongresu IBU o tom, že Rusové mají odevzdat pořadatelství MS v biatlonu v roce 2021 v Ťumeni. Tématu se věnuje server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Rusové skutečně ovlivňovali americké prezidentské volby. CNN přinesla svědectví zpravodajců
FBI tvrdí, že se Rusové skutečně pokusili ovlivnit americké prezidentské volby, a to nejen s pomocí hackerů. Podle amerických agentů to Rusové zkoušeli i přes Cartera Page, Trumpova bývalého poradce. Informuje o tom americká zpravodajská stanice CNN. Page tyto informace důrazně odmítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Nový Trumpův muž: Prezident stále není přesvědčen, že volby ovlivnilo Rusko
45. prezident USA prý stále není nade vší pochybnost přesvědčen, že Rusové ovlivňovali americké prezidentské volby roku 2016. Oznámil to nový šéf komunikace Bílého domu Anthony Scaramucci. Pokud však někdo Trumpovi přinese nezvratné důkazy, že Rusové se o něco takového pokoušeli, nikdo prý nebude k Rusku tvrdší než právě Trump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Rusko. Rusové a Rusáci. A Miloš Zeman
Miluju Rusko. Třeba v literatuře. Puškin, Bulgakov, Solženicyn, Ajtmatov, Strugačtí. Co jméno, to ikona. To jsou pro mne Rusové.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.8.2018 v 21:40, zobrazit podobné
Humplík (ODS): Rusko. Rusové a Rusáci. A Miloš Zeman
Miluju Rusko. Třeba v literatuře. Puškin, Bulgakov, Solženicyn, Ajtmatov, Strugačtí. Co jméno, to ikona. To jsou pro mne Rusové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
John Bok: Ruská ambasáda v Praze je přeplněna zpravodajci, ne diplomaty. Rusové tu mají firmy a věřte mi, že část z nich...
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Je velmi fantaskní konstruktivní ´vyrábění´ jakýchsi teorií o tom, že by to měl udělat někdo jiný nežli Rusové. Proč by to měl udělat někdo jiný? Rusové jdou dodnes v duchu sovětského myšlení a expanze a nedá se jim věřit a já jim taky nevěřím,“ tvrdí ke kauze otravy agenta Skripala jedem novičokem politický aktivista a šéf Spolku Šalamoun John Bok. I případ ruského hackera Jevgenije Nikulina je pro něj jasný. Ministr spravedlnosti, který rozhodl o vydání Nikulina do Spojených států, jednal prý správně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Sólo pro Madeleine Albrightovou: Rusové před volbami určitě něco dělali. Američané mohli mít skvělou prezidenku. George Soros podporuje demokracii
Především o nově zvoleném prezidentovi USA Donaldu Trumpovi hovořila v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu bývalá ministryně zahraničních věcí USA Madeleine Albrightová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Sněm Slovanů v Moskvě. Platí to Rusové, píše Aktuálně.cz
Na Všeslovanský sněm do Moskvy dorazili i známí představitelé dezinformačních serverů. Mimo jiné také česká výprava, jejíž část nákladů – ubytování a cestování – platili Rusové. Tak o akci píše server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Rusové prý odhalili dva české agenty. Rozvědka je nestáhla, takže byli dál sledováni
Deník MF Dnes informoval o tom, že Rusové v minulosti odhalili identitu dvou českých agentů. Česká civilní rozvědka však oba dotyčné nepostavila do ústraní, a tak mohli být dále sledováni. Píše o tom iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist