Ministrová (TOP 09): Pardubice druhý bazén potřebují
Zastupitelé Pardubic za TOP 09 podpořili výstavbu nového 25metrového bazénu v areálu městského Aquacentra. Peníze by radnice do výstavby měla investovat bez ohledu na to, jestli město na projekt získá dotaci nebo ne. Současný 50metrový krytý bazén nestačí svojí kapacitou pro 90 tisíc obyvatel krajského města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 07:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Pardubický kraj: Jak by mohl vypadat dopravní uzel Pardubice
Možnou podobu a fungování přepravního centra se čtyřmi druhy dopravy v Pardubicích si v názorných vizualizacích prohlédli zástupci vedení Pardubického kraje, města Pardubice, krajské Hospodářské komory, Letiště Pardubice a další zainteresovaní odborníci. Rozvojový projekt Pardubického kraje s názvem Dopravní uzel Pardubice spravuje Správa a údržba silnic Pardubického kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zámek Pardubice má své víno, připomíná náboženskou toleranci za Viléma z Pernštejna
Tři druhy vína inspirované osobností Viléma z Pernštejna jsou od tohoto týdne v nabídce Zámku Pardubice. Pod názvy Sub una pro bílé suché, Sub utraque pro červené a Fraterno pro bílé polosuché se skrývá poselství o mimořádné náboženské svobodě, která v době největší slávy Pardubic panovala. Víno se stane vhodným suvenýrem pro návštěvníky zámku a města Pardubice i dárkem pro vzácné návštěvy města a Pardubického kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Východočeské muzeum pokračuje v opravách hradební zdi
Opevnění Zámku Pardubice je svým rozsahem a zachováním jediným dokladem přechodové fáze fortifikace mezi gotikou a renesancí v celé střední Evropě. Už od dob svého vzniku vyžadovalo kontinuální péči. V současnosti ji potřebují především omítky hradební zdi, jejichž obnova začala před rokem. Letos se díky spolupráci Východočeského muzea v Pardubicích, města Pardubice a Pardubického kraje podařilo zahájit další etapu opravy hradeb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Komorní filharmonie Pardubice: Vážná hudba a basketbal, to jde dohromady
Minulý víkend proběhl zatím nejúspěšnější ročník projektu Hrajeme spolu za Pardubice, tentokrát již s pořadovým číslem IV. Během odpoledního programu vyslechli diváci koncert Komorní filharmonie Pardubice a zpěvačky Dashy a poté mohli zhlédnout utkání nejvyšší české basketbalové ligy mezi týmy BK JIP Pardubice a BK Olomoucko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Krajská nemocnice T. Bati: Rehabilitační bazén se otevírá veřejnosti
Rehabilitační bazén v prostorách Rehabilitačního oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně nově nabízí plavání pro veřejnost. Zájemci tak budou moci dva dny v týdnu využít plavání a relaxu v teplé vodě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Prvního dubna se opět otevře Valdštejnská zahrada
Valdštejnská zahrada je svou rozlohou bezmála půldruhého hektaru druhou největší zahradou v centru Prahy. Její součástí je umělá krápníková stěna ze 17. století, velkolepá barokní stavba sala terrena nebo rozlehlý bazén s různými druhy ryb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Univerzita Pardubice: Lokomotiva ČD připomíná 25 let dopravní fakulty
Na prvním nástupišti pardubického nádraží se ve čtvrtek ráno konala malá slavnost. Dopravní fakulta Jana Pernera Univerzity Pardubice si připomínala 25 let vzniku fakulty křtem nového kabátu lokomotivy v barvách Českých drah a Univerzity Pardubice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Kolovratník (ANO): Dopravní uzel Pardubice by měl propojit silniční, železniční, vodní a leteckou dopravu
Komentář na facebookovém profilu k plánům Dopravního uzlu Pardubice
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Kolovratník (ANO): Zásadní milník pro Pardubice je tu
Symbol české železnice – Jan Perner by měl z téhle zprávy určitě radost! Už příští rok začíná velká modernizace železničního uzlu Pardubice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Pardubice získaly od ÚZSVM bezúplatně park
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Pardubicích převedl Statutárnímu městu Pardubice pozemek, na němž je park.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist