Lipensko se chce skrze grog zapsat do České knihy rekordů
Připít si na dobrou náladu a na krásy Lipenska oblíbenými zimními nápoji jako je horký grog či bombardino – to je cíl akce, kterou pořádá Turistický spolek Lipenska na území od Stožce po Rožmberk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 16:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Brusle, lyže, grog... Celé Lipensko čeká víkend snů, plný zábavy
Víkend plný sportu a zábavy čeká tento týden Lipensko. Místní podnikatelé a provozovatelé atrakcí předpokládají největší návštěvy za letošní zimu. Bude se zde lyžovat, bruslit, lidé se mohou zapojit do akce, jejímž cílem je zapsat se do České knihy rekordů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Pokus o zápis do České knihy rekordů na Lipensku - grog a Bombardino
Tradiční grog a u nás možná ještě ne tak známé Bombardino - právě tyto oblíbené zimní nápoje budou hlavním tématem tiskové konference, kterou pořádá Turistický spolek Lipenska starající se o turistický rozvoj území sahajícího od Stožce po Rožmberk, jindřichohradecká likérka Fruko-Schulz, s.r.o., pelhřimovská Agentura Dobrý den a Jihočeská centrála cestovního ruchu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Turistický spolek Lipenska: Lipensko se zapíše do České knihy rekordů
Za 180 minut se ve vybraných 14 restauracích na celém Lipensku v sobotu vypilo 615 bombardin a grogů, horkých zimních alkoholických drinků z produktů firmy Fruko-Schulz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Cizinci z EU se mohou zapsat mezi české voliče kvůli eurovolbám
Cizinci z ostatních zemí EU mají dnes poslední možnost nechat se zapsat mezi české voliče, pokud si chtějí vybírat své europoslance z českých kandidátů, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
JCCR: Travelfest to návštěvníkům pořádně osladí
Mimořádně sladké bude zahájení letošního druhého ročníku nejvýznamnějšího jihočeského veletrhu cestovního ruchu Travelfest 2018. Návštěvníky zde čeká obří dort, který se mimo jiné zapíše do České knihy rekordů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Turistický spolek Lipensko: Stožec nyní nabízí ideální podmínky pro běžkaře
Ideální podmínky pro milovníky běžeckého lyžování nabízí v těchto dnech okolí obcí Stožec a České Žleby, které leží v horní části Turistické oblasti Lipensko. Před víkendem je zde více než 30 kilometrů strojově upravených tratí, které sahají až do Volar. Nejlepší je situace ve stopách okolo Českých Žlebů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
ODA: Tři sedmičky pro Pearl Harbor
Pearl Harbor. Velká historická událost, v oscarovém filmu propletená milostným trojúhelníkem a největším počtem explozí, čímž se zapsal do Guinnesovy knihy rekordů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Turistický spolek Lipenska: Lipensko nabízí běžkařům nejlepší podmínky za posledních 15 let
Nejlepší podmínky za posledních 15 let nabízí pro milovníky běžeckého lyžování letošní Lipensko. Počasí je ideální a stopy jsou upravené. Ničí je ale například neukáznění řidiči automobilů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Respekt odhaluje: Okamura a komunisté? Vše je prý jinak. Ptali se v ANO
Šéfredaktor Respektu Erik Tabery se ve svém úvodním slově zaměřil na hnutí ANO Andreje Babiše. Podotkl, že nejbližší Babišovi spolupracovníci často mimo diktafony zmiňují, že se jejich šéf chce zapsat do českých dějin. I z toho důvodu prý tak moc chce být premiérem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Kovářová (STAN): Chceme motivovat čtenáře snížením DPH na e-knihy a audioknihy
V České republice máme mnohem vyšší DPH na knihy, než je evropský průměr. I z toho důvodu jsme se rozhodli podat návrh na snížení sazby DPH pro e-knihy a audioknihy ze současných 21 % na 10 %, stejně jako je to u obyčejných knih.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist