Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.997x, což odpovídá cca 156.379-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Některé věci byly dobré a v něčem ti komanči opravdu předvedli mimořádné výkony, napsal Martin Jaroš o socialismu
Český marketingový expert Martin Jaroš žijící v Kataru se na svém facebookovém profilu vyjádřil k tomu, proč spousta lidí u nás volí tak, jak volí. Učinil tak v den výročí 70 let od Vítězného února.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 07:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Nejdřív Bakala, pak Babiš, tolik kabátů... Telička to schytal, pořádně
Marketér Martin Jaroš se vyjádřil k volbám do Evropského parlamentu. Koho by bylo dobré volit? Jaroš nabídl úvahu, v níž hraje svou roli řada stran, včetně Svobodných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Roky bydleli zadarmiko v širším centru. Měli by poděkovat a vypadnout! Jaroš setřel squattery z Kliniky. Pak ale dodal něco důležitého, co by mělo zajímat Babiše
Marketingový expert Martin Jaroš se vyjádřil k tzv. Autonomnímu sociálnímu centru Klinika v Praze na Žižkově. „Slibuju, že vám to k celé věci nasadí ostřejší brýle,“ poznamenal na sociální síti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Vláda Babiše
Marketingový expert Martin Jaroš na svém facebookovém profilu tvrdí, že po komunálních volbách začal Babišův odchod z politiky. „Příští vládu už nesestaví,“ prorokuje Jaroš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Milé Rusko, jsi v prdeli. A my se máme dobře, oslavil výročí srpna 68 Martin Jaroš
Marketingový expert pobývající v Kataru Martin Jaroš se na svém facebookovém účtu rozepsal na adresu Ruska a jeho role během okupace Československa v srpnu 1968. Rusko „válku“ s malým Českem podle Jaroše prohrálo. V Česku se totiž podle Jaroše máme ekonomicky lépe a zároveň oproti Rusku můžeme žít svobodně. „A projedeš to zas,“ vzkazuje Jaroš Rusku. „ I s tím rezidentem na hradě a s celou armádou špehounů na ambasádě,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
„Spoustu lidí to naštve, spousta se odhlásí. Ale mně je to jedno.“ Martin Jaroš se takto vyjádřil k Prague Pride
Mezinárodně úspěšný marketingový odborník Martin Jaroš se na svém Facebooku vyjádřil k letošnímu festivalu sexuálních menšin Prague Pride trochu z jiného úhlu. Vůbec mu prý na festivalu nevadí, že tam někteří chodí v latexu a jsou lascivní. Sexualita je podle jeho slov naprosto přirozená a Evropa se už pomalu dostala do toho stadia, že to chápe. „Vůbec nemám problém mým dětem ukázat a vysvětlit Prague Pride, protože to nejsou paka!“ napsal ve svém facebookovém příspěvku marketér, který zároveň porovnal zcela opačný přístup ke změnám lidí na Blízkém východě a v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Václav Klaus: Krátké, ale neveselé poznámky z letošního Rhodosu
Třetí rok po sobě jsem byl účastníkem Rhodoského fóra, které se jmenuje Dialog civilizací. V něčem je dobré a cenné, v něčem téměř nepřežitelné. (Patři k tomu i vlídné říjnové počasí, které letos nebylo.)
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zeman tyhle volby zase vyhraje, napsal mezinárodní expert. A poprosil jeho voliče o osm minut času
Marketingový expert Martin Jaroš se obrátil na příznivce Miloše Zemana a požádal je o pár minut čau. Uznal, že současný český prezident má své kvality. Třeba tu, že nešel do politiky pro peníze. Bohužel se prý v sídle českých králů obklopil „špínou“, které jde o peníze v první řadě. Jaroš přidal ještě dvě nesporné kvality Miloše Zemana. Ani ty však podle reklamního experta nestačí k tomu, aby v úřadě prezidenta pokračoval dalších pět let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Začal pád Andreje Babiše, překvapuje známý expert
Marketingový expert Martin Jaroš se na svém facebookovém profilu dle svých slov pokusil o smělou předpověď. „Dnešním dnem začal páně Babišův odchod z politiky. Příští vládu už nesestaví,“ podotkl Jaroš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Mrazivá slova marketingového experta: Babišovi začal odchod z politiky, příští vládu už nesestaví
Komunální volby skončily, hlasy jsou sečteny a výsledky ukázaly, že ANO získalo v komunálních volbách nejvíce velkých měst. Ztratilo však Prahu, kde skončilo na patém místě a vyhrála ODS před Piráty. V návaznosti na to mezinárodně úspěšný marketingový odborník Martin Jaroš předpověděl, jaká čeká nyní hnutí ANO budoucnost. „Babišovi začal odchod z politiky, další vládu nesestaví,“ napsal jasně na sociální síti a zmínil také, jaké dobré zprávy komunální a senátní volby přinesly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist