Petr Havlíček: Eurošmejdi mají vítr z referenda
Političtí byrokrati balí pravdu do slupek lží tak dokonale, že se z nich pravda k lidem nedostane...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 13:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Trombik (kandidát SPD): Odkud vítr vane aneb zmatení současných elit
Bývaly časy, kdy naše politické „elity“ čekaly na to, jaký vítr povane z Kremlu. Nyní mají Kreml také ve svém hledáčku, ale co se větru týče, orientují se pro změnu na zámoří.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Piráti navrhují dva typy referend a slibují, že rizika ohlídají
Piráti včera jednali se zástupci ANO, SPD a KSČM, tedy stranami, které mají v programu zavedení obecného referenda. Vyjednavači všech stran se shodují na tom, že referenda by měla být závazná. Oproti zmíněným stranám však Piráti prosazují náročnější podmínky v případě rozhodování o změnách ústavy a EU. Jde především o zavedení ústavního referenda s 60% většinou, která je dnes nutná u ústavních zákonů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Hasiči se připravují na extrémně silný vítr
V souvislosti s výstrahou ČHMU na extrémně silný vítr, platnou pro celou Českou republiku zasedala skupina štábu generálního ředitelství HZS ČR. Ta rozhodla o speciálních opatřeních.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ministr Havlíček: Čeští podnikatelé mají o Srbsko zájem
Rozvíjení vzájemných obchodních vztahů, prohloubení spolupráce mezi Srbskem a ČR v oblasti umělé inteligence a inovací i pomoc při řešení problémů českých investorů v Srbsku. Nejen o tom jednal vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček se srbským ministrem zodpovědným za inovace a technologický rozvoj Nenadem Popovićem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Petr Havlíček: Člověk člověku vlkem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2020 v 10:35, zobrazit podobné
„Pan lithium“ Havlíček si na ministerstvu zabalí. Končí i jako náměstek
Bývalý ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (ČSSD) končí jako náměstek ministra Karla Havlíčka (za ANO) a resort opouští. Informoval o tom Deník N. Jiří Havlíček byl ministrem od dubna do prosince 2017, kdy skončil spolu s celou vládou Bohuslava Sobotky. Do pozice náměstka legislativní a provozní sekce se Havlíček dostal loni na základě výběrového řízení. Jeho nástup tehdy kritizoval premiér Andrej Babiš (ANO). Kritiku ANO a komunistů si Jiří Havlíček zasloužil především poté, co před předloňskými volbami do Sněmovny Havlíček ve funkci ministra podepsal memorandum s firmou European Metals Holdings (EMH) o těžbě lithia u Cínovce v Krušných horách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničních věcí vyzývá k opatrnosti při cestách do Řecka
V západní části Attikis (okrajová část Athén) došlo k záplavám. Přívalové deště a silný vítr přecházející v uragán mají trvat do soboty 18. 11. 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Paroubek: Nejlepší možnost
Jiří Havlíček se stává novým ministrem průmyslu a obchodu. J. Havlíček je příkladem politika, který začal od píky a propracoval se na velmi dobrou odbornou i politickou úroveň. Havlíček má za sebou funkce v komunální politice, v Čáslavi byl úspěšným místostarostou, a je člověkem, který se velice dobře seznámil za léta strávená na MPO s náplní práce tohoto ministerstva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Pořad Stříbrný vítr si posluchači nově i přečtou
Oblíbený cyklus rozhlasových rozhovorů Českého rozhlasu Dvojka Stříbrný vítr si mohou posluchači konečně vychutnat i v knižní podobě. Moderátorka Jitka Novotná vybrala některé ze svých rozhovorů se zajímavými muži do nové publikace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist