Řehoř (ODS): Ze stavu Škroupova domu mi je smutno
V současné době radní Královéhradeckého kraje Václav Řehoř jedná se starostou Osic Stanislavem Bydžovským o nutné rekonstrukci Škroupova domu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Královéhradecký kraj plánuje opravu Škroupova domu v Osicích
Dnes osický starosta Stanislav Bydžovský předal do rukou zástupců Královéhradeckého kraje klíče od Škroupova domu. Kraj požádal vedení Osic o bezúplatný převod nemovitosti do svého vlastnictví. To žádosti vyhovělo a krajské zastupitelstvo dar přijalo. Budovu nyní čeká rekonstrukce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Řehoř (ODS): Královéhradecký kraj zvýší transparentnost zadávání veřejných zakázek
Největší investice plánované Královéhradeckým krajem pro následující čtyři roky představí radní Václav Řehoř na workshopu 13. září v budově krajského úřadu. Setkání je určeno zástupcům firem, médií a široké veřejnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Milí Češi, váš prezident vás nemá rád
Smutno, velmi smutno mi bylo při sledování včerejší prezidentské debaty na TV Prima. Při pohledu na rozvaleného prezidenta, který si se zjevnou rozkoší užíval výbuchy rozvášněného publika a s jízlivou škodolibostí sázel jeden faul
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.1.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Václav Řehoř bude předsedat představenstvu Letiště Praha
Ve společnosti Letiště Praha, a. s., dochází ke změně stanov společnosti Letiště Praha, kterou se mění počet jejích členů ze současných tří na čtyři. Stávající tři členové představenstva zůstávají jeho součástí, nově byl valnou hromadou jmenován Václav Řehoř, dosavadní předseda představenstva Českého Aeroholdingu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Je mi smutno, zoufal si u Tvarůžkové rektor UK. Politici jsou prý jako konští handlíři
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve středečním Interview ČT24 přivítala rektora Univerzity Karlovy Tomáše Zimu, který se rozpovídal o situaci v českém vysokém školství. Prý je mu smutno, protože když si o situaci na vysokých školách povídal s politiky, připadal si jako mezi handlíři na koňském trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Stálo čas a úsilí vybudovat si renomé u zahraničních agentur, říká o desátém ročníku Čarodějáles ředitel festivalu Pavel Řehoř
„Festival Čarodějáles je pořádaný v tradičním termínu ‚pálení čarodějnic‘ v krásném přírodním areálu brněnského říčního koupaliště Riviéra. Orientujeme se spíše na kvalitu než kvantitu, mezinárodní line-up je složen z legend i nejčerstvější krve, doplněný o méně frekventované, ale o to zajímavější a kvalitnější položky z tuzemska,“ zve na festival jeho ředitel Pavel Řehoř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Další Bakalova šmouha na pověsti. Kvůli vykastrovanému domu na Hradčanech bylo podáno trestní oznámení. Máme vše z první ruky
Trestní oznámení kvůli domu u Drahomířina sloupu aktuálně leží na státním zastupitelství. Je tam staveniště a únikové protipožární cesty jsou zablokovány, takže situace hrozí katastrofou. Jediný obyvatel domu Bohumil Vejtasa volá původce krizového stavu k zodpovědnosti a bojí se o život. Na místě měla vzniknout Knihovna Václava Havla, ale všechno bude možná úplně jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zdena Mašínová o současném prezidentovi: Na Zemana nemám žaludek
Rodina Zdeny Mašinové zaplatila vysokou cenu jak za nacistickou okupaci naší země, tak za více než 40 let zlovůle komunistů ovládajících tuto zemi. Otce jí zastřelili nacisté, maminku utrápili až k smrti právě komunisté. A ač svou zemi nesmírně minuje, je z ní paní Zdeně Mašínové smutno. Je jí smutno z toho, že se naše společnost nevypořádala s komunisty i z toho, jak strašlivě si Miloš Zeman počíná v úřadu prezidenta republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Termokamera umí odhalit úniky tepla, topných médií i třeba řádění kuny. Pořízení snímků a jejich interpretaci však rozhodně svěřte odborníkům
Využití termokamery pro termografické snímkování a přípravu zprávy o tepelně technickém stavu rodinného či bytového domu, fotovoltaických panelů, elektrických zařízeních nebo stavu areálových rozvodů tepla může být velmi účinným a při tom finančně nenáročným prvním krokem k výrazným úsporám energie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
200 žen znásilnil. Chodil od domu k domu, všude zanechal „stopu“. Chlapi to prostě potřebují, řekl islamista
Amar Hussein chodil od domu k domu v několika iráckých městech a znásilňoval ženy pocházející z minoritních skupin. „Mladí muži toto potřebují. Je to normální,“ uvedl mladý člen Islámského státu v rozhovoru pro Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist