Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.717x, což odpovídá cca 89.591-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Místopředseda ODS Kupka má do voleb jasno: Současný prezident už nemá sílu ani jiné fyzické předpoklady. Drahoš energicky vstal a rozloučil se
ROZHOVOR „Obávám se, že současný prezident už nemá sílu ani jiné fyzické předpoklady zvládat složitá mezinárodní jednání, a já od budoucího prezidenta čekám, že pomůže obhajovat jasné NE České republiky ohledně jakéhokoliv automatického mechanismu pro přerozdělování uprchlíků,“ konstatoval místopředseda ODS a poslanec Martin Kupka. „Vedle toho ale má třeba i v rámci diskuse o Dublinu IV prosazovat lepší návratovou politiku a lepší sdílení informací o tom, kdo vstupuje na území členských států EU. Taková jednání jistě nebudou prostorem pro vymýšlení bonmotů, ale pro hledání spojenců při prosazování našich národních zájmů. To Miloš Zeman v západoevropském prostoru nedělal a nic nenaznačuje, že by to hodlal změnit,“ dodal ještě politik a publicista Kupka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

To je darda: 43,5 procenta pro Miloše Zemana, Drahoš hodně vzadu. Průzkum pro ČT
Už jen necelé čtyři týdny zbývají do prezidentských voleb. Průzkum ukázal, jak by to asi vypadalo, kdyby se konaly nyní. V prvním kole by největší podporu jednoznačně získal současný prezident Miloš Zeman, druhý by byl Drahoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
To je díra! Za Milošem Zemanem zaostávají Drahoš i Horáček. Tak, že na něj nemají ani dohromady
Vítězem prvního kola prezidentských voleb by se podle průzkumu agentury Focus pro Český rozhlas stal současný prezident Miloš Zeman. Získal by 28,1 procenta hlasů. Druhý by skončil Jiří Drahoš se 13 procenty a třetí Michal Horáček s 12,4 procenty hlasy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Drahoš: Topolánek představuje přesně to samé, co současný prezident; hrubost a vulgaritu
Jiří Drahoš na facebookovém profilu ke kandidatuře Mirka Topolánka na prezidenta ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Podle Filipa Drahoš nemá potřebnou politickou praxi
Předseda KSČM Vojtěch Filip při dnešní volbě prezidenta uvedl, že Jiří Drahoš nemá politickou praxi, kterou bude prezident potřebovat. Filip to tvrdí s ohledem na situaci kolem brexitu, kdy bude česká strana vyjednávat o podmínkách pro krajany žijící ve Velké Británii. Filip to řekl ČTK v Českých Budějovicích, kde odevzdal svůj hlas ve druhém kole prezidentských voleb. Stejně jako v prvním kole podpořil Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Buď se zdaní náhrady za církevní restituce, nebo vládu Babiše nepodpoříme, burácel v ČT komunista Kováčik. Do toho se pustil Kupka
Sociální demokraté stále hlasují o účasti ve vládě, na výsledku nezáleží, protože prezident Miloš Zeman jmenuje i napodruhé Andreje Babiše premiérem. O co se pak předseda vlády opře? Stanou se přání komunistů rozkazem, nebo jsou ochotni slevit? V pořadu Otázky Václava Moravce na ČT24 diskutovali místopředseda ODS Martin Kupka, místopředseda SPD Radim Fiala a předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Největší současný Zemanobijec? Asi jednoznačně pan komentátor Martin Fendrych
Je známou věcí, že současný český prezident Miloš Zeman novináře v lásce moc nemá a oni zrovna tak nemají v lásce jeho…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.1.2018 v 14:40, zobrazit podobné
Plaga: Současný způsob přijímání dětí na SŠ by se měl změnit
Současný způsob výběru dětí pro studium na středních školách by se podle ministra školství Roberta Plagy (ANO) měl změnit. Rozhodovat o budoucnosti dětí na základě testů v jednotných přijímacích zkouškách nemá smysl, řekl dnes na mezinárodní konferenci Digitální Česko 2019. Podle Plagy by o dalším vzdělávání dítěte měly rozhodovat spíše jeho dovednosti a obecné studijní předpoklady. Chtěl by také, aby tolik dětí neodcházelo ze základních škol na víceletá gymnázia.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Drahoš podle Chovance zpestří volby, Zaorálek mu popřál úspěch
Sociální demokraté se staví k prezidentské kandidatuře bývalého předsedy Akademie věd Jiřího Drahoše váhavě. První místopředseda strany a ministr vnitra Milan Chovanec, jehož favoritem je současný prezident Miloš Zeman, novinářům dnes řekl, že souboj bude díky Drahošovi pestřejší. Místopředseda ČSSD a šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek popřál Drahošovi do volebního klání hodně štěstí. K tomu, aby ho podpořil, mu ale zatím scházejí informace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Drahoš: Zeman je ještě horší, než byl!
Neúspěšný prezidentský kandidát a dnes senátor Jiří Drahoš poskytl rozhovor serveru Blesk.cz. Mimo jiné zkonstatoval, že Zeman sice po zvolení řekl, že bude jiný, ale je ještě mnohem horší, než byl. „Nemá rád nikoho, kdo nesouhlasí s jeho názory,“ sdělil také Drahoš k hlavě státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Jan Berwid-Buquoy: Zeman neovládá umění odejít...
Současný prezident je sice tělesnou troskou sotva se držící na nohou, ale až chorobně lpí na moci. Moc ho zaslepuje a nehodlá se jí pustit. T.G. Masaryk v podobném stavu v roce 1935 ze zdravotních důvodů abdikoval, ale Zeman nemá tu morální sílu a společenskou odpovědnost. Navíc většina národa onoho chorého invalidu v prvním kole znovu zvolila prezidentem. Svět žasne a nestačí se nám divit!
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 23.1.2018 v 17:41, zobrazit podobné
TOPlist