Šojdrová (KDU-ČSL): Místopředseda Evropského parlamentu nesmí hrubě urážet lidskou důstojnost
Na minulém zasedání pléna Evropského parlamentu jsme odvolali z funkce místopředsedy EP, polského poslance za stranu Právo a spravedlnost (PiS), Ryszarda Czarneckého. Pro odvolání z funkce Czarneckého bylo 447 poslanců, zapotřebí byly dvě třetiny hlasů (376).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Libor Rouček varuje: Když si každý stát v EU začne hrát jen svou politiku, hrozí, že si zase vjedou do vlasů. Přesto politici jako Klausové...
EVROPAN LIBOR ROUČEK Že přejímáme tři pětiny zákonů z dílny Evropského parlamentu? „To bylo jasné i Václavu Klausovi, když jsme žádali o vstup do Evropské unie a on podal žádost,“ říká bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček a přidává doporučení: „Pokud se Václav Klaus ml. chce podílet na tvorbě evropských zákonů, ať se nechá zvolit do Evropského parlamentu a nemusí urážet Evropskou unii ani památku obětí židovského holokaustu.“ Domnívá se, že skutečná pravicová strana, o jejímž založení se mluví, nebude úspěšná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
ČR podle Teličky nesmí být v EU černý pasažér
Česko nesmí být v Evropské unii černý pasažér, členství pro ni má strategický význam. Na sněmu hnutí ANO to řekl místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (ANO), který zároveň kritizoval i vystupování některých českých ministrů na jednáních v Bruselu. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Má paní Šojdrová také jiné starosti než sirotky z Tramtárie?
Volby do Evropského parlamentu se kvapem blíží a všichni kandidáti se činí leč mohou. Ani paní Šojdrová není výjimkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Šojdrová (KDU-ČSL): Prezident Asad brání humanitárním akcím EU v Sýrii
Michaela Šojdrová spolupodepsala dopis 19 poslanců Evropského parlamentu napříč politickým spektrem v čele s nizozemskou poslankyní Marietje Schaake (ALDE, liberální frakce v EP, ke které patří i poslanci z hnutí ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Nikdo nesmí urážet polovinu lidstva. Komunistka Konečná si se Zuzanou Bubílkovou notovala nad šovinistickým polským europoslancem
Moderátorka Zuzana Bubílková přivítala v pondělní Kauze dne Na Rádiu Impuls komunistickou europoslankyni Kateřinu Konečnou. Rozebíraly spolu tresty pro poslance Evropského parlamentu a rovnost žen a mužů. Konečná zdůraznila, že nelze tolerovat, aby někdo beztrestně urážel druhou polovinu společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Šojdrová (KDU-ČSL): Méně násilí na Youtube a evropská produkce na Netflixu
Novinky z Evropského parlamentu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Poškodila lidskou důstojnost, dotkla se rodiny rukojmího. Zjistili jsme zajímavé věci o vydání Marine Le Penové i europoslankyni, která za ním stojí
O zbavení imunity francouzské političky Marine Le Penové se v Evropském parlamentu hlasovalo na popud italského Hnutí 5 hvězd. To velmi pobouřilo zástupce tamní strany Liga severu. Předseda Matteo Salvini a jeho zástupce na adresu krajanů nebrali servítky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Telička (ANO): Politici nemají odvahu jít proti většinovému názoru společnosti
Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička přivítal v úterý 20. června na půdě Evropského parlamentu učitele českých středních škol. Během krátkého setkání s nimi diskutoval nejen o Evropské unii a postavení České republiky v rámci ní, ale také o problematice českého školství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Sociolog Hampl: Dnes je hůře, než bylo před rokem, a za další rok bude ještě hůře. Boháči připraví chudáka o poslední zbytečky jeho majetku, o svobodu i základní lidskou důstojnost
ROZHOVOR „Nesouměřitelnost, podle Kellera, nastává třeba tam, kde vedle sebe postavíme dělníka z fabriky a oligarchu se stomiliardovým majetkem. Pokud vznikne takhle velký rozdíl, znamená to obrovské riziko, že boháč připraví chudáka o poslední zbytečky jeho majetku, o svobodu i základní lidskou důstojnost. Nepomohou zákony, protože oligarcha má možnost si prosadit jejich změnu. Nepomohou soudy, protože oligarcha má možnost si koupit soudce. A nejde jen o jednoho boháče, ale také o stovky jeho lokajů (pardon, manažerů), kteří mají možnosti si na těch dole vybíjet svoje komplexy,“ varuje sociolog Petr Hampl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Bohuslav Fikr: Michaela Šojdrová a výchova islámských sirotků
Paní Michaela Šojdrová, poslankyně za Českou republiku v Evropském parlamentu, provádí masáž vlády ČR a jejich žen, Parlamentu České republiky a koneckonců českého obyvatelstva, abychom bez jakéhokoliv rozmyslu přijali 50 syrských sirotků. Ale to přece není tak jednoduché!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist