Babiš chce nacpat všechna ministerstva na jedno místo. Zřídit ,,ministerskou čtvrť"
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš poskytl rozhovor serveru Seznam Zprávy. V něm nastínil, co bude pro jeho hnutí vůbec nejdůležitější. Na prvním místě chce prý zajistit bezpečnost českých občanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 03. 09. 2017

Související články

Vletět na ministerstva a najít špínu. Pak se všichni budou divit! Drsný scénář, jak by Andrej Babiš mohl „vyjednat“ podporu
ROZHOVOR Buď půjdou politické strany s Andrejem Babišem do vlády, nebo se budou podle bývalého politika, advokáta Jaroslava Ortmana divit, až ANO obsadí všechna ministerstva a bude si dělat, co chce. „Na jeho místě bych v prvním kole šel do menšinové vlády, obsadil si všechna ministerstva, vytáhnul si na své předchůdce všechno, co bude v archivu. Dnes všichni kritizují, že je Babiš trestně stíhaný. Až budou stíhaní jiní, tak se budou divit,“ varuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz právník, že se otevře OKD a padne policejní prezident.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Prodej sídla Ministerstva životního prostředí premiér nevyloučil, paláce mají zůstat státu
Mezi budovami, o jejichž prodeji uvažuje premiér Andrej Babiš (ANO) v souvislosti s plánem přesunout některé úřady do nové vládní čtvrti v pražských Letňanech, je sídlo Ministerstva životního prostředí v Edenu. Babiš to řekl novinářům před středeční schůzkou s primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), který se záměrem sestěhovat státní úředníky na jedno místo nesouhlasí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Stráská: Jsem hrdá, že se jihočeské nemocnice stále drží na špici
Jedno absolutní vítězství a k tomu dvě první, tři druhá, jedno třetí, jedno čtvrté, jedno páté, jedno šesté a jedno sedmé místo. S tímto úspěchem se může pochlubit hned šest z osmi jihočeských nemocnic, jejichž jediným akcionářem je kraj. Vyplývá to z letošních výsledků prestižní celorepublikové soutěže Nemocnice roku pořádané neziskovou organizací HealthCare Institute.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Nový systém ministerstva práce bude dražší, místo 1,5 mld může stát až 2,5 mld
Nové informační systémy ministerstva práce budou zřejmě o půl miliardy až miliardu dražší, než se původně počítalo. Místo 1,5 miliardy by mohly vyjít na dvě až 2,5 miliardy korun. Na jednání sněmovního sociálního výboru to dnes řekl náměstek ministerstva práce pro ekonomiku a ICT Jan Baláč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Babiš přirovnal Ester Ledeckou k Zátopkovi a Čáslavské. Demonstranti z Václaváku puknou vzteky, až si toto přečtou
I přestože všechna média informují o demonstraci na Václaváku, jejímž terčem byl i šéf hnutí ANO Andrej Babiš, premiérovi je to úplně jedno. Ve svém příspěvku na Facebooku píše o lemurech, Ester Ledecké a o tom, jak si udržuje metabolismus bylinkami. Protestující nepotěší ani to, že text publikovaný těsně po skončení demonstrace doplňuje fotka, na které se předseda vlády šťastně směje a drží plyšáka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Parafráze nebo realita?
Forum 24 publikovalo článek s názvem "Zaorálek: Babiš nemůže kandidovat na ústavní funkci. Českou republiku by to shodilo". Zkusme tedy pro zajímavost všechna ta Zaorálkova obvinění šéfa ANO obrátit. Místo Babiše a ANO je nasměrovat na ČSSD. Jak to bude fungovat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš chce, aby záležitosti církví spadaly pod ministerstvo financí. Toto na to říká pražské arcibiskupství
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš chce, aby cestovní ruch spadal do působnosti ministerstva kultury. Záležitosti církví chce zařadit pod ministerstvo financí. Babiš o problematice kultury dnes jednal s představiteli některých veřejných kulturních institucí a předseda České filharmonie David Mareček ČTK potvrdil, že mluvili o větší provázanosti cestovního ruchu a kultury. Naopak se podle něj na schůzce nemluvilo o osobě nového ministra kultury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Stanovisko Předsednictva ODS k vládní krizi
Vláda padá kvůli nevyjasněným kauzám Andreje Babiše a alibismu Bohuslava Sobotky. Andrej Babiš nedokázal vysvětlit všechna podezření z daňových podvodů a Bohuslav Sobotka nenašel odvahu jej odvolat. Premiér místo aby problém vyřešil, se zřekl odpovědnosti a předal jej do rukou prezidentu Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist