SLK: Starostové v Liberci nejsou advokáty BusLine
Jak nepřímo naznačuje Josef Šedlbauer a přímo hlásá dvorní „nezávislý novinář“ Změny Jaroslav Tauchman na portálu nasliberec.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 11:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 22. 09. 2017

Související články

Starostové se do voleb v Liberci spojili s KDU-ČSL a TOP 09
Starostové pro Liberecký kraj se do voleb ve stotisícovém Liberci spojili s KDU-ČSL a TOP 09. Lídrem 39členné kandidátky bude jednatel Euroregionu Nisa a liberecký zastupitel Jaroslav Zámečník ze Starostů. KDU-ČSL bude mít na kandidátce čtyři zástupce, TOP 09 tři. Novináře o tom dnes informoval lídr kandidátky. Starostové také jako první v Liberci představili kompletní volební program, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
V Liberci bude pokračovat soud v kauze s obžalovaným hejtmanem
Výpověďmi svědků bude dnes u krajského soudu v Liberci po čtvrt roce pokračovat proces v korupční kauze, která se týká evropských dotací na dva projekty v Liberci. Obžalováno je 13 lidí a čtyři firmy. Mezi obžalovanými je i hejtman Libereckého kraje Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Společně pro Jablonec: Proč BusLine vypověděl smlouvu s DPMLJ?
Vyjádření Společně pro Jablonec k důležité středeční události, kdy BusLine vypověděl smlouvu s Dopravním podnikem měst Liberce a Jablonce nad Nisou na provoz autobusů pro MHD. Výpovědní lhůta doběhne 25. ledna 2019. Původně měl BusLine zajišťovat jabloneckou MHD až do konce roku 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
BusLine: Provoz cyklobusů v plném proudu
Cyklistická sezóna je již v plném proudu a společnost BusLine ji opět v letošním roce podporuje cyklobusy, na které si už všichni sportumilovní příznivci zvykli. Šlápnout do pedálů tedy nemusí už ze svých domovů, ale naopak se do srdce Krkonoš, Jizerských hor i Českého ráje dostanou díky pohodlným turistickým linkám, které již několik let BusLine provozuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
V Liberci dnes začne soud s hejtmanem Martinem Půtou
U krajského soudu v Liberci začne dnes hlavní líčení v korupční kauze spojené s rekonstrukcí kostela sv. Máří Magdalény v Liberci, která byla financována z Regionálního operačního programu (ROP) Severovýchod. Obžalován je hejtman Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj) a dalších 12 lidí, a také čtyři firmy - Geotermální energie pro občany (GEPO), Developer CZ, Gallos a Metrostav. Obžaloba je viní z šesti trestných činů, za které jim hrozí od pěti do 12 let vězení, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Hnutí STAN získalo primátory v Liberci a Jihlavě
Starostové a nezávislí obsadili po úspěšných volbách více než polovinu radnic krajských a okresních měst. Ve dvou krajských městech dokonce získali primátorské posty. V Liberci se stal novým primátorem Jaroslav Zámečník a v čele Jihlavy bude stát další čtyři roky Karolína Koubová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 06:35, zobrazit podobné
V Liberci bude pokračovat soud v kauze hejtmana Půty
Výpověďmi svědků a čtením listinných důkazů bude tento týden pokračovat v Liberci soud v korupční kauze s evropskými dotacemi, v níž je obžalován i hejtman Libereckého kraje Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj). Celkem je obžalováno 13 lidí a čtyři firmy, kterým hrozí tresty od pěti do 12 let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
V Liberci začal soud s hejtmanem Půtou a dalšími v korupční kauze
Krajský soud v Liberci se dnes začal zabývat korupční kauzou, v níž je obžalováno 13 lidí a čtyři firmy. Trest hrozí i hejtmanovi Libereckého kraje Martinu Půtovi (Starostové pro Liberecký kraj), který je obžalován z přijetí úplatku a zneužití pravomoci úřední osoby. Hejtman od počátku obvinění odmítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Šedlbauer (ZpL): Takto veřejná doprava cestujících nefunguje
V lednu dopravní podnik převzal od BusLine autobusovou dopravu v Liberci, a protože neměl zpočátku dost řidičů, došlo k omezení spojů na některých linkách. Toto dočasné omezení stále trvá a vedení města se z něj tiše snaží udělat nový standard.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
BusLine opět vypravil v Turnově a Jablonci nad Nisou tradiční čertovské autobusy
BusLine již tradičně u příležitosti svátku svatého Mikuláše vypravil čertovské autobusy. V úterý vyjel v Turnově „retro čerťák“ - historický autobus Škoda RTO. Den na to se děti spolu s čertovskou posádkou svezly v moderním autobusu příměstského typu v Jablonci nad Nisou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist