Lidé na vesnici to mají těžké, pravil Jurečka. A přišel s nápadem, jak jim pomoct
Čeští politici hledají způsob, jak zastavit vylidňování venkova. S jedním nápadem přišel i lidovecký ministr zemědělství Marian Jurečka. Lidé na venkově by podle jeho představ mohli platit nižší daně. Informují o tom Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 10:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 22. 09. 2017

Související články

Analytik Šonka, známý z ČT, přišel s nápadem na využití migrantů: Své jazyky umí, tak by v nich měli monitorovat internet
Politolog Jaroslav Šonka, jenž je častým hostem České televize v diskusích o Německu, se na serveru Aktuálně.cz vyjádřil k útoku na mladíka s jarmulkou v Berlíně. A přišel i s nápadem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš přišel s novým nápadem. Hodlá rozdávat peníze
Andrej Babiš a jeho hnutí ANO přišli s novým nápadem. Deník Právo upozornil, že na webu Chceme lepší Česko.cz se objevil dotaz, zda si lidé přejí nevratné, novomanželské půjčky. Málokoho asi překvapí, že asi 60 procent respondentů nápad podpořilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Já žiju celý život na vesnici! Ministr Jurečka se důrazně ohradil proti Zemanovi
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) zareagoval na svém facebookovém profilu na slova hlavy státu Miloše Zemana, která uvedl pro server Blesk.cz v souvislosti s přebytkem rozpočtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Řádení Filipa v Českém rozhlasu má pokračování. Vše odstartovala veřejnoprávní novinářka
Šéf komunistů Vojtěch Filip přišel s nápadem, že by novináři měli být volení a že by měli podávat majetková přiznání. Ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu upřesnil, že vážně mínil jen myšlenku s majetkovým přiznáním. Na novinářích nenechal nit suchou. Někteří z nich mu teď vrátili úder. Přidal se i bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Sehnalová (ČSSD): K zamyšlení před konferencemi
Debaty o budoucnosti sociální demokracie po těžké volební porážce již začaly, lidé mají potřebu se vyjádřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ať staří lidé nesmí k volbám! Návrh STANu rozjel drsnou debatu
Jak informoval server iDnes, od Víta Rakušana (STAN) přišel do Poslanecké sněmovny návrh, aby volební právo, zatím pouze v komunálních volbách, náleželo lidem od 16 let. Tento návrh by podpořili i Piráti. „Aby to jinak právně ještě ne plně svéprávné děti hodily levičákům – na to jsou užitečné dost, co?“ říká k tomu ekonomka Markéta Šichtařová. A Marek Švehla z Respektu přišel s nápadem podmiňovat volební právo testem „politické orientace“. Akorát jaksi zapomněl zmínit, že se jednalo o žert.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist