Maříková (SPD): Češi jsou levnými otroky německé říše
Česká republika se potýká s nedostatkem obsazených pracovních míst. Firmy potřebují obsadit více jak 140 000 pracovních míst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2017 v 10:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 16. 07. 2017

Související články

Spisovatel Krystlík: Nacionálně-socialistické dekrety prezidenta Beneše jsou obdobou protižidovských norimberských zákonů. Zpovykaní Češi, vy budete tuto ostudu ještě pořád bránit?
ROZHOVOR „Zatímco protižidovské zákony Německé říše byly z německého poválečného právního řádu promptně odstraněny, obdobné nacionálně-socialistické dekrety prezidenta republiky (tzv. Benešovy) zbavující osoby německé a maďarské národnosti majetku a občanství (stejně jako židy ve třetí říši) a mnohé další dodnes platí. Je to nebetyčná ostuda a zpovykaní Češi tuto anomálii ještě brání!“ podivuje se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz česko-německý historik a spisovatel Tomáš Krystlík. Vysvětluje podrobně, kdo rozpoutal první a druhou světovou válku, či jak to bylo s Konradem Henleinem a Karlem Hermannem Frankem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jsme otroci, říká marketér Karel Novotný
Marketér Karel Novotný v rozhovoru pro Reflex.cz prohlašuje, že naše svoboda je v podstatě jen iluze. Ve skutečnosti jsou prý lidé otroky. Otroky svých závazků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Merkelová opěvovala česko-německou deklaraci, kterou odstartovali Klaus a Kohl
Duch česko-německé deklarace z roku 1997 je podle německé kancléřky Angely Merkelové stále živý. „Dnes můžeme s vděčností a hrdostí pozorovat, že duch deklarace zůstává živý,“ uvádí se v prohlášení předsedkyně německé vlády, které zveřejnil její úřad. Němci a Češi jsou díky dokumentu již dlouho „dobrými sousedy a blízkými přáteli“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Jan Campbell: Konec říše bez hranic
Není pochyb, že dějiny římské říše jsou dějinami válek, ovládání cizích území s rozličnými jazyky, náboženstvím a kulturou, a víry, že spojení se silným sousedem ochraňuje před vnějším ohrožením. Proto se forma vlády Říma v průběhu staletí měnila: z království na republiku a nakonec v císařství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Petr Mrázek: Obrana před islámem
Tak jsem se minulou sobotu dočetl v Lidových novinách v rozhovoru s jedním muslimským imámem, že obavy českých občanů z islámu jsou nesmyslné. Vždyť přeci Osmanská říše byla mocná a proto nesmírně tolerantní. Zlom prý nastal až v 19. A 20. století, kdy tato říše kolabovala a muslimský svět kolonizovali Evropané.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Campbell: Trend - Státy bez suverenity a hranic
Pohled do procesu konce impérií a říší, které lze rozdělit z historického hlediska na klasické (Egypt, Persie, Řím), středověké (Svatá říše římská, Byzantská říše), koloniální (Britské impérium, koloniální Španělsko) a novověké mnohonárodní říše (Habsburská monarchie, Rakousko-Uhersko, Ruské impérium, Osmanská říše) vybízí i v kontextu rozpadu federace, o kterém píše Felix Černoch v českénovinky1.eu, k úvaze nad budoucností současných států dobrovolně, nebo vynuceně ztrácejících suverenitu a státní hranice. Jedním z příkladů je mnohonárodní EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Nenávist k islámu je nenávistí nemocných ke zdravým, alkoholiků k abstinentům. Promlouvá brněnský muslim, který rozjel „čajový džihád“
ROZHOVOR Žijeme v Alkoholistánu či Pivostánu. Češi holdující alkoholu jsou otroky a já se je snažím čajem osvobozovat z otroctví. To tvrdí brněnský muslim Filip Kaprál, který se svým čajovým výčepem objíždí různé festivaly a jiné akce, což nazývá „čajovým džihádem“. ParlamentnímListům.cz vyprávěl i o vládě konzumu a upadání rodinných vazeb na Západě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Jsou Češi národem hrdinů nebo zbabělců?
Podle některých jsou Češi jednoznačně srabi, podle jiných zase Češi dokázali v některých zlomových situacích obstát, protože bychom jinak jako národ neexistovali. Kubišové, Sabinové, Gabčíkové, Moravcové, Fajtlové, Balabánové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: Škodovka musela být zničena
Byl duben 1945. Tisíciletá říše byla v troskách. Počítala své poslední dny. I ten prostý voják Hitlerovy říše věděl, že válka je prohraná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist