Piráti jsou Babišovi koně. Už před lety spolu domlouvali postup. Web vytáhl zaprášený dokument
Piráti v čele s Ivanem Bartošem se honosí tím, že všechny schůzky lobbistického charakteru zaznamenávají a uveřejňují. Veřejnost tak může mít přehled o tom, s kým se Piráti scházejí. Před lety se např. Ivan Bartoš sešel s dnešním šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Podle šéfredaktora serveru Forum24.cz Pavla Šafra by se měl Bartoš za tuto schůzku do hloubi duše stydět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 13:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 14. 10. 2017

Související články

Takto se před 28 lety domlouvali estébáci na studenty
Během událostí sedmnáctého listopadu 1989 významnou roli sehráli příslušníci Státní bezpečnosti (StB). Na archivních záběrech bylo možné sledovat, jak estébáci monitorovali studentské manifestace a domlouvali se na zásahu proti nim.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jak ovládnout stát během jediného dne? Takto se to povedlo před sto lety
Jak během jediného dne převzít všechny klíčové úřady a vyhlásit nový stát? Právě před sto lety se to politikům, nazývaným „muži 28. října“, povedlo. Kombinací připraveného plánu, chytré improvizace i příznivých okolností dokázali něco, co se asi dá nazvat politickým zázrakem. Pojďme si probrat postup událostí, které nám přinesly samostatnost a které jsou současně pozoruhodnou politickou lekcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Pavel Šafr vytáhl na Andreje Babiše reportáž České televize. Patnáct let starou
V době, kdy Zemanova vláda rozhodla o první privatizaci Unipetrolu, Česká televize odvysílala v dnes již neexistujícím cyklu Fakta reportáž o počátcích podnikání Andreje Babiše a o kauzách, které jsou s nimi spojené (28. 1. 2002, „Česko-slovenský sen“). Dokument zveřejnil server Euro.cz, který zároveň upozornil na fakt, že znalec, který pomohl Babišovi v kauze Lovochemie, pracuje pro Agrofert. Upozornil na to server Forum24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Česká krajina: V rezervaci kopytníků se natáčel nový dokumentární seriál
Nový dokumentární a cestopisný seriál o přírodě dnes v rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice natáčeli režisér Zdeněk Suchý a muzikant Dan Bárta, který se v dokumentu představí jako moderátor, ale i jako jeden z kameramanů. Záběry vznikaly jak na pastvině u Benátek nad Jizerou, kde jsou zubři a divocí koně, tak u Milovic, kde jsou divocí koně spolu se zpětně šlechtěnými pratury. Natáčení navštívil i David Nejedlo, ředitel Zoologické zahrady Liberec, která působí jako odborný garant projektu. Je zároveň spoluzakladatelem České koalice pro ochranu biodiverzity (CCBC).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Před padesáti lety byl zveřejněn manifest, který Sověty vytočil do běla. Publicista Čech nám ukázal větu, která je rozzuřila nejvíce
ČESKÉ OSMIČKY Dokument velice pobouřil sovětské vedení, ale také dost mobilizoval československou veřejnost. Manifest Dva tisíce slov, sepsaný spisovatelem Ludvíkem Vaculíkem, který byl před padesáti lety zveřejněn ve čtyřech významných českých periodicích, měl opravdu obrovský potenciál. Vždyť necelé dva měsíce po něm obsadili Československo vojáci „spřátelených“ zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Zoo Ostrava: V Praze se sešli odborníci na koňovité z celého světa
Před lety se díky pečlivé práci odborníků podařilo nastartovat program na záchranu koně Przewalského. Dnes naši pomoc potřebuje zebra bezhřívá, zoologové doufají ve stejný úspěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Česká krajina: Divocí koně pomohli vzácným rostlinám, broukům i ohroženým druhům vodních ptáků
Již přes sedm měsíců spásají divocí koně z Exmooru dvě přírodně cenné lokality ve Východních Čechách. V lokalitě Na Plachtě v Hradci Králové koně pomáhají pečovat o teplá písčitá stanoviště a rákosiny, v Ptačím parku Josefovské louky nedaleko Jaroměře spásají vlhké louky. Dosavadní výsledky jsou pro přírodu i její obyvatele přímo fantastické – pochvalují si ochránci přírody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Drsná Partie: Chovanec vytáhl dokument na Babiše. Pak se strhla taková hádka s Kupkou, že moderátorka byla mimo
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a místopředseda ODS Petr Kupka. Chovanec se tvrdě pustil do Babiše. Vytáhl čerstvou analýzu o práci médií a začal pálit ostrými. Kupka mu přizvukoval. Ale jen chvíli. Po pár minutách si pánové šli po krku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Co jsme si, to jsme si! říkají v ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN. Chtějí spolu na Babiše
Opoziční strany před nadcházejícími sněmovními volbami v roce 2021 jednají o spolupráci. Chtějí totiž ukončit vládu hnutí ANO. Společně s předsedou ODS Petrem Fialou o tom uvažují STAN a TOP 09. Kdo váhá, jsou lidovci, a kdo odmítá, jsou Piráti. Píše to dnešní Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist