Známý umělec: Vystoupení z EU? Katastrofa, zločin
ROZHOVOR „Pro návrat sociální demokracie na výsluní české politiky bych býval považoval za patřičnější, kdyby se do jejího čela postavil pan Zimola,“ říká známý režisér Jiří Adamec. Z Egypta, kde právě natáčí klip k novému muzikálu Robinson, promluvil pro ParlamentníListy.cz o bezpečnosti nejen v této zemi, ale také právě o volbě nového vedení ČSSD nebo o referendu ohledně Evropské unie. „Myslím, že vystupovat z EU je nesmysl a pro nás, občany České republiky, by to byla katastrofa,“ říká Jiří Adamec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 15:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Nemoc z pořadu Prostřeno má Miloš Zeman, řekl v ČT známý umělec. A mělo to dohru
Lékaři Ondřeji Fialovi se nelíbilo, když umělec David Černý v nadsázce v pořadu Události, komentáře ČT uvedl, že prezident Miloš Zeman trpí Tourettovým syndromem, konkrétně koprolálií. Své pak k této nemoci, kdy postižený trpí nadávkami a tiky, řekl v pořadu DVtv.cz Daniele Drtinové. A právě se hovořilo i o české hlavě státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ať jde Sobotka na dva roky do kriminálu. Zločin, korupce, mafie, zaútočil umělec i na Kalouska
Bývalý předseda KSČM a režisér Jiří Svoboda se vyjádřil k aktuální politické situaci. Dnes je velmi kritický jak k ČSSD, tak ke komunistické straně. Věří, jak říká, prezidentu Miloši Zemanovi a vicepremiérovi Andreji Babišovi. Rozhovor s ním přinesl server Deník.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
„Že si někdo nakradl a jiný to nestihl či neuměl, je přirozené.“ Slavný umělec, známý z TV, o „komouších“ a dnešku
ROZHOVOR „Lidé, kteří se neválejí a pracují, by neměli žít v bídě nebo skoro v bídě,“ říká režisér Jiří Adamec v souvislosti s pracovními podmínkami u nás, které mimo jiné popsala ve svých reportážích novinářka Saša Uhlová. Pro ParlamentníListy.cz promluvil o dnešní době i o tom, jak bylo před rokem 1989. „Lépe nebylo, bylo jinak!“ říká o předlistopadové době známý režisér. Prozradil i, jak je to s prací v Americe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Režisér Polesný: ČT je nestranná. Jsme zbabělý národ. Umělec v sobě nese ideály. Mám obavy, ale mladí...
ROZHOVOR Jsme podle televizního režiséra Viktora Polesného národem xenofobů? Jak se dívá na Antichartu? Budou demonstrace proti politické reprezentaci sílit? A proč nemůže žádný umělec dělat politiku? Co soudí o „pražské kavárně?“ O tom všem umělec hovoří v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
VIDEO Občanská válka, střílení. Evropu čeká chaos. František Ringo Čech spustí palbu
V Evropě nás čeká chaos, bordel, katastrofa. Znovu poteče krev. Umělec a opět už i politik František Ringo Čech zavítal do studia TV ParlamentníListy.cz. Řeč byla hlavně o migrační krizi, terorismu a předpovědi naší budoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Katastrofa, nová válka. To jsou prostě Arabové, znovu a čerstvě promlouvá Izraelec, kterého masově šíříte na sociálních sítích
Známý izraelský bezpečnostní expert a poradce několika premiérů Dan Schueftan poskytl rozhovor deníku Wiener Zeitung. Jako obvykle hovoří bez politické korektnosti k situaci na Blízkém východě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ruský umělec Vorotnikov. Pátrá po něm policie i Interpol, ale PL se s ním setkaly v Praze
ROZHOVOR Jsem menší parazit než všechny země. Jsem umělec, dělám umění a neprodávám ho. Za své umění peníze nechci. Když něco potřebuju, tak si to vezmu. Jde o takové banditství, partizánství. Tak o svém životním stylu hovoří umělec Oleg Vorotnikov. Na fotografiích měl vždy dlouhé vlasy, nyní je v rámci života v ilegalitě ostříhaný do hola.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Známý umělec končí: Nadává na Babiše i na občany, kteří jsou prý zlí
Herec Tomáš Hanák se rozhodl skončit se svou stylovou hospodou Zastávka v obci Nižbor na Berounsku. Píše o tom server Lidovky.cz s tím, že herec se tak rozhodl kvůli šílenému podnikatelskému prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Známý umělec a politik: Proč by Asad vypouštěl chemické zbraně ve své blízkosti. Dobytí toho místa už bylo otázkou hodin. Mluvil jsem s jedním Syřanem...
O bombardování Sýrie se na svém blogu na serveru iDnes.cz rozepsal šéf strany Rozumní a bývalý prezidentský kandidát Petr Hannig.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist