Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.800x, což odpovídá cca 93.921-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Chalupa (ANO): Podstatné je, co kdo říká a dělá, nikoliv kdo to říká a o čem jen mluví
Dobře spravovat zem a co nejrychleji ji dostat na úroveň, pro kterou má veškeré předpoklady, to je úkol námi zvolené politické reprezentace, a nikoliv, příměrem, vést ve sněmovně takřka občanskou válku, bez ohledu na "ztráty" mezi civilním obyvatelstvem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Chalupa (ANO): Jsme ochotni zaměnit Nejčestnější povinnost v ČR za žold od Bundeswehru?!
Někdy si člověk říká, že už se všichni zbláznili, že si z nás někdo dělá doslova blázny a jaksi automaticky předpokládá, že jako ovce budeme držet, tak jak to bývalo, "hubu a krok" - fakt nebudeme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jaký je rozdíl mezi odpůrci a podporovateli Miloše Zemana (polemika s článkem pana Máje)
Odpůrcům vadí, co prezident dělá a říká. Jeho podporovatelům vadí, že někomu vadí, co prezident dělá a říká, a neustále tuto skutečnost zkreslují tak, že to prezentují jako projev frustrace z toho, že nezvítězil jejich kandidát.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.7.2019 v 16:40, zobrazit podobné
Jaroslav Foldyna: Mluví se o tom, kdo vytáhl emaily Clintonové, ale už méně, jaký měly obsah. Předpokládám, že Trump...
ROZHOVOR „Pro mě to byl sebevědomý projev člověka, který promluvil především ke svému národu, a já nemám, co bych mu v této chvíli vytkl,“ říká k projevu Donalda Trumpa v rámci páteční inaugurace poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna. Zhodnotil i prezidentování Baracka Obamy. „V posledních letech se zdálo, jako by Obama nebyl strůjcem zahraniční politiky, ale spíše někdo v pozadí,“ míní Foldyna. Řekl také, jak to vidí s podporou Miloše Zemana ohledně jeho případné kandidatury na prezidenta. „Sociální demokracie by ještě před sjezdem, nikoliv žádným referendem uvnitř strany, měla říct, že podpoří Miloše Zemana,“ říká rázně Jaroslav Foldyna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Gerloch byl terčem kritiky některých novinářů a aktivistů. Teď se ukázalo, že měl pravdu, vypálil komentátor
Publicista a komentátor Jan Januš se zamyslel nad neúspěšným kandidátem na ústavního soudce Alešem Gerlochem a tím, zda šel na ruku prezidentu Miloši Zemanovi, nebo nikoliv. Podle Janušova názoru nikoliv, jen měl pravdu. „Ústavní soud to říká jasně,“ uvedl v komentáři pro server Info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Nahrávky Babiše? Pravda je úplně jiná, mám osobní zkušenost. Televizní režisér podává svědectví a účtuje s odpůrci šéfa ANO
ROZHOVOR Za nelítostný předvolební boj označuje to, co se děje kolem ministra Andreje Babiše, režisér Jiří Adamec a dodává. „Volební preference pana Babiše a jeho stranické party vyšplhaly do takové výše, že to pro ostatní politiky přestala být legrace a bylo třeba vytáhnout do boje.“ Vyjadřuje se mimo jiné i k nahrávkám, na kterých Babiš mluví s dnes už bývalým novinářem MF Dnes. „Není nesmysl, když pan Babiš říká, že jeho tajně zaznamenávaná audiokomunikace s novinářem mohla být do potřebného vyznění sestříhána. Jde to technicky zcela určitě,“ říká režisér s tím, že mluví z vlastní zkušenosti televizního profesionála. „Dokonce i z písmenek vybraných z jiných slov jsme vytvářeli slova nová,“ říká Jiří Adamec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Nikoliv účty, ale resty!
Komentář na facebookovém profilu k odvolání Svatopluka Němečka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
ČT? Prorežimní. NATO, EU, Západ. Hosté, moderátoři, všechno, říká ten, který „byl u toho“. A umělci, kteří nadávají na lidi...
V internetové televizi XTV se objevil člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Vadim Petrov. S Lubošem Xaverem Veselým hovořil o povaze Rady, o médiích veřejné služby a o České televizi. Dle Petrova zde Česká televize zbyla od 90. let. Souhlasil s Ondřejem Hejmou, že ČT je prorežimní. Došlo i na platy a rozpočet ČT a padlo jméno režisérky Sommerové: „Oni to tak mají. Paní režisérka Sommerová, které si velmi vážím, říká, že občani této země nedorostli do demokracie a chyba demokracie je to, že právo volit má každý. No tak to je člověk, který patří mezi velikány naší doby, a ona nemá jasno, co je ta demokracie a že i ona dělá své filmy za prostředky těch lidí, o kterých takhle mluví.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Co politik říká a co vlastně dělá
Komentář na facebookovém profilu ke krachu vyjednávání ANO a ČSSD
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Filozof: Úpadek národa. Dnes jsme podstatně slabší než v době Mnichova. Podobné je i ekonomické zmrzačení. Zdravá míra xenofobie je nutná pro zachování jakéhokoliv společenství
ROZHOVOR „Dnes jsme podstatně slabší a naše suverenita je značně okleštěná. Tehdy se mohlo vedení státu rozhodnout, zda vůbec máme mnichovskou dohodu přijmout. Dnes jsme na tom podstatně hůř. Podobné je ekonomické zmrzačení... Ponechám-li stranou obavy o existenci českého národa a zbytečků naší státní suverenity, chci na závěr vyzdvihnout tři obecné hrozby: migrace, problematika genderu a dalších zvráceností v sexuální oblasti a nakonec oklešťování občanských svobod, zejména svobody projevu a šíření informací,“ říká filozof Jiří Hejlek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Petra Janů: Babiš je úspěšný, a proto po něm půjdou. Je to všechno strašná fraška
ROZHOVOR „Je to strašidelné a hlavně je to tak strašně zákeřné,“ říká k teroristickým útokům oblíbená česká zpěvačka Petra Janů. Pro ParlamentníListy.cz promluvila nejen o ochraně hranic, o uprchlické krizi, ale například i o tom, co se děje na české politické scéně. „My jsme země, kde se odpustí všechno, ale ne úspěch,“ říká trojnásobná Zlatá slavice a mluví o cirkuse kolem Bohuslava Sobotky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist