Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.695x, což odpovídá cca 88.443-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bývalý pražský imám podezřelý z podpory terorismu prý nahrával islamofobům na smeč
Policie obvinila bývalého pražského imáma Sámera Shehadeha z podpory terorismu, připomíná středeční MF Dnes. Arabista z Akademie věd ČR Bronislav Ostřanský k tomu poznamenává, že tento imám reprezentoval méně přívětivou tvář islámu. I v Česku se prý vede boj o srdce věřících a metody Sámera Shehadeha nemusely být každému po chuti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 08:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Bývalý pražský imám a jeho 2 příbuzní obviněni z terorismu
Policie obvinila z terorismu a přímé účasti v teroristické organizaci tři Čechy. Je mezi nimi bývalý pražský imám, jeho bratr a švagrová. Bratra muslimského duchovního a jeho ženu policisté viní z toho, že vycestovali do Sýrie, kde se účastnili bojů v sesterské teroristické organizaci Al-Káidy. Imám jim podle obvinění pomáhal. Muži s palestinskými kořeny se narodili v Praze, všichni tři jsou stíháni na útěku. Šéf Ústředí muslimských obcí v ČR se od všech tří distancoval. Napsal to dnes server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Soud poslal do vazby bývalého imáma obviněného z terorismu
Bývalý pražský imám Samer Shehadeh, který čelí obvinění z podpory terorismu, je ve vazbě. Poslal ho do ní Obvodní soud pro Prahu 5. Muž se vzdal práva podat si stížnost, takže usnesení je pravomocné. ČTK to dnes řekla mluvčí soudu Jana Humeni. Na rozhodnutí upozornil server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
V cizině byl dopaden stíhaný bývalý pražský imám, napsal server. Vrátí se do Česka
Policejní speciální složky vypátraly v zahraničí bývalého pražského imáma Samera Shehadeha, který je obviněn z podpory terorismu a loni opustil Česko. Napsal to dnes server Neovlivní.cz s odvoláním na důvěryhodné bezpečnostní zdroje. Shehadeh by měl být v nejbližších dnech transportován do České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Čeští muslimové měli přispívat teroristům. Imám jim namluvil, že peníze jdou na zmrzačené děti
Bývalý pražský imám Sámer Shehadeh je podezřelý z toho, že z peněz vybraných mezi českými muslimy podporoval teroristickou organizaci. Čeští muslimové přitom roky přispívali do svých sbírek v domnění, že tím pomohou zaplatit stavbu mešity v západoafrickém Beninu nebo uhradit péči o válkou zmrzačené v Sýrii, uvedl server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Tomu neuvěříte. Bývalý pražský imám je ve vazbě. Favorit na nového má zajímavý původ a vazby
Pražští muslimové si volí nové vedení. Velkou šanci stát v jejich čele má právník imáma, který čelí obvinění z podpory terorismu. Hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) je tak opět ve střehu – důrazně varuje před pomalou islamizací Česka a dalšími podivnými detaily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Tomu neuvěříte. Bývalý pražský imám je ve vazbě. Favorit na nového má zajímavý původ a pozadí
Pražští muslimové si volí nové vedení. Velkou šanci stát v jejich čele má právník imáma, který čelí obvinění z podpory terorismu. Hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) je tak opět ve střehu – důrazně varuje před pomalou islamizací Česka a dalšími podivnými detaily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Nejen terorismus. Policie vyšetřuje pražského imáma i pro majetkovou kriminalitu
Bývalý pražský imám Samer Shahadeh je za mřížemi. Jak píše server iDnes.cz, policie se nyní snaží přijít na jeho vazby na teroristické buňky. Kromě toho, že je Shehadeh obviněn z jejich podpory, pod drobnohledem je také imámovo podnikání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Zabíjet za Alláha! Přijdete do nebe, burcoval imám. Když ho zavřeli, oháněl se svobodou slova
Před soudem v Londýně se včera objevil imám Kamran Sabir Hussain, který vyzýval malé děti, aby se připojily k Islámskému státu a zabíjely „nevěřící“. Přes jasně prokazatelné provinění imám veškerá obvinění popírá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist