Politolog Doležal se rozhodl udělat něco, co dosud ještě nikdy neudělal. Nahlédněte
Bohumil Doležal učinil něco, co podle svých vlastních slov ještě neudělal. V komentáři pro Deník Referendum se pokusil oslovit levicové čtenáře, kteří podle průzkumů v posledních volbách v nemalých počtech hlasovali pro současného premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO). Doležal se levicovým voličům snažil vysvětlit, že před Andrejem Babišem je třeba chránit celou Českou republiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 16:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Demokratická politika je v troskách, hodnotí dnešní republiku politolog Doležal
Politolog Bohumil Doležal v komentáři pro server Echo24.cz zhodnotil stav naší republiky. Posteskl si nad tím, že se nám nepodařilo navázat na tradici první československé republiky. Je mu smutno z toho, že politiku opanoval premiér Andrej Babiš se svou firmou Agrofert, kterou sice formálně neovládá, ale Doležal nepochybuje o tom, že si v ní stále uchovává svůj vliv. A snaží se řídit celý stát jako firmu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Volíte blbě. Budeme vás přesvědčovat, říká politolog-kmet. Ale pozor na Milion chvilek...
O tom, že lidé volí špatně, což svědčí o naší úrovni, hovořil v pořadu Prostor X s moderátorem Čestmírem Strakatým politolog Bohumil Doležal. Varoval zároveň před tím, že po premiérovi Andreji Babišovi (ANO) to může být ještě horší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Babiš sdílel článek, který oslavuje jeho vize. Dostalo se mu sprostoty a kopanců...
Šéfa hnutí ANO Andreje Babiše zaujal jeden článek z českých médií. K řadě z nich je kritický, ale tentokrát se rozhodl udělat výjimku a sdílel ho na sociální síti Facebook. Co ho k tomu vedlo? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jak poznáte slušného člověka? Je to ten, co nevolil Zemana, vzkazuje Jiří X. Doležal a přidal něco o moskevském lihovaru
Publicista Jiří X. Doležal se na serveru Reflex.cz rozepsal o nadcházejícím druhém kole prezidentské volby. Zúčtoval s Milošem Zemanem a podpořil Jiřího Drahoše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Sobotko, Zaorálku, Poche, Marksová… Jak prasata a ještě u toho mlaskáte! Zeptali jsme se na vás čtyř stovek sociálních demokratů. Tohle ještě nikdo a nikdy neudělal
Sociální demokracie si hoví v pozicích, jaké držela už před sněmovními volbami. Navzdory výprasku doposud nikdo z čelných představitelů nerezignoval, nevzdal se jediné ze svých pozic. Co na to říkají řadoví členové? ParlamentníListy.cz jich oslovily přes čtyři stovky, zde je výsledek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Zmatený Jiří X. Doležal. Bojí se islamistů i Okamury a neví, co s tím
Publicista Jiří X. Doležal se cítí poněkud zmateně. Přemýšlí, jak se na jedné straně může bát islámského radikalismu, ale současně odsuzovat Tomia Okamuru a ještě důrazněji hlásit do světa, že útočit na jiné lidi se prostě nemá, ať už se jmenují Dominik Feri (TOP 09) nebo třeba Anička Nováková. Zdá se mu to normální, ale řadě lidí ne. A Doležal by rád věděl proč. Na sociální síti Facebook se dočkal odpovědi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
J. X. Doležal nechápe zákaz reklamy: Rouhačství a urážka náboženství? Ve 21. století...
Komentátor serveru Reflex.cz Jiří X. Doležal se zamyslel nad tím, že urážka náboženství do 21. století nepatří. Napsal to v souvislosti se zákazem reklamy kvůli blasfemii. „Ano, ještě v roce 2017 – dokonce na jeho konci – se v naší zemi operuje s termíny rouhačství a urážka náboženství. Ale co by to bylo za Boha, kdyby se nechal urazit jedním vtipem?“ pozastavil se Doležal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
A co na to Saša Mitrofanov? Žhaví drát už od večera. Nahlédněte
Politolog Lukáš Jelínek zhodnotil pro Deník Referendum situaci v ČSSD. Strana prý teď připomíná pytel blech. Komentátor Alexandr Mitrofanov byl ještě ostřejší. ČSSD mu prý teď připomíná klub politických sebevrahů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist