O lidi se postaráme. Hlavně o ty své. Exmanažerka ANO získala prestižní post na resortu, kde tečou miliardy
VÍME PRVNÍ Mít za známého Andreje Babiše by se dalo považovat za jistou výhodu. Své o tom ví zcela jistě Erika Duchanová, bývala manažerka centrálního ANO, se kterou se hnutí rozloučilo ze dne na den. Od poloviny února ovšem Duchanová nemusí truchlit, „v rámci dobrých vztahů“ se o ni postarali na ministerstvu pro místní rozvoj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Univerzita Karlova: Výstava Člověk v náhradách získala prestižní cenu
Ve Smetanově síni Obecního domu v Praze byly udělovány prestižní ceny XVI. ročníku Národní soutěže muzeí – Gloria musaealis 2017. Výstava Člověk v náhradách aneb Technika slouží medicíně, která je společným dílem Národního technického muzea, Univerzity Karlovy a Národní lékařské knihovny, získala v kategorii Muzejní výstava roku 2017 pomyslnou bronzovou medaili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Univerzita Karlova získala dva prestižní ERC granty
Dva vědci Univerzity Karlovy – Matyáš Fendrych z Přírodovědecké fakulty a Ondřej Pejcha z Matematicko-fyzikální fakulty – obdrželi prestižní vědecká ocenění Evropské výzkumné rady (European Research Council), tzv. ERC Starting Grant (ERC StG).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Ivan Stránský: Je mi smutno, dílem i z vás. Proč?
Technologická agentura (TAČR), přes kterou tečou miliardy do Center kompetence a podobných sdružení, je "kontrolována" představenstvem a dozorčí radou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Univerzita Karlova získala další prestižní ERC grant
Světově uznávaný matematik Jaroslav Nešetřil působící na Matematicko-fyzikální fakultě UK obdržel prestižní ERC Synergy Grant. S kolegy z maďarské Univerzity Loránda Eötvöse a Středoevropské univerzity v Budapešti bude zkoumat matematickou teorii dynamických sítí, které v současnosti ovlivňují všechny oblasti vědy a technologií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Národní zemědělské muzeum získalo nominaci v soutěži Gloria musaealis
Kniha Zahradní umění první Československé republiky a její zahradníci získala jako jedna ze čtyř publikací nominaci na prestižní cenu Gloria musaealis. Nominaci získala v konkurenci dalších 41 titulů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
DPP: Úspěch s T3 Coupé v prestižní mezinárodní soutěži RED DOT DESIGN AWARD
Vyhlídková tramvaj T3 Coupé získala prestižní designérskou cenu RED DOT DESIGN AWARD 2019 v kategorii Product Design. T3 Coupé vytvořili ve spolupráci se studiem Anna Marešová designers během jednoho roku zaměstnanci Opravny tramvají Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) v pražské Hostivaři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Krajská města získala na svůj rozvoj téměř tři čtvrtě miliardy korun
Téměř tři čtvrtě miliardy korun získala města Plzeň a České Budějovice z Evropské unie v uplynulých letech na realizaci velkých investičních akcí v rámci takzvaných Integrovaných plánů rozvoje měst (IPRM). Finance pokryly například stavbu Zanádražní komunikace v Českých Budějovicích, úpravu sadů i revitalizaci ulic v historické části Plzně, rekonstrukci českobudějovické plovárny, Lochotínský park a řadu dalších investic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist