Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.737x, což odpovídá cca 90.634-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Michael Žantovský: Potrestat Primu
I někteří fanoušci Jiřího Drahoše dávají najevo nespokojenost s jeho výkonem v první debatě s prezidentem Milošem Zemanem. Do akce proto během noci nastoupil komentariát týdeníku Respekt, aby svým čtenářům vysvětlil, že Jiří Drahoš debatu v žádném případě neprohrál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 11:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Havel o nikom nemluvil sprostě. Zeman už nemá na funkci prezidenta, říká Michael Žantovský
Ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský se v rozhovoru pro Reflex.cz rozhovořil o prezidentovi Miloši Zemanovi. Podle jeho slov má hlava státu povinnost říct pravdu o svém zdraví. „Psychicky už na to asi nemá,“ uvedl Žantovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Je zle: Gretin projev pohaněl i Michael Žantovský. Viní její rodiče
Nebudu osobní ke Gretě, ale tohle je víc než špatné. I tato slova zazněla po vystoupení mladé aktivistky ze Švédska Grety Thunbergové v OSN. Na facebookové síti je napsal ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský. A nejen to.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Michael Žantovský je pobouřen: Přítomnost české velvyslankyně v Sýrii vrhá hanbu na nás všechny
Ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský považuje za hanbu to, že máme velvyslankyni v Sýrii. Uvedl to ve svém komentáři pro server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Je hanba mít velvyslankyni v Sýrii. Bývalý diplomat Michael Žantovský se rozpálil doběla
Ředitel Knihovny Václava Havla a někdejší velvyslanec v USA i Velké Británii Michael Žantovský se domnívá, že je hanba mít v současné době velvyslankyni v Sýrii. Uvedl to alespoň pro server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Michael Žantovský: Obama byl trochu jako Havel... A pokud si Zeman a Trump myslí, že změní zemi, když ji rozdělí, tak se pletou
Ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský v rozhovoru pro Český rozhlas vychválil amerického exprezidenta Baracka Obamu a vyčinil jeho nástupci Donaldu Trumpovi, ke kterému náznakem přidal i českého prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Z minulosti máme příklady jiných vůdců, u kterých to takhle začínalo... Michael Žantovský vyslechl Trumpův projev a varuje
Bývalý velvyslanec v USA Michael Žantovský předpokládá zábavné roky. Podle jeho slov má však zároveň obavy z toho, že nový americký prezident Donald Trump chce převrátit svět naruby. Uvedl to v rozhovoru pro server DVTV.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Konec světa? Michael Žantovský kritizuje Tomáše Halíka za pochopení pro divadlo v Brně
Michael Žantovský se pustil do Tomáše Halíka. Zodpovědnost má své meze, podotýká ironicky k Halíkovu chování. Vadí mu, že Halík používá jiný metr pro redakci Charlie Hebdo a jiný pro divadelní inscenaci, kde se z ženského přirození vytahuje česká vlajka. Co se smí urážet a co ne?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Paroubek: Žantovský bez masky
Michael Žantovský se kdysi stal hvězdou zcela zkorumpované a vyčpělé pravicové vládní strany ODA. Tato strana poté, co se zcela kompromitovala v loupežích nazvaných v devadesátých letech eufemisticky „Velká privatizace“, ve které se v české zemi kradlo jako od Bílé Hory nikdy ne, se časem zcela rozložila na prvočinitele. Myslím, že toho málokdo litoval. Většina borců, kteří stranu reprezentovali, skončila v politickém hrobě úplného zapomnění. Ale byly určité výjimky. Michael Žantovský šel zkoušet štěstí do české diplomacie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Brexit a jeho velmi vážné dopady na nás. Ozývá se Michael Žantovský
Brexit bude mít pro Česko mimo jiné ekonomické důsledky, které mohou být velmi vážné, říká v rozhovoru pro Lidové noviny ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský. Podle jeho názoru by britské volby brexit nerozhodl. „Na jaře nás nejspíš čeká jen provizorní dohoda mezi Bruselem a Londýnem,“ dodal s tím, že Mayová pak pravděpodobně s brexitem skončí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Michael Žantovský pro PL: Potřebujeme nového prezidenta! Drahoš hledá celospolečenskou shodu i za cenu, že je někdy nezáživný. Pokud se mu to bude dařit, stojí ta cena za to
ROZHOVOR Česká republika nutně potřebuje nového prezidenta, který by vrátil zemi optimismus, snášenlivost a mezinárodní respekt. Také potřebuje bezúhonného premiéra. Ředitel Knihovny Václava Havla a bývalý diplomat Michael Žantovský mluví narovinu. Pro ParlamentníListy.cz zhodnotil některé události roku 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist