Bez Moravce. Volební vysílání na ČT povedou Kubal a Augustová
Sobotní speciální vysílání České televize k druhému kolu prezidentských voleb bude s Marcelou Augustovou moderovat Michal Kubal. Uvedla to dnes Česká televize na twitteru pořadu Newsroom ČT24. Vysílání k prvnímu kolu spolu s Augustovou uváděl Václav Moravec, který před prvním kolem vedl i debatu prezidentských kandidátů. V této roli ho pro čtvrteční televizní duel Miloše Zemana a Jiřího Drahoše vystřídala Světlana Witowská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 26. 01. 2018

Související články

Dohra vysilaní ČT s Augustovou: Na co se neptala ministra zahraničí a prý měla
Americký novinář Erik Best se na svém webu vyjádřil k vysílání ČT24, kde moderátorka Marcela Augustová hovořila o tom, jak bojovat proti dezinformacím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Střelba u Moravce: Dohra včerejšího vysílání
Právník Zdeněk Koudelka se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz vrátil k včerejšímu pořadu Otázky Václava Moravce na České televizi, kde vystoupili ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) a jeho předchůdce Pavel Blažek (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Dohra Václava Moravce: Ten vymývač mozků poškodil Miloše Zemana! napsali nám
Publicista Zdeněk Jemelík se v komentáři, který zaslal redakci, vrátil k včerejšímu vysílání pořadu Otázky Václava Moravce ČT24, jež nazval otázkami vymývače mozků. „Terčem kritiky byli nepozvaní,“ sdělil k výběru hostů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Po pořadu ČT odsouzeni Václav Moravec, Babiš i Pirát Bartoš. Nadávky i nové informace
Dnešní vysílání pořadu Otázky Václava Moravce se přetřásalo v průběhu odpoledne i na sociálních sítích. Důvodem byl nejen podle některých otřesný výkon moderátora veřejnoprávní televize Václava Moravce, ale i vystoupení premiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Zločinci! Po Moravcovi na ČT zahřmělo v neděli i od Zemana
Na dnešní vysílání Otázek Václava Moravce se zaměřili ve svých komentářích bývalý radní pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek a hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Zaujala je diskuse europoslance Pavla Teličky, politologa Lukáše Macka a europoslance Luďka Niedermayera. Řeč byla o Evropské unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Dálnice, co jezdí sama. Do dubna bude situace kritická, varovala expertka u Moravce
Hosty nedělního vysílání Otázek Václava Moravce byli ředitel Ředitelství silnic a dálnic Jan Kroupa, ředitel Ústavu struktury a mechaniky a hornin Josef Stemberk a česká stavební inženýrka Miloslava Pošvářová. Tématem byla především výstavba dálnice D8.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Lůzo, už zase? Po pořadu Václava Moravce ovládla Česko drsná hádka
Buď se zdaní náhrady za církevní restituce, nebo vládu Babiše nepodpoříme, burácel v ČT v pořadu Otázky Václava Moravce komunistický poslanec Pavel Kováčik. A jeho slova nenechala chladnými ani europoslance za KDU-ČSL Tomáše Zdechovského, ani bývalého radního pro rozhlasové a televizní vysílání Petra Štěpánka. A nebyli sami, kdo se rozlítili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Šéfové zpravodajství České televize píší otevřený dopis Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Kvůli Americké volební noci
Otevřený dopis členům Rady pro rozhlasové a televizní vysílání:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Otřesný. Kámoši! Po dnešním vysílání Moravce na ČT zněl ostrý humor
Do debaty na veřejnoprávní České televizi, ve které dnes moderátor Moravec přivítal Petra Pitharta, Vladimíru Dvořákovou a Ivetu Radičovou, se strefil ve svém komentáři na facebookovém profilu šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Svůj komentář přidal také bývalý radní pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek. Podle obou pánů nešlo zrovna o pestrou směs diskutujících.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist