Čapí hnízdo? Jde o něco úplně jiného, varuje voliče Pečinka
Komentátor Bohumil Pečinka se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, co lidé cítí 65 dní před volbami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 16. 08. 2017

Související články

Ivo Fencl: V knize Čas psychopatů autoři občas střelí od boku
„Kreativita je dcerou Intuice, matkou Umění a sestrou Šílenství… Mám za to, že každý z nás často něco jiného říká, něco jiného dělá, něco jiného si myslí, něco jiného chce a něco jiného skutečně potřebuje.“ Radkin Honzák
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Babiš a ministr Toman chystají něco nepěkného, varuje Pečinka z Reflexu. Jde o „kolchozní lobbby“
Komentátor Bohumil Pečinka se ve svém textu pro Reflex.cz zamyslel nad tím, co chystají čeští agrobaroni v čele s premiérem Andrejem Babišem (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš a ministr Toman chystají něco nepěkného, varuje Pečinka z Reflexu. Jde o „kolchozní lobby“
Komentátor Bohumil Pečinka se ve svém textu pro Reflex.cz zamyslel nad tím, co chystají čeští agrobaroni v čele s premiérem Andrejem Babišem (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Pozor, Babiš něco jiného říká doma a něco jiného v cizině, varuje poslanec Krejza z ODS
ROZHOVOR Podle poslance ODS a místostarosty Litoměřic Karla Krejzy nemá premiér Andrej Babiš ve skutečnosti žádnou zahraniční politiku. A nemá ji ani současný ministr zahraničí. „Osobně to považuji za velký problém. Andrej Babiš na jednu stranu říká něco jiného doma a něco jiného, když je o samotě v zahraničí. Navíc podotkl, že vůbec nezná premiérovy názory na mimoevropský prostor, Babiš prý přikyvuje prezidentovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Starý dobrý novičok
Zpravodajci mohou být užiteční, a ti neužiteční se nepohybují na ambasádách, varuje zkušený bývalý americký zpravodajec George Friedman. U nás by mohli být užiteční tím, že se pokusí zjistit, jestli v tom starém novičoku nemáme prsty. Pokud něco takového vůbec existuje, a není to jen dobré heslo pro něco úplně jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Varování Babišovi od mocichtivých policistů? Bohumil Pečinka má obavy, že tady nejde jen o předvolební kampaň
Komentátor Bohumil Pečinka napsal pár slov k policejní žádosti o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. Nejde prý o boj zlých proti hodným, ale o boj lidí, kteří touží po moci, s lidmi, kteří touží po moci ještě víc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
„Díky Macronovi zchudneme. Na Babiše se řítí katastrofa. Zeman se bojí.“ Analytik Pečinka šokuje dva dny po volbách
Zkušený komentátor Bohumil Pečinka okomentoval výsledky evropských voleb. Předseda vlády Andrej Babiš tyto volby sice vyhrál, ale rozhodně nemůže být v klidu. Pečinka předpokládá, že předseda vlády bude již brzy obžalován v kauze Čapí hnízdo, což mu rozhodně politicky nepomůže. Antibabišovský tábor může být do jisté míry spokojen, ale jen do jisté míry. Chybí jí jasný lídr, který by Babiše vyzval. Cítí to i „ulice“. A Hrad má prý strach...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Varování Andreji Babišovi z ČSSD: Čapí hnízdo je odjištěný granát a bouchne znovu
Místopředseda ČSSD Martin Netolický trvá na tom, že by Andrej Babiš měl opustit post premiéra. Koaliční vláda ČSSD a ANO může pokračovat, ale pod vedením někoho jiného. Proč si to myslí? Babišovu kauzu firmy Čapí hnízdo totiž považuje za odjištěný granát, který jistojistě exploduje znovu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Kauza Čapí hnízdo z jiného úhlu
Vnímání zprávy o zastavení trestního stíhání obviněných v kauze Čapí hnízdo médii hlavního proudu a politiky stále ovlivňuje fascinace osobností Andreje Babiše a nezpůsobilost uvědomit si odlišnost jeho právního postavení od ostatních obviněných a oddělit od sebe projekt vybudování Čapího hnízda jako takový a možné podvodné nebo neetické jednání při vyžádání dotace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ty dokumenty nebyly k dispozici, jsou to nové informace. Proto Babiš mlčí. Senátor Wagenknecht sleduje poslední dění v kauze Čapí hnízdo
Žádná kampaň ani účelovka. Důkazy v kauze Čapí hnízdo o propojení Farmy Čapí hnízdo s Agrofertem a jmenovitě s Andrejem Babišem, které zveřejnil server irozhlas.cz, jsou podle nově zvoleného senátora Lukáše Wagenknechta hodně silné. „Mohly by prokázat, že Andrej Babiš na stavbách Čapího hnízda byl, že ty stavby řídil, že něco podepisoval. To jsou nové informace. Už je prokázané, na základě zprávy OLAFu, tím pádem Evropské komise, že Čapí hnízdo byl dotační podvod. Česká justice teď hledá, kdo ho zrealizoval,“ řekl ParlamentnímListům. cz Lukáš Wagenknecht, který se dlouhodobě věnuje problematice finančního řízení a interního auditu ve veřejném sektoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist