Jiří Vyvadil: Před půlrokem jsem napsal, že Zeman zvítězí 55:45 nad protivníkem. Jinak to nebude
Sám se pokládám za vtipného, ale to asi každý chlap. Nicméně konstatuji, že vítězem soutěže o nejvtipnější definici tohoto prezidentského klání je podle mého názoru jednoznačně Andrej Babiš. Sám jsem několik hodin uvažoval, jak definovat ten podivný útvar, který byl dokonce předsedou České akademie věd, a přitom vyluzuje výroky, které odpovídají svou inteligenční výrokům podprůměrného studenta VUMLu, pravda obsahově jinak orientované.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Jiří Vyvadil: Jestli zvítězí Piráti, tak si dám fakt pár facek
Nerozumím sportům, nedovedu odhadnout, kdo zvítězí například v hokeji (tam mám jen vlastenecké cítění), ale vždy jsem odhadnul vítěze v politice. Že Brexit projde, byť o fous, že Macron v prezidentské volbě porazí Marine le Pen, že zvítězí Trump nad Clintonovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Čaputová by v Česku neprošla…
Před 14 dny jsem po prvním kole slovenských prezidentských voleb napsal článek, se kterým většina souhlasila a část mi vyčítala českou aroganci. Připomínám ho: „Jsme vždycky o krok vepředu, bratři Slováci“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Jak to, že nezvítězil ani Jiří Drahoš a ani Miloš Zeman? Kdo tedy zvítězil kromě Witovské?
V pátek jsme se shodly s paní zástupkyní, že cítíme, že bude zvolen Zeman. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo zvítězí, protože to bylo otevřené. Co jsem vnímala? Kdo tedy zvítězil? Jaké výzvy nám to přináší? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.1.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Ulicemi českých měst tečou potoky krve
Kdo mě zná, tak ví, že před rokem 1989 jsem byl slušný a zdvořilý člověk. Když podivný biskup Malý na Letné směrem k Hradu vyvolával: „Gusto, je tu husto“, pak i když jsem jistě nebyl členem fanklubu prezidenta Husáka, cítil jsem se dotčen. Tak se o prezidentovi nemluví. A ač jsem od prvního okamžiku nemusel Václava Havla, v prvních letech jsem si podržoval zdvořilost minulého režimu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Chce to rovnováhu, jaká tady panovala do roku 1989
Když před dvěma lety kandidoval Donald Trump, zněly jako z jiného svět, že stane-li se prezidentem, nebude svrhávat cizí vlády, nebude určovat, jaký mají jiné země režim, nepovede proti nim agresivní války, jak to dělali všichni jeho předchůdci…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Právník Vyvadil: Stačilo čtrnáct dní a Babiš z nás udělal tu nejservilnější kolonii. Je to ještě odpudivější než za Sobotky
Advokát Jiří Vyvadil se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, co by se stalo, kdyby prezident Miloš Zeman nejmenoval Andreje Babiše premiérem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Ivan Bartoš premiérem? Šel mi chvíli, ale jen chvíli, mráz po zádech
Ivan Bartoš, předseda Pirátů prohlásil, že zvítězí ve volbách do Europarlamentu a že za dva roky bude předsedou vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Kubera nebude kandidovat na prezidenta. Zeman zvítězí, nemá to smysl, vzkazuje
Místopředseda senátu Jaroslav Kubera (ODS) potvrdil ČTK, že v nadcházejících volbách nebude kandidovat na prezidenta republiky. Zdůvodnil to mimo jiné absencí podpory své rodiny, nechutí vést negativní kampaň a také tím, že podle jeho názoru funkci hlavy státu obhájí Miloš Zeman díky hlasům voličů ANO, které bezkonkurenčně vyhrálo sněmovní volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Čím více vyjdou ČSSD, ODS, TOP 09 či KDU-ČSL z podzimních voleb zdecimovanější, tím lépe
Zatímco v Německu, přes nárůst procent pro protestní Alternativu pro Německo, zřejmě zvítězí Angela Merkelová, v Česku se naopak odehrává boj, zda budou poraženy strany, které zde víceméně stále stejně vládnou od roku 1992.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Ještě jednou ke svobodě českých médií
Před pár dny jsem napsal články (Je svoboda slova i pro prezidenta? a Jedna zbytečná stávka), kde jsem se zastal Miloše Zemana i premiéra Babiše. Vyjádřil jsem názor, že nejsou důvody, tedy vážné důvody, pro to, aby se řešily výroky prezidenta a postup při sestavování vlády na ulici.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 21.3.2018 v 17:41, zobrazit podobné
TOPlist