Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2022
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.597x, což odpovídá cca 83.329-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zabije Babiš vlastní matku? I tak by za ním šli. Jsou jako voliči Hitlera a Gottwalda, vzkazuje příznivcům ANO šéf podnikatelů a manažerů
ROZHOVOR Případ společnosti FAU je podle šéfa Asociace podnikatelů a manažerů Radomila Bábka důkazem, že předseda hnutí ANO Andrej Babiš zneužívá Finanční a Celní správu proti svým konkurentům. Voliči hnutí ANO jsou podle Bábka lidé zakomplexovaní, kteří mají pocit neúspěchu, a jdou za vůdcem, který udělá pořádek. „Taková skupina lidí, těch patnáct dvacet procent, je v každém národě. Je jen otázka, kdy se objeví ten krysař, který zapíská tu správnou melodii. A našel se – nejprve Miloš Zeman a teď Andrej Babiš. A oni za nimi jdou. Kdyby Babiš zprznil a zabil vlastní matku, tak za ním půjdou,“ řekl zástupce podnikatelů a manažerů v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 09:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 30. 08. 2017

Související články

Šmírování, na jaké si netroufli ani nacisté a komunisté. Babiš je dojič dotací, žádný podnikatel, rozjel se předák podnikatelů v rádiu
Hostem Luboše Xavera Veselého v pořadu Pressklub na Frekvenci 1 byl předseda Asociace podnikatelů a manažerů Radomil Bábek. A jeho slova byla leckdy velmi na hraně, ministra financí Andreje Babiše (ANO) nazval mimo jiné dojičem státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Radomil Bábek: Nemáme čas na prázdná gesta. Andrej Babiš musí být odstaven z vrcholné politiky
Prohlášení Asociace podnikatelů a manažerů k současné politické situaci
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Nesrovnávejte dnešní komunisty s těmi z února 1948, žádá Jiří Dolejš. Babiš opravdu není nástupce Gottwalda
Dne 27. února 1948 o půl jedenácté složila slib do rukou prezidenta Beneše nová, obměněná vláda Klementa Gottwalda, vzpomíná poslanec Jiří Dolejš, podle kterého tak byla tehdy završena změna, jež na dlouho předurčila dějiny naší země. „I po 70. letech toto téma slouží k šíření psychologie strachu, že tu snad jsou síly, které usilují o návrat do té doby. Jako by oligarcha Babiš byl novým Gottwaldem,“ diví se Dolejš na svém blogu na serveru Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Šéf Asociace podnikatelů: S Babišem hrozí diktatura. Chová se úplně stejně, jako komunisté před rokem 1948
FENOMÉN BABIŠ – NADĚJE, NEBO HROZBA? Pokud se podle předsedy Asociace podnikatelů a manažerů Radomila Bábka stane po podzimních volbách šéf hnutí ANO Andrej Babiš premiérem, hrozí podle něj České republice diktatura. Proto Asociace podnikatelům doporučí strany, které řeknou spolupráci s ANO jasné NE. „V případě, že by ODS šla do nějakého spolku s Babišem, tak jí bude zvonit hrana. Její politická budoucnost bude nulová, protože devadesát procent lidí, kteří ji volí, se jednoznačně staví proti Andreji Babišovi,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Radomil Bábek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš: Je třeba dostat do práce lidi, kteří pracují „načerno“
Nejnižší nezaměstnanost v české ekonomice je problém, stejně jako zneužívání sociálních dávek. Je třeba dostat do práce lidi, kteří pracují „načerno“. Na shromáždění manažerů, podnikatelů a zaměstnavatelů sdružených v Konfederaci zaměstnavatelských a podnikatelských svazů to dnes řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Tomio Okamura ve varu: Nějaká elita určí, co je správné, jiné názory zašlapou. O našich voličích tvrdí, že jsou hloupí. Mně to připomíná nástup Hitlera!
ROZHOVOR „Strany, které mají na svědomí podvody a skandály, na demonstracích tvrdí, že naši voliči jsou hlupáci, nejsou svéprávní a my bychom tu ani neměli být. Sluníčkáři se staví do pozice lepšolidí a jiný názor má být zašlapán a občané zničeni. Nezlobte se na mě, ale mně to připadá jako nástup Hitlera ve třicátých letech minulého století,“ říká v rozhovoru předseda SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura. Vadí mu, že prý nějaká elita určí, kdo jsou ti správní, a všichni ostatní by nejlépe měli mlčet – v lepším případě. Jinak nejlépe vůbec s odlišnými názory nebýt a nepřekážet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Tomio Okamura ve varu: Nějaká elita určí, co je správné, jiné názory zašlapou. O našich voličích tvrdí, jsou hloupí. Mně to připomíná nástup Hitlera!
ROZHOVOR „Strany, které mají na svědomí podvody a skandály na demonstracích, tvrdí, že naši voliči jsou hlupáci, nejsou svéprávní a my bychom tu ani neměli být. Sluníčkáři se staví do pozice lepšolidí a jiný názor má být zašlapán a občané zničeni. Nezlobte se na mě, ale mně to připadá jako nástup Hitlera ve třicátých letech minulého století,“ říká v rozhovoru předseda SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura. Vadí mu, že prý nějaká elita určí, kdo jsou ti správní, a všichni ostatní by nejlépe měli mlčet – v lepším případě. Jinak nejlépe vůbec s odlišnými názory nebýt a nepřekážet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Předseda Asociace podnikatelů: Babiš je jako upír. Vysává rozpočet mnohem víc, než to vypadá. S takovým gaunerem slušný člověk do holportu nejde
ROZHOVOR Jít s gaunerem do holportu? To přece slušný člověk neudělá, prohlásil předseda Asociace podnikatelů a manažerů Radomil Bábek k ochotě některých parlamentních stran spolupracovat s šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. „Ten člověk jako upír vysává státní rozpočet České republiky. Bez jakýchkoli skrupulí. A ještě ho lidi volí,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Radomil Bábek o Andreji Babišovi, kterého v minulých dnech prezident Miloš Zeman podruhé jmenoval premiérem České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
HK ČR vyznamenala Řádem Vavřínu 14 osobností. Mezi nimi i mistra kamnářského řemesla Ryndu, rektora UK Zimu nebo Jaromíra Jágra
Nejvyšších poct podnikatelské veřejnosti se letos dočkalo za účasti více než 400 podnikatelů, představitelů státní správy a osobností veřejného života celkem 14 osobností z řad podnikatelů, manažerů, lékařů, sportovců i vědeckého a uměleckého světa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Čeští podnikatelé stárnou
Podnikatelů u nás přibývá. Je to díky rostoucímu zájmu seniorů o vlastní živnost. Naopak počet mladých podnikatelů klesá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné