Vilém Rössler: Miloš Zeman je nenahraditelný
Miloš Zeman je jediný člověk, který ve funkci prezidenta dokázal, že je mužem na svém místě a když je někdo jediný, tak prostě znovu zvolen být musí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 13:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 13. 01. 2018

Související články

Vilém Rössler: Pane prezidente, velký dík za Vaše dosavadní postoje
26.ledna 2013 byl zvolen prezidentem naší republiky Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Vilém Rössler: Sobotko, vstřícné gesto si strč do… Zemana budeme podporovat my, občané
Sobotka včera sdělil Zemanovi, že pokud bude znovu kandidovat, bude se v ČSSD hlasovat, zda bude Zeman podporován ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kdo jsou ti voliči Zemana. Chci od nich odpovědi! psal Tomáš Klus. Jednoho jsme vám našli, slavný zpěváku. A odpovídá vám...
ROZHOVOR „Když se umělci začnou s*át do politiky, stávají se z nich komedianti a dělají si nepřátele,“ říká v reakci na výroky zpěváka Tomáše Kluse prozemanovský aktivista z Blanska Vilém Rössler. Miloš Zeman je podle jeho slov nejlepší prezident v českých dějinách a jednou z jeho největších zásluh prý je, že díky nekompromisním názorům na příliv migrantů zde žádné nemáme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Migrace? Stačí pár slov prezidenta Drahoše a bude zle! Největší příznivec Hradu nadával na blbé otázky a drsně obhájil Zemana
Že je v Česku zatím bezpečno a bez migrantů? „Stačí pár vstřícných vyjádření budoucího prezidenta a nikdo se nás ptát nebude, jestli je chceme, nebo ne. Miloš Zeman je jakousi pojistkou bezpečí v naší zemi. Co bude po něm, tak na to raději ani nemyslet,“ říká před 2. kolem prezidentských voleb zemanovský aktivista, kandidát SPO a provozovatel největší facebookové skupiny na podporu prezidenta Vilém Rössler. Ten v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz též odmítá tvrzení Jiřího Drahoše, že Zeman nikdy nepřeřízl pilou prkno, neví, co je fyzická práce, a tudíž nemůže rozumět obyčejným lidem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Vilém Rössler: Sobotka pokračuje v očistě strany od lidí s jiným pohledem na její vedení
Po včerejším vyjádření Bohuslava Sobotky, že nikdo z vedení nestojí za kauzou Jiřího Zimoly, jsem se rozhodl zveřejnit informaci, kterou jsem tenkrát nepovažoval za důležitou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Vilém Rössler: Mýlit se může každý a tady se pan prezident evidentně mýlí
I když nevěřím, že to prezident řekl takto doslova, tak do nemocnic nejezdí jen důchodci, ale i lidé s nejnižšími příjmy a tady už problém je a velký. Pracující totiž nemá nárok na 100% mzdy při pracovní neschopnosti jako politici, ale pouze na 60%.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Plesl žertovně: Sjezd ČSSD porodí chromou kachnu, která se bude jen půl roku točit v kruhu. Co takhle rovnou odpískat volby a spojit se s myslivci
Vtipnou glosu přinesl na svém facebookovém profilu šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Týká se nadcházejícího sjezdu ČSSD. K němu se vyjádřil i exčlen ČSSD a představitel odborů Vilém Rössler.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Zaprodanec, štváč, bestie. Redaktor Šafrova Fora hovoří o Miloši Zemanovi
Komentátor Vilém Besser se rozepsal na serveru Forum24.cz o tom, co si podle jeho slov předsevzal prezident Miloš Zeman do roku 2019. „Definitivně rozeštvat národ, který zaprodal,“ podotkl Besser.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist