Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.800x, což odpovídá cca 93.921-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Organizace Greenpeace vyslala ponorku k mořskému dnu
Ponorka Greenpeace se podívala do míst, kam předtím žádný člověk nevkročil. Vědecký tým natočil unikátní záběry ekosystému na dně Weddelova moře u břehů Antarktidy. Expedice podle vědců objevila, že mořské dno překypuje životem a že místní ekosystém patří k těm snadno zranitelným činností člověka. Podle Greenpeace je to jasný důkaz, že by ve Weddelově moři měla vzniknout rozsáhlá mořská rezervace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 19:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

SEV.EN ENERGY: Greenpeace počítá fiktivní mrtvoly, zpochybňuje imisní limity a mává školní esejí. Kvůli Elektrárně Chvaletice přitom neumře ani koťátko
Česká organizace Greenpeace si u „nezávislé“ finské organizace Greenpeace objednala „studii znečištění“ z elektrárny Sev.en EC ve Chvaleticích a včera ji představila médiím. Po analýze dat obsažených v tomto podivném materiálu lze konstatovat dva závěry:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Greenpeace: Na změny klimatu upozorní trailer na katastrofický film v českých kinech
Organizace Greenpeace zahajuje od pondělí 8. dubna rozsáhlou kampaň, která bude informovat veřejnost o změnách klimatu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Greenpeace: Rybářský průmysl krade potravu tučňákům a velrybám v Antarktidě
Organizace Greenpeace pět let mapovala aktivity firem, které v Jižním ledovém oceánu těží kril - drobné korýše, na nichž jsou místní živočichové existenčně závislí. Vyšetřování odhalilo, že rychle rostoucí průmyslový rybolov s sebou v panenské přírodě Antarktidy přináší řadu environmentálních rizik.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Greenpeace: Za destrukci pralesů mohou evropské banky, které financují palmový olej
Organizace Greenpeace dnes vydala novou studii o tom, jak HSBC - největší evropská banka, která sídlí ve Velké Británii a má svou korporátní klientelu i v České republice - půjčila stovky milionů amerických dolarů palmoolejným společnostem, které mohou za masivní devastaci indonéských pralesů v Indonésii. Vyšetřování Greenpeace zmiňuje i další známé evropské banky, žádná ovšem nenese tolik viny jako HSBC, vůbec největší banka v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Slovenská prokuratura zrušila obvinění vůči aktivistům Greenpeace
Slovenská prokuratura zrušila obvinění z trestného činu poškozování a ohrožování provozu obecně prospěšného zařízení vůči 12 aktivistům ekologické organizace Greenpeace, kteří v listopadu na protest proti těžbě uhlí vylezli na těžební věž dolu Nováky na středním Slovensku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Zelení aktivisté na Slovensku lezli na těžební věž, soud je poslal do vazby. Včetně dvou Čechů
Slovenský soud dnes uvalil vazbu na aktivisty ekologické organizace Greenpeace, kteří ve středu na protest proti těžbě uhlí vylezli na těžební věž dolu Nováky na středním Slovensku. ČTK to sdělila slovenská pobočka Greenpeace. Policie 12 aktivistů, mezi nimi i dva české občany, po protestu obvinila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Expedice Greenpeace našla plasty a chemikálie i v odlehlých vodách Jižního oceánu
Laboratorní analýza vzorků vody a sněhu, které nasbírala posádky lodi Greenpeace při své nedávné tříměsíční expedici u břehů Antarktidy, potvrdila přítomnost mikroplastových částeček a nebezpečných chemikálií. Problematická z hlediska životního prostředí byla většina odebraných vzorků. Greenpeace shrnula závěry z testování ve studii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Greenpeace zkoumá Jižní ledový oceán a žádá vytvoření největšího chráněného území na světě
Ledoborec organizace Greenpeace Arctic Sunrise, který většinou pluje v polárních oblastech severní polokoule, míří tentokrát na jih a veze vědeckou expedici napříč Jižním ledovým oceánem. Expedice, která má za úkol dokumentovat místní ekosystémy i rozšiřování průmyslového rybolovu do stále jižnějších oblastí, je součástí kampaně za vytvoření největšího chráněného území na světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Rána pro Gretu! Pro PL promluvil expert na klimatické změny: Zažalovat Greenpeace. Klimatickou krizi způsobují aktivisté. Hrozí nám konec? Vymakaná dezinformační kampaň
ROZHOVOR Až příště budou klimatičtí aktivisté hledat viníka klimatické krize, nemusí chodit nikam s transparenty. Mohou zůstat doma a podívat se do zrcadla. V souvislosti s tím, že Greenpeace a jim podobní zablokovali další rozvoj jaderné energetiky, to tvrdí pedagog, historik a překladatel Vítězslav Kremlík, který se už dvacet let zabývá vlivem klimatických změn na lidské dějiny a v roce 2009 se zúčastnil klimatické konference OSN v Kodani. Je přesvědčen, že by měl někdo zažalovat Greenpeace a jim podobné organizace, které bezohledně straší malé děti. To klimatičtí aktivisté Gretě „vzali dětství“ tím, že jí nasadili do hlavy nepravdivou představu o blížící se zkáze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Greenpeace, Hnutí Duha, Frank Bold: Ministerstvo životního prostředí plošně povolilo uhelným elektrárnám vypouštět o 40 % více rtuti
Nevládní organizace požadují zastavení individuálních výjimek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist