Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.487x, což odpovídá cca 234.125-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Dohra soudu se Sobotkou: Takto to prý doopravdy bylo s OKD
Investor a slovenský miliardář Pavol Krúpa, který se dlouhodobě angažuje v rozpletení kauzy OKD, ve vyjádření pro ParlamentníListy.cz komentuje páteční vystoupení Bohuslava Sobotky před soudem právě kvůli privatizaci menšinového státního podílu v této firmě z roku 2004. Podle Krúpy je zjevné, že byla cena výrazně podhodnocena, Sobotka prý klidně mohl být oklamán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 14:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 05. 09. 2017

Související články

Zmlácení kameramani při demonstraci v Chemnitzu? Takto to bylo doopravdy
Média v sobotu informovala, že při demonstracích v Chemnitzu měl být surově napaden novinářský tým televize MDR. Postupem času se ale ukazuje, že celá kauza zdaleka není tak jednoznačná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Špinavé hry. Expert na zbraně a Blízký východ přináší šokující zprávy o tom, jak to bylo doopravdy s chemickým útokem v Sýrii, zásahem USA a jak Putin získává převahu nad Trumpem
ROZHOVOR Petr Markvart, jenž se dlouhodobě profesně pohybuje v oblasti Blízkého východu (hlavně v Iráku a Sýrii) a v Africe a který se zabývá obchodem se zbraněmi, vysvětluje, jak to bylo doopravdy s údajným chemickým útokem syrské armády a jak ve skutečnosti probíhal odvetný úder USA a co je vše v pozadí. Celá věc má daleko širší souvislosti. „Jde především o nový globální platební a rezervní systém, jehož vznik ohrožuje anglosaskou dominanci v oblasti kontroly finančních toků a zadlužování,“ říká Markvart.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Jak to bylo s oceněním Gabčíka a Kubiše doopravdy.
Podle týdeníku Respekt chtěl prezident Slovenské republiky ocenit parašutisty Gabčíka a Kubiše, kteří před 75 lety provedli atentát na zastupujícího říšského protektora Heydricha. Hrad vše odmítl a jen pár lidí ví jak to bylo.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.6.2017 v 12:40, zobrazit podobné
Dohra show Marka Wollnera na téma Nečas a Nagyová-Nečasová: Vše je prý trochu jinak. Vážné pochybnosti
Prezident, soudci, exekutoři, myslivci, rybáři a Nagyová. Jak to bylo se zneužitím pravomoci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Horáček v rádiu prozradil, co mu na jeho cestách říkají Zemanovi voliči. A takto by prý jednal se Sobotkou on
Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 podnikatele, antropologa a kandidáta na prezidenta Michala Horáčka, který posluchačům předestřel svůj pohled na vládní krizi. Kdyby byl prezidentem on, prý by tlačil politiky do předčasných voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Až vám budou v nedělním Newsroomu vysvětlovat, proč „nepustili“ video z útoku na Novém Zélandu... Takto to bylo doopravdy
Česká televize dnes zveřejnila upoutávku na nedělní Newsroom ČT24, v němž redaktorka Tereza Řezníčková bude probírat téma nazvané „Teroristické útoky jako výzva pro novináře“, ve kterém se bude věnovat šíření videa z teroristického útoku na Novém Zélandu, jenž byl spáchán minulý pátek. Upozornila též na postup České televize, která se z etických důvodů rozhodla video neukazovat. My jsme ovšem nalezli několik záběrů odvysílaných Českou televizí, jež z exponovaného videa pocházejí, a útočník v nich dokonce střílí po jedné z obětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Ústavní soud: Obecné soudy budou muset objasnit, zda téměř nevidomá seniorka chtěla uzavřít smlouvu o půjčce
Ústavní soud vyhověl ústavní stížnosti a zrušil usnesení Nejvyššího soudu a rozsudky Městského soudu v Praze a Obvodního soudu pro Prahu 4, neboť jimi bylo porušeno základní právo stěžovatelky na soudní ochranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Metanol: Po odvysílání filmu na ČT jsme získali DOKUMENT Nejvyššího soudu. S obžalovanými se nemaže
Česká televize odvysílala dvoudílný film Metanol pojednávající o známé metanolové kauze, kdy po otravě pančovaným alkoholem v roce 2012 zemřely desítky lidí. ParlamentníListy.cz získaly dokument, který přibližuje, jak kauza probíhala doopravdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ústavní soud: ČEZ není povinným subjektem podle zákona o svobodném přístupu k informacím
IV. senát Ústavního soudu (soudce zpravodaj Pavel Rychetský) vyhověl ústavní stížnosti obchodní společnosti ČEZ, a. s. a zrušil rozsudky Nejvyššího správního soudu a Městského soudu v Praze, neboť jimi bylo porušeno základní právo stěžovatelky na soudní ochranu, její právo vlastnit majetek a právo podnikat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ústavní soud se vyjádřil k pojmu dobrých mravů při vyplácení odstupného - takzvaného zlatého padáku
II. senát Ústavního soudu (soudce zpravodaj Jaroslav Fenyk) částečně vyhověl ústavní stížnosti stěžovatelky České dráhy, a. s., a zrušil usnesení Nejvyššího soudu a výrok I. rozsudku Městského soudu v Praze, neboť jimi bylo porušeno její základní právo na spravedlivý proces. Ve zbytku byla stížnost odmítnuta pro nepřípustnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist