Vodička (ČSSD): Je na západ cesta dlouhá... Ale jdeme správným směrem
Čeští autoři, nezřídka i ekonomové, často srovnávají platy v České republice s Německem. To není logické. Proč zrovna s Německem? Protože je to naše sousední země? Ale pak se ale musíme srovnávat s Polskem a Slovenskem. A když s Německem, tak pouze s východním Německem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2017 v 21:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 17. 07. 2017

Související články

Soukromníci: Žaloba nevadí. Jdeme správným směrem
A je to tady. Evropská komise podala u Soudního dvora Evropské unie žaloby proti Česku, Maďarsku a Polsku kvůli jejich odmítání programu přerozdělování žadatelů o azyl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Národní protidrogová centrála: "Správným směrem" v Třinci
Zahájení regionálního kola projektu Národní protidrogové centrály "Správným směrem" proběhlo v prostředí Městské knihovny v Třinci. Třinec je první město v Moravskoslezském kraji, které projekt navštívil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Jdeme správným směrem
Do druhého kola senátních voleb postoupilo 11 kandidátů, které navrhla ODS, z toho 9 z prvního místa. Postoupilo také 5 kandidátů, které občanští demokraté podpořili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Volfová (ANO): Zlepšení výhledu ratingu kraje je jasným signálem, že jdeme správným směrem
Vyrovnané hospodaření, financování kapitálových výdajů výhradně z vlastních zdrojů, oblast likvidity, dodatečná tvorba rezerv nebo nízké provozní výdaje. Nejen to se promítlo v novém ratingovém hodnocení Libereckého kraje od agentury Moody's.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Střelba v USA a zbraně v Česku
Zprávy o masakrech střelnými zbraněmi jsou na denním pořádku. Nejnovější jsou opět z USA. Co s tím dělat? A jak to řešit u nás? Byla by cesta správným směrem poslechnout nařízení EU, snažící se omezit držení střelných zbraní? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.5.2017 v 11:40, zobrazit podobné
ČEZ Teplárenská se rozrůstá směrem na západ
Po několika významných akvizicích v severních a východních Čechách, rozšiřuje ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ své aktivity i směrem na západ. Respektive do Nejdku na Karlovarsku, kde se od 1. července stala novým stoprocentním vlastníkem společnosti AYIN, s. r. o. Tato společnost má ve městě v dlouhodobém nájmu sítě centrálního zásobování teplem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Miroslav Němec: EET je cesta správným směrem
Každý stát musí pro své občany zajišťovat řadu funkcí, od obrany území a vnitřní bezpečnosti, přes zdravotnictví, školství, kulturu a další životní potřeby, a k tomu samozřejmě potřebuje peníze, hodně peněz, jejichž hlavním zdrojem jsou daně vybírané od občanů a firem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist