Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.717x, což odpovídá cca 89.591-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Hejtmani volí Zemana. Patnát bývalých a současných krajských šéfů vyzývá k podpoře kandidáta dolních deseti milionů
Patnáct současných a bývalý hejtmanů podpořilo v druhém kole voleb současného prezidenta Miloše Zemana. „Miloš Zeman jednoznačně prokázal, že je prezidentem dolních deseti milion občanů České republiky, nikoliv pouze úzké elity. Vyzýváme proto občany České republiky, aby se zúčastnili druhého kola prezidentské volby a podpořili v ní pana Miloše Zemana,“ sdělilo ve výzvě patnáct politiků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 20:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Dolních deset milionů vyhrálo nad horními deseti tisíci, pravil v ČT Josef Skála
Dolních deset milionů vyhrálo nad horními deseti tisíci, zajásal nad výsledkem přímé volby prezidenta. Poslanec SPD Tomia Okamury se pustil do novinářů. Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil uznal porážku, jenže obratem přidal jedno „ale“. V České televizi to zase jednou jiskřilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Václav Hořejší: Prezident pro dolních deset milionů?
Udivuje mě, že v současné předvolební kampani mnoho lidí zřejmě slyší na to, že Miloš Zeman je jakýmsi tribunem lidu, zastáncem těch chudších vrstev, resp. jak on sám to formuloval po svém zvolení před 5 lety „prezidentem dolních deseti milionů“ (tedy cca 95% občanů).
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.1.2018 v 17:41, zobrazit podobné
Krumer (SPO): Miloš Zeman - prezident dolních deseti milionů
Poděkování prezidentu Miloši Zemanovi za všechno, co dělá pro naši vlast a její občany. V debatě na ČT pan Drahoš opět útočil, a pomlouval prezidenta Zemana. Dobře se úkolu zhostila moderátorka Witowská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Mediální expert tuší, proč Drahoš v ČT odmítl prozradit, koho by si vzal na Hrad. A zhrozil se i nad jeho výrokem, že je Zeman prezidentem dolních deseti milionů
TELEVIZNÍ DEBATA Ani opakované naléhání moderátorky nepřimělo Jiřího Drahoše, aby v duelu prezidentských kandidátů prozradil, kým obsadí klíčové pozice na Hradě, pokud bude zvolen. Mediální odborník Jiří Mikeš ho však nepodezírá z toho, že by to divákům České televize nechtěl říci. Myslí si totiž, že mu je tam dosadí ti, co za jeho kandidaturou stojí, aby plnili maximální vstřícnost vůči Bruselu. Soupeř stávající hlavy státu se proti předchozí debatě zlepšil, ale nic víc než nabiflované očekávané fráze nenabídl. Ke všemu Miloši Zemanovi vyčinil za to, že je prezidentem dolních deseti milionů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Pospíšil (TOP 09): Nelze proti sobě štvát dolních deset milionů a elitu společnosti
Vyjádření (dopis signatářům) z pozice kandidáta na prezidenta, navrhovaného Kroměřížskou výzvou:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
František Ringo Čech prozradil, jakou nepříjemnou situaci zažil se skupinou „drahošovců“ při odchodu z Rudolfina
Emoce před druhým kolem prezidentských voleb a slovní útoky z tábora příznivců jednoho i druhého prezidentského kandidáta jsou značně vyostřené. Na vlastní kůži to poznal například i podporovatel Miloše Zemana hudebník František Ringo Čech. Na toho pokřikovali příznivci Jiřího Drahoše při jeho odchodu ze včerejší debaty prezidentských kandidátů. František Ringo Čech se vyjádřil i k samotné debatě na České televizi. „Pan profesor byl zlý, ironický..,“ říká hudebník a připomněl i Drahošovu výtku vůči Zemanovi ohledně toho, že je prezidentem dolních deseti miliónů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Nechápu
Asi proto, že pocházím z těch méně vzdělaných a inteligentních dolních deseti milionů, kteří volili M. Zemana. Jsem ale zase rád, že nejsem takový prosťáček sám, ale že nás jsou miliony. Jakže to zpíval Jan Werich, že „Když nás půjdou miliony , všichni proti větru, každý ujde ten svůj metr, dáme metr k metru. Kde je síla zpátečníků, kde je síla větru?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
FOTO Drahoš vyčetl Zemanovi: Vy jste prezidentem dolních deseti milionů. A to je výtka?, žasl prezident
Jeden z nejpozoruhodnějších momentů prezidentské debaty se odehrál hned na jejím začátku, poté, co moderátorka Světlana Witowská přivítala oba adepty v majestátním Rudolfinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
ÚZSVM: Areál bývalých kasáren v Táboře byl prodán za více než 12 milionů
Ve třetím kole transparentního výběrového řízení byl prodán areál bývalých kasáren Jana Žižky v Táboře. Minimální kupní cena byla stanovena na 11,5 milionu korun. Vítěznou nabídku ve výši 12,22 milionu korun podala právnická osoba se sídlem v Plané nad Lužnicí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Staří dementní lidé volí Zemana s Okamurou. Proč mají volební právo? ptá se novinář, který se převlékl za pohlavní úd
Publicista Jiří X. Doležal je znám svým velmi kritickým postojem k prezidentovi Miloši Zemanovi. Opakovaně se podivuje také nad tím, kdo vlastně tohoto „arogantního a pomstychtivého“ politika ještě volí. Už v roce 2013 napsal, že Zemana podporují už snad je „čů**ci“. Teď se proti podporovatelům Zemana vymezil znovu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist