Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.855x, což odpovídá cca 96.791-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Herečka Jitka Frantová z Itálie: Lidé v Evropě pana Zemana za postoj k imigraci skutečně oceňují. A navíc má smysl pro humor a velké srdce...
ROZHOVOR „Při prvním setkání, aniž byste cokoliv o něm věděli, cítíte silnou osobnost. Pak objevíte, že je nejen vysoce inteligentní a neuvěřitelně sečtělý, ale že má také smysl pro humor a velké srdce,“ říká o prezidentu Miloši Zemanovi herečka Jitka Frantová. Žije už řadu let v Itálii, do České republiky stále pravidelně jezdí. Dodává, že při svých cestách speciálně v Německu a Francii slyší chválu na prezidenta Zemana. „Oceňují jeho postoj k emigraci a terorismu ale také jak při svých projevech mluví ve všech jazycích, které ovládá z patra, jako málokterý politik,“ říká herečka, kterou jsme mohli vidět například ve filmech Vyšší princip a Král Králů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 15:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Z Itálie: Církev slíbila, že se postará o imigranty, ti utekli v autobuse neziskovky. Vždyť mají právo na svobodu, pravil kněz
Česko-italská blogerka a aktivistka italského vládního hnutí Liga Monika Pilloni s odvoláním na italské zdroje popsala, jaké „radosti" s sebou do Itálie přinesli uprchlíci. Přinesli s sebou nemoci. A navíc je šíří po Evropě, protože lidé z lodi Diciotti, které Itálie přijala po tlaku z EU, se rozprchli. A katolická církev, která se měla o migranty starat, má prý pro jejich útěk pochopení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Babišova prohlášení o imigraci a přečíslení původních obyvatel v Evropě prošla ověřováním. A zjistilo se, že...
Když Itálie požádala členské státy EU, aby si rozdělily 450 uprchlíků z jedné z lodí ze Středozemní moře, Babiš symbolicky práskl před Itálií dveřmi a oznámil, že Česko nepřijme ani jednoho uprchlíka. Ani jednoho. Svůj postoj poté několikrát zopakoval. Zopakoval ho v rozhovoru pro Českou televizi, ve které se s italským premiérem střetl na dálku. Jenže tím to neskončilo...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Milion chvilek: Jitka Čvančarová na Hrad? To budete koukat. VIDEO z minulosti
V rámci demonstrace na Václavském náměstí vystoupila také skupina umělců. Tu ktomě Tomáše Hanáka, který vykládal o tom, jak „tu hrstku křiklounů z Václaváku“ sleduje celý svět, reprezentovala také herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
U nás v ODS má Zeman víc fanoušků a znovuzvolení má v kapse. Souhlasím s ním v postoji k imigraci, nepřizpůsobivým, k Putinovi, Trumpovi i Číně... Pravicový senátor hovoří
ROZHOVOR Senátor ODS Jaroslav Zeman chválí prezidenta Zemana za jeho postoj k Rusku, Číně, imigraci a že není eurohujer. Nemá k němu zásadní výhrady. Dle něho má v ODS více fanoušků. Podle jeho názoru bude Zeman poměrně jasně znovu zvolen prezidentem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Petr Michek: Co se děje s demokracií v Evropě?
Od roku 2015 se Evropa zmítá pod náporem ekonomických muslimských imigrantů, kteří se snaží dostat zejména do Německa, Švédska, Itálie, Francie a Velké Británie, kde jsou imigrantům vypláceny velké sociální dávky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Mladí lidé si přišli poslechnout Marka Hilšera a dozvěděli se: Problémy s terorismem jsou, ale Evropa se s tím časem vyrovná. Ta vlna pomine
REPORTÁŽ O tom, jaký by měl být podle něj prezident, i o tom, zda má rád Miloše Zemana, promluvil na besedě v Českých Budějovicích kandidát na příští hlavu státu Marek Hilšer. „Já nevím, za co bych ho měl mít rád,“ přemítal Hilšer. „Je vtipný, a možná proto si i získává srdce lidí,“ vzpomněl si nakonec. Promluvil i o matkách samoživitelkách a také o nelegální imigraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Josef Provazník: Okázalé kojení na veřejnosti je otázkou soudnosti. Markéta Šichtařová se tentokrát mýlí
Hned v úvodu bych chtěl napsat, že Markétě Šichtařové fandím a stran Evropské unie, Ruska, občanské války na Ukrajině, ekonomické krize v Řecku, Donalda Trumpa atd mám stejný názor. Rád a zhusta si její texty vypůjčuji na server ePortál.cz a na své bývalé sousedce z paneláku na Jižním Městě vedle erudovanosti a schopnosti vystihnout problém, oceňují také smysl pro humor. Mezi ženami nepříliš častý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Migrace: Oficiální politika EU se už dramaticky liší od politiky národních států
Mou pozornost upoutala informace o novém ministru vnitra Itálie Marco Minnitim. Ten podle médií „zkrotil“ imigraci do Itálie a je nejpopulárnějším italským politikem. Na úrovni EU však pokračuje hra na lidská práva.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.1.2018 v 12:40, zobrazit podobné
VIDEO Lůza vládne! Odpůrci Zemana nesli na Hrad velké srdce, padla silná slova
V předvečer úmrtí prezidenta Václava Havla se konal již třetí ročník tradičního pochodu za svobodu a demokracii „Srdce na Hrad“, který tento rok nese podtitul „Pochod na Hrad s prezidentskými kandidáty“. Spoluorganizátorka akce Eugenie Číhalová upozornila, že naše společnost se postupně přesouvá od demokracie k lůzokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Robert Miller: Už i Hillary je "extrémista", když Evropě radí omezit a kontrolovat imigraci?
Vítačům i Bruselu teď Hillary Clintonová neudělala radost, když na pískovišti “Světa bez hranic” a neomezené imigrace, rozšlápla jim tak mile bábovičky. Jak uvedl levicový The Guardian, dala západní Evropě, zejména jejím “centristicky levicovým” politickým stranám a vládám pádnou radu, že, “musí imigraci dostat pod kontrolu” a tak “vyslat velice jasný signál, že Evropa už nebude nadále ochotna (migrantům) poskytovat útočiště a podporu.” …
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 29.11.2018 v 11:41, zobrazit podobné
TOPlist