Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.717x, což odpovídá cca 89.591-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Merkelová v Davosu řešila nacionalismus, Macron reformu EU
zdroj: www.ceskenoviny.cz, přidáno 24.1.2018 v 19:46, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Ben Kuras: Merkelová a Juncker? Největší vlastizrádci všech dob. Kam se na Macrona hrabou komunisté!
„Bude-li Evropa mít za 50 let ještě nějaké dějiny, Macron spolu s Merkelovou a Junckerem v nich budou zaznamenáni jako největší vlastizrádci všech dob. Dnes je těžké se rozhodovat, jestli to dělají z přesvědčení, z blbosti nebo za čí peníze. Ale specificky Macronovy výroky jsou mimo hranice racionality. Jestliže se sem přesune půl Afriky, jak může nacionalismus být smrtelný? Nacionalismus evropský, nebo africký? A smrtelný pro koho?“ ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz publicista Benjamin Kuras. Mluví i o štvanici na Židy ve Francii, či že Trump musí opět vyhrát, protože „v této chvíli tam není nikdo jiný, kdo by dokázal Ameriku zachránit před marxistickým převratem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Merkelová, Macron, Erdogan a Putin jednají o Sýrii. Shodnou se na něčem?
V Istanbulu se sešli turecký prezident Recep Erdogan, ruský prezident Vladimir Putin, německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron. Jednají o budoucnosti Sýrie. Ruská agentura TASS tvrdí, že politici všech čtyř zemí možná volí různé cesty, ale jejich cíl je společný – mír v Sýrii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Macron a Merkelová jsou tak arogantní, rozčílil se Robejšek. Tvrdě s nimi zúčtoval
Zakladatel strany Realisté Petr Robejšek sepsal komentář, v němž se pořádně obul do států západní Evropy. Ke státům střední a východní Evropy se chovají tak arogantně, že z toho Robejškovi až oči přecházejí. Macron chce postavit do latě Polsko a srovnat české zaměstnance a Merkelová se raději neradila o tom, zda má otevřít hranice uprchlíkům, protože tušila, že by to střední Evropa odmítla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Macron si svolal zákonodárce do paláce ve Versailles a sdělil jim, že chce třetinu z nich zrušit. Hraje si na císaře, zuří opozice
Devětatřicetiletý francouzský prezident Emmanuel Macron vyhlásil ve své zemi radikální politickou reformu. K zákonodárcům netradičně promluvil v paláci Versailles, v honosném sídle francouzských králů. A podle BBC to vzal pěkně od podlahy. Mimo jiné oznámil, že hodlá snížit počet poslanců a senátorů o třetinu. Pokud to neschválí sami zákonodárci do roka a do dne, Macron o této otázce vypíše referendum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Hitler! Václav Klaus hrozivě o smlouvě, kterou právě podepsali Merkelová a Macron
Velká Británie se chystá na vystoupení z EU a Francie a Německo na užší spolupráci. Alespoň to vyplývá ze smlouvy, kterou Angela Merkelová a Emmanuel Macron podepsali v Cáchách. Co se v návrhu smlouvy řeší přinesla BBC. Na iDnesu tuto smlouvu nikterak pochvalně komentoval Václav Klaus starší. Varuje před ambicemi Německa a všímá si frází o „vnitřních nepřátelích“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Angela Merkelová exceluje s křesťanskodemokratickým konceptem
Není sice zcela jasné, zda EU zastupují oficiální představitelé, nebo zda EU zastupuje Emmanuel Macron z Francie s podporou Donalda Trumpa, či v oblasti Ukrajiny a Muslimských migrantů, dobrá víla z Německa, Angela Merkelová.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.8.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Macron vyzval čínského prezidenta, aby respektoval jednotu EU
Francouzský prezident Emmanuel Macron se v pondělí setkal se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem, před kterým se vyslovil pro „silné partnerství“ mezi Evropskou unií a Čínou, které by se opíralo o „silný multilateralismus“ a „poctivou a vyváženou“ ekonomickou spolupráci. Při dnešním jednání s čínským prezidentem chtěli Macron, předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker a německá kancléřka Angela Merkelová ukázat jednotnou EU, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist