Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2022
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.597x, což odpovídá cca 83.329-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Rekordman mezi uprchlíky v Německu. Ten toho ale má ,,na talíři"!
Německý týdeník Focus přináší informace o „rekordmanovi“ mezi uprchlíky, který spáchal za poslední dva roky čtyřiadvacet přestupků proti zákonu. Úřady jsou v jeho případě naprosto bezradné a bezzubé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 07:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 08. 2017

Související články

Oni se už nenávidí mezi sebou. Zprávy o muslimech v Německu
Německo po druhé světové válce přijalo mnoho uprchlíků, počínaje sudetskými Němci a konče uprchlíky ze Sýrie. V zemi vedle sebe žijí celé generace lidí, pro které je Německo novým domovem. Jenže teď mezi těmito lidmi narůstá napětí. Starší uprchlíci si stěžují, že Syřané, kteří přišli do Německa nedávno, mají dnes výhody, o kterých si starší generace běženců mohlo jen zdát. Mezi staršími a novými uprchlíky to vyvolává opravdu zlou krev.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 13:34, zobrazit podobné
Unikátní svědectví: „Kašlu na to, musel bych vstávat v pět ráno,“ popisuje uprchlíky v Německu muž, který se jim snaží pomoci
Český rozhlas přinesl českým čtenářům překlad rozhovoru se syrským uprchlíkem žijícím dnes v Německu. Celá řada uprchlíků si podle Samira Mahfouda dnes myslí, že uprchlík je vlastně jedno z evropských povolání, a věří, že si díky němu budou na Západě poklidně žít. Ale bez toho, aby se museli integrovat do společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Merkelová prosí uprchlíky: Poznávejte naše zvyky, jestli tu chcete žít
Přestěhujte se na venkov, vyzvala uprchlíky žijící v Německu spolková kancléřka Angela Merkelová. A popsala jim, jaké výhody přináší život mimo velká města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jak by mohly dopadnout volby v Německu, aby z toho Česko vytěžilo maximum?
Předseda správní rady Babišova Institutu pro politiku a společnost Jan Macháček se v textu pro Lidové noviny rozepsal o tom, jak by měly dopadnout volby v Německu, aby z toho Česká republika mohla vytěžit maximum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Rekordman mezi migranty už další „záseky“ nepřidá. Posvítila si na něj vídeňská policie
Ženy ve Vídni si opět mohou trochu oddychnout. Policii se konečně podařilo dopadnout migranta z Indie, který stačil za pouhý měsíc obtěžovat až patnáct obyvatelek Vídně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Drsná škola mezi uprchlíky. Tímto si prošli sedmiletí chlapci v azylovém centru se starším „kamarádem“
Rakousko z problémů s uprchlíky snad nevyjde. Deník Kronen Zeitung informoval ve svém včerejším internetovém vydání o sexuálním zneužívání v azylovém domě. Oběťmi byli chlapci sotva školou povinní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Erdogan burcuje Turky v Evropě, nadává Merkelové, vyhrožuje, že vypustí uprchlíky... Libor Rouček skládá fakta a má jasno o tom, co nás čeká
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Do konání referenda žádné mítinky v Německu nebudou, Erdoganovi se to nebude líbit, bude dál Německo nazývat nacistickým nebo fašistickým státem, ale to je tak všechno, co bude dělat,“ říká k napjatým vztahům mezi EU a Tureckem bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček. Nedomnívá se, že by chtěl turecký prezident opustit NATO, a to i z ekonomických důvodů. K událostem uplynulých dnů také říká: „A že Trump nepodal Merkelové ruku? To myslím, že německé kancléřce vůbec neuškodilo, naopak tím získala sympatie nejen v Německu, ale i po celém světě. Trump je považován za nezdvořáčka.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné