Kradl naftu. Teď chce sesadit Zemana z Hradu
Mezi vyzyvatele prezidenta Miloše Zemana patří nově také bývalý starosta Vraclavi na Orlickoústecku Vladimír Boštík. Podpisů pod peticí již má podle svých slov dostatek. Sbírá však dál, jeho cílem je zisk 150 tisíc podpisů. Transparentní účet má prozatím však téměř prázdný. V rozhovoru pro Seznam Zprávy pak uvedl mimo jiné to, co by chtěl dělat jako prezident.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 11:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2017

Související články

Policie ČR: Přiletěl, kradl a odletěl
Policisté z inspektorátu cizinecké Policie Praha Ruzyně na letišti v Praze zadrželi cizince, který v minulosti několikrát přilétl do České republiky, v bezcelní zóně letiště kradl a okamžitě opět odlétl pryč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Uprchlíka nevyhodíme: Kradl. Odsouzen. A zase kradl... A takové si tu musíme nechat. Rozhodla EU
Server ceska-justice.cz píše o tom, jak Česko musí zavést institut strpění cizince. I člověk bez nároku na azyl má mít práva uprchlíka. Toto ustanovení již komentuje také právník Tomáš Tyl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Čelí útokům z Hradu, prý nemá jasné názory. Ptejte se Jiřího Drahoše, jak chce porazit Zemana
Jiří Drahoš bude odpovídat čtenářům Aktuálně.cz ve čtvrtek od 10 hodin.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 10.1.2018 v 18:36, zobrazit podobné
,,Vždyť ho vypískali". Chce zemřít, aby svrhl Zemana. A prý je na tom už zle. My máme vyjádření Hradu k akci Tomáše Hradílka na ovlivnění voleb
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se vyjádřil k zdravotnímu stavu disidenta Tomáše Hradílka, jenž už několikátý den drží hladovku, aby tak vyjádřil protest proti opětovné kandidatuře Miloše Zemana. Hradílek sám tvrdí, že je připraven i zemřít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
ODS chce dostat Zemana z Hradu. Klidně se prý kvůli tomu spojí s jinými
Z kandidátů, kteří se dosud přihlásili do prezidentských voleb na počátku příštího roku, ODS zřejmě nikoho nepodpoří. Vyplývá to ze slov předsedy občanských demokratů Petra Fialy na dnešní programové konferenci strany. Novinářům řekl, že ODS hledá takového kandidáta, který by měl reálnou šanci porazit současného prezidenta Miloše Zemana, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman chce poslat hradní poklady na výstavu do Moskvy. Zatím žádnou žádost neevidujeme, říká Hermanův úřad
Ministerstvo kultury zatím neeviduje žádost o povolení vývozu vzácných uměleckých děl a památek zejména ze sbírek Pražského hradu, které by měly být od listopadu vystaveny v Moskvě. Prezident Miloš Zeman chce výstavu otevřít při své návštěvě. Mezi více než stovkou exponátů bude několik položek ze Svatovítského pokladu, který patří církvi. Ta požadavky Hradu na zápůjčky zredukovala a do Ruska jich pošle sedm. Jaké exponáty budou vystaveny a za jakých podmínek, odmítla Správa Pražského hradu sdělit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist