Pekáček (Moravané): Vznik nového hnutí aneb Už se zase perou
Na internetu se množí informace o vzniku konkurenčního promoravského politického subjektu s názvem Moravské zemské hnutí. Pamětníci jistě zatrnou hrůzou a vybaví se jim vzpomínky na 90. léta, na roztříštěnost moravské politické scény a volby, při kterých šly proti sobě Hnutí za samosprávu Moravy a Slezska – Moravské národní sjednocené ( HSMS-MNSj) a Moravská národní strana – Hnutí slezkomoravského sjednocení ( MNS-HSMSj). Bude se snad znovu opakovat scénář z devadesátých let, kdy největším nepřítelem promoravských stran a hnutí si byly samy promoravské strany a hnutí? Čechisté a vůbec nepřátelé Moravy by byli jistě rádi a nic lepšího by si nemohli přát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 22:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 04. 08. 2017

Související články

Piráti proti horku ve městech aneb nenechme se upéct
Českou republiku už zase sužuje vlna veder. Piráti ji vnímají jako problém, který se dá aspoň zčásti řešit. Naší základní tezí je „Strom je klimatizační jednotka“. Proto chceme zlepšit systém ochrany zeleně ve městecha a prosadit vznik území divoké přírody, která budou otevřena lidem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Už se perou! Krysa... drsný výrok na adresu Kláry Samkové, která tuší Okamurův konec. Politici SPD reagují na plán Soukupa
„Krysy opouštějí loď jako první,“ varuje český podnikatel a člen SPD Jan Čížek před občanskou aktivistkou, advokátkou a političkou Klárou Samkovou. Ta v souvislosti se založením nového politického hnutí LIST Jaromíra Soukupa předpovídá: „Konec Tomia Okamury a jeho SPD.“ Čížek na to dodává: „Neposlouchejme tyto falešné proroky! Držme při sobě, ať žije SPD!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Krysy jako koaliční partner - aneb Andreji, nedej se!
A zase ten Miloš. Tedy prezident ČR, pan Miloš Zeman. Zase jednou těm klukům podrazáckým viděl do karet:-). (No partičce ČSSD přeci).
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.6.2019 v 22:40, zobrazit podobné
Za Moravu do voleb. V komunálkách chce kandidovat Moravské zemské hnutí
Do podzimních komunálních a senátních voleb půjde nově vzniklé Moravské zemské hnutí, které se odštěpilo od strany Moravané kvůli její spolupráci s SPD Tomia Okamury. Dnes mělo nové hnutí v Brně svůj první sněm, do jeho čela byl zvolen učitel Ondřej Hýsek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
A jéje. Už se tady zase perou. Bruselu asi brzy přibudou vrásky na čele
Kyjevský korespondent Rádia Svobodná Evropa Christopher Miller naznačuje, že se v posledních týdnech situace na východní Ukrajině opět přiostřuje. Podle některých hrozí další eskalace konfliktu, v důsledku kterého doposud zahynulo téměř 10 000 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Klaus mladší představil bouřlivě své hnutí. A na internetu to už vře
Na sociálních sítích se strhly debaty ohledně vzniku hnutí Trikolóra pod vedením Václava Klause mladšího. Ke vzniku se vyjadřovali končící poslanec Evropského parlamentu Petr Ježek či komentátor Jiří Pehe. „Už se těším na ten trolling. Trikolóra – hnití občanů,“ pobavil se zase komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk a nakonec se přidal i předseda ODS Petr Fiala a pro server Novinky.cz zareagoval na dnešní tiskovou konferenci spojenou se vznikem tohoto nového hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Pohled zblízka: GDPR aneb Co jsme zase jednou nepochopili?
Každý den se na internetu objevují nové vtipy ohledně nařízení EU zvané GDPR. Obyčejný člověk má zase pocit, že nám EU diktuje něco, co je naprosto proti zdravému rozumu a co jen přinese další náklady a zvýší byrokracii.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 26.5.2018 v 22:41, zobrazit podobné
Výkonný výbor KSČM doporučil podpořit vznik vlády a tolerovat ji
Většina výkonného výboru KSČM dnes doporučila pokračovat v jednání s hnutím ANO, podpořit vznik případné nové vlády šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, ať už bude složena pouze ze zástupců ANO, nebo i s účastí ČSSD, a pak ji tolerovat, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist