Kupka (ODS): Je důležité, aby třetí pokus o sestavení vlády neměl Andrej Babiš
Komentář na facebookovém profilu k procesu sestavování vlády
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 11:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 07. 11. 2017

Související články

Senátor Valenta: Druhý pokus musí patřit druhému v cíli
Jsem přesvědčený o tom, že pokud Andrej Babiš neuspěje se svým vládním projektem, má druhý pokus na sestavení vlády získat Petr Fiala, protože ODS s podporou Soukromníků skončila na druhém místě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Rejmont (TOP 09): Cesta k Babišistánu otevřena
Babiš dnes poveze k Zemanovi jména lidí, kteří by mohli zasednout v jeho vládě. Smutné je, že po víkendu je téměř jisté, že první až třetí pokus pro sestavování vlády bude mít hnutí ANO. Třetí pokus mohl mít Fiala (ODS), pokud by se stal předsedou Poslanecké sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Druhý pokus na sestavení vlády by měla dostat ODS
Z PROFILŮ Senátor za Uherské Hradiště a podnikatel Ivo Valenta je přesvědčen o tom, že druhý pokus o sestavení vlády by měl patřit politické straně, která získala v letošních volbách od voličů druhý nejsilnější mandát. V tomto případě se jedná o pravicovou ODS Petra Fialy, která získala 11 procent voličských hlasů. Do voleb šla s podporou Strany soukromníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Horké Pobaltí. KSČM nemá problém s misemi v Mali, Iráku a Afghánistánu, oznámil Babiš
KSČM nemá problém s posílením misí české armády v Mali, v Iráku a v Afghánistánu. Po jednání vlády to dnes novinářům řekl premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), který s komunisty jedná o podpoře vlády pro druhý pokus o její sestavení. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Úderná tiskovka: Babiš dostal pověření jednat o sestavení vlády a u toho vyplísnil Topolánka. Zeman vedle si zase podal Kalouska
Prezident Miloš Zeman dnes Andreji Babišovi v Lánech předal pověření k sestavení vlády. Na společné tiskové konferenci pánové oznámili, co přijde na politické scéně dál. Oba se obuli do předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska a Andrej Babiš si na závěr rýpl do ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zeman neměl být prezidentem, Babiš se svým hnutím neměl být ve vládě! Na Václaváku se cinkalo klíči
REPORTÁŽ "Miloš Zeman se nikdy neměl stát prezidentem této země. Andrej Babiš a hnutí ANO nikdy neměli být součástí české vlády," prohlásila herečka Bára Štěpánová a hovořila vlastně za všechny účastníky narychlo svolané demonstrace "Proč? Proto!" Podobné akce se konaly i jinde v republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš nechá na rozhodnutí svého hnutí, zda bude znovu kandidátem na premiéra
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš chce nechat na rozhodnutí svého uskupení, zda zůstane kandidátem na premiéra. Řekl to dnes novinářům na závěr návštěvy Bulharska. O strategii ANO pro druhý pokus o sestavení vlády bude dnes večer jednat výbor hnutí. Zástupci ANO ale v minulosti uváděli, že nadále považují Babiše za jediného kandidáta na premiéra, a on sám v neděli na Facebooku napsal totéž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš: Pro ČSSD by bylo dobré být ve vládě vzhledem k jejímu volebnímu výsledku
Trestně stíhaný premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) je přesvědčen, že pro sestavení vlády, která má víc než šest měsíců po volbách získat důvěru, udělal maximum. V rozhovoru pro deník Právo zdůraznil, že si nepřipouští, že by jeho snaha mohla skončit neúspěchem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Heřman Chromý: Bratři v rudohnědém triku a jejich “demokracie“
Před vyjednáváním hnutí ANO s SPD a KSČM o sestavení vlády s důvěrou posílá Andrej Babiš, trestně stíhaný premiér vlády v demisi naléhavý vzkaz veřejnosti:
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 13.4.2018 v 06:41, zobrazit podobné
Faltýnek: Jediným kandidátem ANO na premiéra je Andrej Babiš
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš je připraven v pondělí dorazit za prezidentem Milošem Zemanem na schůzku do Lán. Novinářům to řekl místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek. Zeman předtím serveru Blesk.cz řekl, že pověří sestavením vlády Babiše. Názor by změnil jen v případě, kdyby Babiš o premiérský úřad zájem neměl. Faltýnek na to řekl, že ANO jiného kandidáta na předsedu vlády nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist