Pražský dopravní podnik dal za reklamní tašky 431 250 korun bez DPH. Má na nich logo
Hlavní provozovatel veřejné dopravy v české metropoli má evidentně peněz na rozdávání. ParlamentníListy.cz byly již několika zaměstnanci této zásadní městské společnosti upozorněny na údajně nehospodárné výdaje, které se pod vedením současného ředitele Martina Gillara posílají na konta různých firem. Konkrétně?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Už je to tu zas. Dopravní podnik Prahy nakoupil za stovky tisíc modely metra. Prý jako dárek
Pražský dopravník podnik si nakoupil pera Parker za 211.533 korun. 101.359 korun dal pražský dopravní podnik za hrnky a propisky. Pražský dopravní podnik dal za reklamní tašky 431 250 korun bez DPH. Má na nich logo. To jsou tři titulky materiálů, které v minulosti publikovaly ParlamentníListy.cz. Příběh byl pokaždé stejný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Tramvajácí štěstím povyskočí. Po bonbonech za 400 tisíc jim Dopravní podnik pořídil flashky za půl milionu
O tom, že si Dopravní podnik hlavního města Prahy pořizuje za obrovské částky reklamní předměty od firmy MONT GROUP s.r.o., jsme již informovali. Jen pro připomenutí se jednalo o skleněné modely metra, pera Parker, hrnky, propisky, vánoční ozdoby nebo také reklamní tašky. Vše samozřejmě s logem DP. Během loňského roku se objednávky vyšplhaly na těžko uvěřitelných 4 243 039 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Pražský dopravník podnik si nakoupil pera Parker za 211.533 korun
101.359 korun dal pražský dopravní podnik za hrnky a propisky, 431 250 korun bez DPH pak za všelijaké tašky. I na to přišly z oficiálních smluv ParlamentníListy.cz, aniž by to s kýmkoli ve vedení metropole hnulo. Radní pro dopravu, poslanec ČSSD Dolínek, podle našich informací tráví mnoho času se socialistou Pochem a nemá na téma DPP zřejmě čas. Obdobný postoj, tedy žádný, zaujal i dosazený ředitel podniku Gillar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Jenže my to vyšťourali: Městská firma nakoupila bonbony za částku, za kterou byste mohli mít dva zájezdy kolem světa. A paletu rumu s sebou
Dopravní podnik hlavního města nechal pořídit za stovky tisíc korun dárkové předměty prostřednictvím firmy MONT GROUP s.r.o. se sídlem v Kosticích. Spolupráci těchto dvou firem se věnujeme již delší dobu. V týdnu jsme informovali o objednávce skleněných modelů metra za 269.400 korun, dříve se jednalo například o pera Parker, hrnky, propisky či reklamní tašky s logem DPP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Nástěnné hodiny za 61.150 korun, ubrus za 72.346 korun. Petře Gazdíku, víte vůbec o tom, co se děje v Praze?
Ani s novým rokem Dopravní podnik hlavního města Prahy na reklamních předmětech od společnosti MONT GROUP s. r. o. rozhodně nešetří. Jen pro připomenutí, již dříve jsme informovali o skleněných modelech metra, perech Parker, hrnkách, propiskách, vánočních ozdobách, flash discích či reklamních taškách. Vše samozřejmě s logem DPP. Během minulého roku se objednávky vyšplhaly na neuvěřitelných 4 243 039 korun. Dopravní podnik ve stejné praxi pokračuje i letos, za necelé dva měsíce si nakoupil reklamní předměty v hodnotě 258 347 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Soud projedná žalobu na pražský dopravní podnik kvůli opencard
Soud dnes začne projednávat žalobu na pražský dopravní podnik, která požaduje zaplacení 43 milionů korun v souvislosti s užíváním karty opencard. Na straně žalobce stojí právní nástupce firmy eMoneyServices (EMS), společnost Castlebar Invest. Soud poskytl před dvěma lety stranám sporu prostor k uzavření smíru, k tomu ale nedošlo, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Pražský dopravní podnik zastavil 124 exekucí dětí
Pražský dopravní podnik (DPP) zastavil 124 exekucí dětí do 15 let. Dalších 40 jich ještě zbývá podniku vyřešit. Novinářům to dnes řekla pražská radní Hana Marvanová (za STAN), napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Pražský dopravní podnik kvůli bezdůvodnému obohacení požaduje téměř čtyřicet milionů po společnosti euroAWK
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) zažaloval společnost euroAWK, která po zániku smluvního vztahu nevyklidila reklamní plochy v pražském metru. Společnost euroAWK přes opakované výzvy totiž odmítla nárok DPP zaplatit. V dubnu DPP podal žalobu také proti společnosti RENCAR na vydání bezdůvodného obohacení, které RENCAR získal za užívání reklamních ploch na jeho majetku podle neplatné smlouvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
DPP vyhrál soud se společností euroAWK. Ta musí odstranit z metra reklamní vitríny
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) uspěl u Obvodního soudu pro Prahu 10 ve sporu s reklamní společností euroAWK. Podanou žalobou se DPP domáhal odstranění reklamních nosičů z prostor pražského metra. Podle soudního rozhodnutí musí euroAWK do 30 dnů odmontovat své reklamní a informační panely a DPP zaplatit náklady řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
RENCAR podává trestní oznámení na Dopravní podnik v Praze
Trestní oznámení je v souvislosti s údajně netransparentním poptávkovým řízením na pronájem CLV nosičů v metru. Podle odhadů RENCARu si Dopravní podnik způsobil tímto výběrovým řízením škodu ve výši až 130 milionů korun. Současně prý podle tvrzení firmy pokračuje v porušování platné smlouvy se společností RENCAR, společného podniku DPP a EUROPLAKAT, který má pronajaté všechny reklamní prostory v pražském metru, a to až do roku 2031.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist