Hlavním hudebním dramaturgem Českého rozhlasu byl jmenován Josef Třeštík
Hlavním hudebním dramaturgem Českého rozhlasu byl s účinností od ledna 2018 jmenován dosavadní dramaturg Symfonického orchestru Českého Rozhlasu Josef Třeštík. Ve své nové funkci bude zodpovědný především za studiové natáčení a výběr koncertů natáčených Českým rozhlasem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 29. 01. 2018

Související články

Ředitelem Programu Českého rozhlasu byl jmenován Ondřej Nováček
Novým ředitelem Programu Českého rozhlasu byl s účinností od 1. února 2018 jmenován dosavadní šéfredaktor Českého rozhlasu Plus Ondřej Nováček. Změnu ve vedení vzala dnes na svém zasedání na vědomí také Rada ČRo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Symfonický orchestr Českého rozhlasu: Pohádkové odpoledne pro malé i velké
Symfonický orchestr Českého rozhlasu přichystal pro malé i velké posluchače Pohádkové odpoledne se slavnými melodiemi z pohádek Pyšná princezna, Micimutr a Dvanáct měsíčků s živým hudebním doprovodem a filmovou projekcí. Koncert se odehraje v sobotu 13. dubna od 15 hodin ve Foru Karlín v Praze. To vše pod taktovkou Jana Kučery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Kdo židli má, bydlí - veřejná nahrávka pořadu Českého rozhlasu Dvojka
Veřejná nahrávka pořadu Kdo židli má, bydlí, se uskuteční ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice ve čtvrtek 1. června od 17 hodin. Hosty moderátora Milana Heina tentokrát budou herečka Jana Štěpánková a operní pěvec a režisér Josef Průdek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Komentátor Mlejnek z rozhlasu: Až tu bude vládnout „internacionála xenofobů“, ještě budete vzpomínat na Merkelovou
Politolog Josef Mlejnek se na vlnách Českého rozhlasu Plus zabýval tím, jak je v Česku vnímána německá kancléřka Angela Merkelová. Podle něj dojde k obrovské chybě, kterou půjde jen těžko napravit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Kulinářská soutěž regionálních stanic Českého rozhlasu Pochoutkový rok zná vítěze
Slavnostní vyhlášení soutěže Českého rozhlasu Pochoutkový rok, které se uskutečnilo v neděli 2. prosince v prostorách Divadla Radka Brzobohatého, bylo premiérově odvysíláno tuto neděli na regionálních stanicích Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Josef Šlerka: Kdyby Slonková a Kubík neporušili jisté normy, lidé by se nedozvěděli důležité věci o Babišovi
Analytik Josef Šlerka byl hostem pořadu Českého rozhlasu Jak to vidí. Mimo jiné se vyjádřil například k reportáži Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka ohledně syna Andreje Babiše (ANO), jež rozpoutala vládní krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Němcová je smutná a chce, aby Vondráček za „mejdan ANO" ve Sněmovně zaplatil. Mluvila i o Langerovi a sebereflexi
Expředsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) se v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu rozhorlila nad hudebním vystoupením poslance a nynějšího předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO) v jednacím sále.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
„Je to hnus!“ Místopředseda Rady Českého rozhlasu se pustil do Jandáka
Radní Českého rozhlasu Vítězslav Jandák veřejně prohlásil. že až potká matadora hudební publicistiky, osmdesátiletého Jiřího Černého, tak „mu ji flákne“. Tímto svým výrokem řadu lidí pobouřil. Rozzlobil tím i místopředsedu Rady Českého rozhlasu Jiřího Vejvodu. „Je to hnus,“ ohodnotil Jandákovo vyjádření Vejvoda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Tabery, Šafr, Wollner a další šéfredaktoři sepsali dopis řediteli rozhlasu. Jde o Janka Kroupu, kterého si dovolil zkritizovat
Celkem deset šéfredaktorů se rozhodlo poslat dopis generálnímu řediteli Českého rozhlasu Renému Zavoralovi. K tomu je donutilo vystoupení šéfa rozhlasu před Radou Českého rozhlasu, kde Zavoral uvedl, že reportáž investigativce rozhlasu Janka Kroupy o neoprávněném čerpání dotací skupinou Agrofert měla být zpracována obecněji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
NKÚ: Reakce na reportáž Českého rozhlasu
NKÚ se důrazně ohrazuje vůči tvrzení Českého rozhlasu, že cesta jeho prezidenta Miloslava Kaly do Peru byla plýtváním peněz daňových poplatníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist