Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.681x, což odpovídá cca 87.712-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Krejza (ODS): Dnes je problém vysoutěžit jakoukoli zakázku
Projev na 6. schůzi Poslanecké sněmovny 24. ledna 2018 k návrhu poslanců Jany Černochové, Petra Fialy, Zbyňka Stanjury a dalších na vydání zákona, kterým se mění o zajišťování obrany ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 12:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Královéhradecký kraj zrušil druhý tendr na výstavbu v nemocnici Trutnov
Ani napodruhé se Královéhradeckému kraji nepodařilo vysoutěžit zakázku na výstavbu laboratoří a transfúzního oddělení Oblastní nemocnice Trutnov. Do 160milionového tendru se přihlásil jediný účastník, který nesplnil podmínky dané zákonem o veřejných zakázkách. Termín zahájení výstavby se tak s největší pravděpodobností posune.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Poslanec ODS Krejza: Klimatická nouze? Katastrofy se neobávám. Oteplovalo se a ochlazovalo vždy. I před člověkem. Akutnější problém je...
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Globální katastrofy se neobávám. Oteplovalo se a ochlazovalo vždy. I v dobách, kdy člověk ještě vůbec nebyl,“ upozorňuje Karel Krejza, poslanec ODS za Ústecký kraj. „Uhlík nebo CO2 nepovažuji za největší nebezpečí. K životu ho potřebuje a spotřebovává vše zelené. Mnohem akutnější problém je špatné hospodaření s půdou, která nezadržuje vodu, a chemické sloučeniny v odpadech a v emisích. Evropa produkuje cca deset procent odpadů a CO2. Pojďme být příkladem světu, ale tak, abychom nezničili svou vlastní ekonomiku unáhlenými regulacemi. Přírodu nejlépe ochrání vědecký pokrok,“ vysvětluje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Mnohým se nevyplatí pracovat. Lidé, pozor, ať to nejde do kopru. Nový pán z ODS, o kterém Romea nenapíše hezky
ROZHOVOR „Problém je, že některým lidem se vyplatí zůstat doma místo práce,“ tvrdí čerstvý poslanec za ODS a místostarosta Litoměřic Karel Krejza a upozorňuje, že dnes už není hanba žít na sociálních dávkách. Podstatné podle něj jsou podpora školní docházky a vzdělání dětí. Zároveň dodává, že jednoduché řešení už dnes neexistuje. Stejně jako Jaroslav Foldyna tvrdí, že server Romea.cz k vyřešení problémů nepřispívá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Červíček (ODS): Rada vybrala další dva autobusové dopravce. Zbývá vysoutěžit Hradecko
Další dva uchazeče o zajišťování veřejné linkové dopravy v Královéhradeckém kraji dnes vybrala krajská rada.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Migrační dohoda OSN: Poslanec ODS oznámil vážné věci
Z PROFILŮ Poslanec ODS Karel Krejza odpověděl na dotaz jednoho ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Dotaz se týkal paktu OSN o migraci. Krejza potvrdil slova ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) o tom, že pakt je pro Česko nezávazný. Jedním dechem však dodal, že si i tak máme na pakt dávat pozor. Podívejte se, proč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Klaus st. je politik minulosti. Babiš pohrdá lidmi. Trikolóra se těžko dostane do Sněmovny, říká poslanec ODS Krejza
ROZHOVOR „Evropská komise pouze popisuje nějaký fakt, který všichni, kdo chtěli vidět a mají trochu šedé kůry mozkové, viděli,“ komentuje střet zájmů českého premiéra poslanec ODS a místostarosta Litoměřic Karel Krejza. Podle něj se začíná odhalovat pravá tvář Andreje Babiše – naprosto brutálním způsobem přehlížející své okolí. Reakce na demonstrace z úst premiéra považuje za absolutní pohrdání lidmi. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil i ke vzniku nového hnutí Václava Klause mladšího. Příliš šancí na dvojciferný výsledek ve volbách mu Krejza nedává a jeho odchodem ODS prý spíše získala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj vyhlásil zakázku na odstranění materiálu z lagun Ostramo ve Vratimově
Veřejnou zakázku na odstranění materiálu z lagun Ostramo, který je dlouhodobě uskladněn na území města Vratimov, vyhlásil dnes Moravskoslezský kraj. O zahájení otevřeného nadlimitního zadávacího řízení rozhodli krajští radní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Zeman nerespektuje Ústavu, má jmenovat ministra a nazdar, říká poslanec ODS. A možná je celý zástupný problém s Pochem jen proto, aby mohla být legitimizována SPD
ROZHOVOR Premiér Andrej Babiš nevykazuje žádné nadstandardní výkony, spíše velmi podprůměrné, co se týká výměny ministrů i výkonů. Tak hodnotí dění na české politické scéně Karel Krejza, poslanec ODS a místostarosta Litoměřic. Podle jeho slov je Miroslav Poche jen zástupný problém a zároveň kritizuje premiérovu personální a manažerskou práci, jejíž dopady už jsou vidět. Zdůraznil, že Babiš potřebuje ČSSD jen jako vizitku pro Evropu, všechno ostatní si bude dělat, jak potřebuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Viděla jsem to. Byl to „literární průjem“, řekla Benešová o trestním stíhání na zakázku
Ministryně spravedlnosti Marie Benešová se rozhovořila velmi obšírně pro Lidové noviny. Mimo jiné hovořila o trestních stíháních na zakázku, ale i o tom, že se nezalekne demonstrantů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Američané jezdí varovat Babiše, ať nedává Rusku zakázku na Temelín a Dukovany, píše Jakub Janda. Jde prý o všechno
Podle Ředitele Evropských hodnot Jakuba Jandy dnes probíhá zásadní souboj mezi prezidentem Zemanem a premiérem Babišem. Jde o zakázku na dostavbu jaderných elektráren v Temelíně a Dukovanech a Zeman prý lobbuje za ruskou společnost. Za Babišem prý jezdí všichni možní lidé z USA a varují jej, aby to nepřipustil. V Jandově líčení to premiér řeší tím, že vyčkává, zatímco prezidentu Zemanovi „tiká čas“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist