Šedlbauer (ZpL): Proherní automaty v Liberci zatím zůstávají
Změna pro Liberec předložila do říjnového zastupitelstva návrh vyhlášky, která na území města zakazuje hrací automaty jako prokazatelně nejhorší formu tvrdého hazardu. Návrh neprošel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 15:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 27. 10. 2017

Související články

SLK: Starostové v Liberci nejsou advokáty BusLine
Jak nepřímo naznačuje Josef Šedlbauer a přímo hlásá dvorní „nezávislý novinář“ Změny Jaroslav Tauchman na portálu nasliberec.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Šedlbauer (ZpL): V Liberci je stále otevřeno šestnáct kasin
Před rokem byla zastupitelstvem schválena vyhláška o regulaci hazardních her, která měla být kompromisem mezi zastánci a odpůrci hazardu. Ve skutečnosti byla spíš podvodem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Šedlbauer (ZpL): Nenechme se zastrašovat hazardní lobby
Výnosy jen z hracích automatů jsou v Liberci kolem 400 milionů ročně. Nepřekvapuje proto, že po schválení zákazu provozoven hazardu na území města spustily firmy, provozující hazard, spolu s některými politiky soustředěný nátlak na zastupitele, aby zákaz zvrátili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Šedlbauer (ZpL): Takto veřejná doprava cestujících nefunguje
V lednu dopravní podnik převzal od BusLine autobusovou dopravu v Liberci, a protože neměl zpočátku dost řidičů, došlo k omezení spojů na některých linkách. Toto dočasné omezení stále trvá a vedení města se z něj tiše snaží udělat nový standard.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOP 09: Pavel Šedlbauer kandiduje do Senátu
Předseda představenstva Fotbalového klubu Teplice Pavel Šedlbauer dnes představil svůj záměr kandidovat na senátora. O hlasy voličů se bude ucházet v obvodu 32 – Teplice jako nezávislý kandidát navržený stranou TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Změna pro Liberec: Výroky, že zde bují černé herny a policie nemá sílu k řešení, jsou lživé
Zastupitel Jiří Šolc předložil návrh na opětovné povolení hazardních her v Liberci. „Na návrhu pana Šolce je zajímavé jen to, jak se bojovník za svobodu podnikání proměnil v nástroj několika majitelů provozoven hazardních her“, shrnuje za Změnu Josef Šedlbauer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Macek: Hazard v Jablonci je vyřešené téma – kasin zbývá šest a automaty zmizí za dva roky
Po pěti letech nejistoty a dohadů o budoucnosti hazardu v Jablonci nad Nisou je jasno. Zastupitelé schválili vyhlášku, která od srpna 2021 na celém území města zakazuje hrací automaty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Odbory zůstávají ve stávkové pohotovosti do schválení růstu platů
Odbory veřejného sektoru zůstávají zatím ve stávkové pohotovosti, dokud vláda neschválí nařízení o růstu platů. Dnešní rozhodnutí lídrů koalice o zvýšení tarifů učitelům o 15 procent a ostatním o deset procent od listopadu odboráři vítají, stávku a protesty teď nepřipravují. ČTK to řekl předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist