Zeman nevede kampaň, ale má billboardy. Nenakoupil je, ale přesto mu hrozí problém
Prezident Miloš Zeman má problém. Když oznamoval svou kandidaturu, sliboval, že nepovede žádnou kampaň. Server Novinky.cz nyní upozorňuje na to, že se objevují billboardy s fotografií Zemana a heslem „Zeman znovu 2018“. Hrad však tvrdí, že prezident není zadavatelem plakátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 11:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 04. 12. 2017

Související články

Zeman a (ne)jen (ne)jeho billboardy
O kampani současného prezidenta Zemana a jeho financování jsme slyšeli mnoho. Sám pan prezident tvrdí, že dodržuje slib a žádnou kampaň nemá. Byl by to snad jeho první splněný slib, kdyby se neobjevily billboardy "Zeman znovu".
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.1.2018 v 17:40, zobrazit podobné
Jak se "nedělá" volební kampaň
... o hlupácích, o vymývání mozků, o alibismu a taky bilboardech od přátel a dalších náležitostech, dokládajících nám, že současný prezident Zeman, žádnou volební kampaň nevede! Popravdě, to není přeci potřeba snad ani inzerovat 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.12.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Zeman se vymyká moderním standardům, píše deník. Jde o...
Prezident Miloš Zeman se prý vymyká moderním standardům, ačkoli prezidentské kampaně běží naplno, on oficiálně žádnou kampaň nevede. A zatímco jeho protikandidáti Jiří Drahoš a Michal Horáček mají už zřízené transparentní účty, na nichž je jasně uvedeno, kdo jim na kampaň přispívá, prezident Zeman žádný transparentní účet nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ovčáček přišel s Peroutkou, Zeman pravdu mít bude
Miloš Zeman přichystal skutečnou bombu jako tečku za volební kampaní – samozřejmě, že až pro druhé kolo, v prvním, kdy postup má v kapse, přece žádnou kampaň nevede.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.1.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Zeman zase podvádí
Miloš Zeman slíbil, že nepovede žádnou kampaň. Přitom celá republika je polepena jeho billboardy. Navíc je na nich přizpůsobená fotografie mladého Miloše, která má maskovat obraz reality nemocného starce...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.1.2018 v 07:40, zobrazit podobné
Výzva voličů: Miloši Zemane, zveřejněte své dárce podle zákona
Celou zemi zaplnily billboardy Miloše Zemana. Kampaň je to skutečně masivní. Obrovské billboardy, stovky, až k tisícovce po celé zemi, k tomu plakáty na lampách. Ale kdo to financoval?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Tak co bude, pane Zeman? Ten nic neví. Ten nic nedělá. Vy mlčíte. Prý se blíží průšvih. Ale Žantovský říká...
Prezident Miloš Zeman neplánuje před druhým kolem prezidentské volby nic výraznějšího než svou účast v televizních debatách. Žádnou výraznější kampaň, v níž by se objevily billboardy, nechystá. Uvedl to pro MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Nejštědřejší sponzory má Drahoš. Na transparentním účtu mu přistálo téměř 30 milionů korun
Nejméně má šéf strany Rozumní Petr Hannig, který vybral 3500 korun. Miloš Zeman kampaň nedělá. Billboardy mu platí spolek Přátel Miloše Zemana.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 7.12.2017 v 16:36, zobrazit podobné
Kampaň před senátními volbami končí, nejvíce stály billboardy
Kandidáti v kampani před doplňovacími volbami do horní komory českého Parlamentu na Trutnovsku, které se konají 5. a 6. ledna, vsadili na kontaktní kampaň, tištěné letáky a sociální sítě. Z devíti zaregistrovaných kandidátů někteří investovali do billboardů. Náklady na předvolební kampaň se proto u jednotlivců liší, a to od několika desítek tisíc korun až po statisíce. ČTK to zjistila od senátních kandidátů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Zahradil k EU: Hrozí chaos. Nikdo netuší, co s tím. Budou soudy. Nikým neřešený problém
Europoslanec za ODS Jan Zahradil, který v rámci konzervativní frakce v Evropském parlamentu kandiduje na šéfa Evropské komise, v Praze představil svou volební kampaň a poodhalil možná úskalí spojená s brexitem, která podle něho vůbec nejsou dořešena a není jasné, jak je bude Brusel řešit. Upozornil též, že Facebook začal blokovat či omezovat předvolební kampaň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist