Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.418x, což odpovídá cca 126.168-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Merkelová napadla Polsko
Německo nemůže mlčet k dění v Polsku, prohlásila německá kancléřka Angela Merkelová. Uznává sice, že za normálních okolností není vhodné komentovat vnitřní záležitosti jiných států, ale pokud hrozí, že budou oslabeny pilíře právního státu, skutečně k tomu podle kancléřky nelze mlčet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 14:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 29. 08. 2017

Související články

Macron a Merkelová jsou tak arogantní, rozčílil se Robejšek. Tvrdě s nimi zúčtoval
Zakladatel strany Realisté Petr Robejšek sepsal komentář, v němž se pořádně obul do států západní Evropy. Ke státům střední a východní Evropy se chovají tak arogantně, že z toho Robejškovi až oči přecházejí. Macron chce postavit do latě Polsko a srovnat české zaměstnance a Merkelová se raději neradila o tom, zda má otevřít hranice uprchlíkům, protože tušila, že by to střední Evropa odmítla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Skupina agresorů napadla v Písku cizince. Policie už je obvinila
Trojici mužů z extremistické skupiny, která 28. července napadla v Písku skupinu Indů, policie stíhá kvůli trestným činům výtržnictví, násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a ublížení na zdraví. Obviněným hrozí trest odnětí svobody do výše pěti let, informoval server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Německo žije tímto útokem arabsky hovořících útočníků na židy
V úterý večer napadla v berlínské čtvrti Prenzlauer Berg trojice útočníků dva mladíky, protože měli na hlavě jarmulky, což jsou tradiční židovské pokrývky hlavy. Jedním z napadených byl Izraelec, který celý incident natočil, informovala agentura DPA. Útočník na své oběti křičel arabsky „žid“. Útok kancléřka Angela Merkelová (CDU) důrazně odsoudila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Nikoli Polsko, ale Španělsko má problém
Útoky na Polsko a Maďarsko se nyní ukazují jako nesmyslné při pohledu na španělské násilí v Katalánsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Milé Polsko, všechno nejlepší k Tvým narozeninám
Přečetl jsem si výborný rozhovor Petrušky Šustrové s polským prezidentem Andrzejem Dudou v sobotních Lidových novinách. Polsko, které dnes slaví 100 let novodobé existence, mám rád.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Merkelová přednášela Trumpovi o svobodě
Hned první den summitu NATO dostala kancléřka Angela Merkelová „sodu“ od Donalda Trumpa. Ten o Německu prohlásil, že je „naprosto kontrolováno Ruskem“. Jde prý o energetickou závislost na Rusku. Merkelová si to ale nenechala líbit a úder vrátila. O celé rozepři informoval britský deník The Guardian.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Kdyby se takhle třásl Zeman... Komentátor Vyoral poukazuje na dvojí metr médií v kauze Merkelové
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Kancléřka Angela Merkelová se opakovaně potýká se zdravotními problémy, o jejichž příčině příliš nevíme. Komentátor Tomáš Vyoral si všímá, že většina médií taktně mlčí. A rozvíjí myšlenku, která asi napadla mnohé: „Stačí vzpomenout, jaké haló mají naši uvědomělí novináři jenom z toho, že náš prezident hůře chodí a že sedí na některých politických summitech. A najednou dnes už sedí i o deset let mladší Merkelová a naši správně orientovaní novináři se žádoucím názorem mlčí, nevidí, neslyší.“ Vyoral si také všímá zvláštního zájmu liberálních médií o vysokého státního úředníka Tomáše Břicháčka, který publikuje na „nepohodlných“ webech. „Klasické stigmatizování člověka, jehož názor evidentně nekonvenuje s žádoucím proudem,“ říká k tomu Vyoral.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Merkelová pokračuje v chybné migrační politice
Poté, co německá kancléřka Angela Merkelová připustila, že migrační kvóty ničemu nepomohly, se v Německu rozpoutala další fáze boje uvnitř německé vlády o změnu migrační politiky. Merkelová změnu nechce.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.6.2018 v 13:40, zobrazit podobné
Merkelová otočila: Žádnou dohodu s Babišem prý neuzavřela. Ale...
Krátce po summitu EU k migraci oznámila německá kancléřka Angela Merkelová, že se dohodla se 14 zeměmi na vracení migrantů. Předseda české vlády Andrej Babiš (ANO) a představitelé vlád Polska a Maďarska však odmítli, že by k nějaké takové dohodě došlo. Merkelová teď otočila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Polsko hrozí Ukrajině. Na té nejvyšší úrovni
Polsko nechová vzhledem k historickým zkušenostem žádné vřelé vztahy k Rusku, což je stará známá věc. Jak však potvrzuje výrok ministra zahraničí Waszczykowského, současná polská vláda příliš nefandí ani Ukrajině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist