Černé na bílém. Zlé zprávy pro Bělobrádka, Pospíšila i Gazdíka
Největší podporu voličů má nadále hnutí ANO se ziskem 33,5 procenta hlasů. Lidovci, TOP 09 a Starostové a nezávislí by se do Sněmovny nedostali. Vyplývá to z únorového volebního modelu, který dnes zveřejnilo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 17:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Pribula (ANO): Trestní oznámení na Sobotku, Bělobrádka, Hermana, Fialu, Gazdíka, Kalouska...
Najde se odvaha a podá trestní oznámení na Sobotku, Bělobrádka, Hermana, Fialu, Gazdíka, Kalouska? Za zločinné společní ve prospěch cizí moci? Za tolerování a napomáhání korupce a krytí mega rozkrádání státního majetku! Za podporu útočných válek vedené NATO a zločiny proti míru včetně vlastizrady!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
„To, co jsme dlouho tušili, zde máme černé na bílém.“ Jaroslav Bašta cituje z knihy, kterou nedávno objevil
Diktátoři, demagogové a doba temna před námi. Tak přesně takový název nese kniha, na kterou tento týden v knihkupectví narazil někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta. Autor v ní hovoří o tom, že EU pomalu směřuje k válečnému konfliktu, po jejím přečtění Bašta získal také zajímavé statistické údaje a výsledky výzkumů veřejného mínění. „To, co jsme dlouho tušili, zde máme černé na bílém,“ uvedl ve svém komentáři pro První zprávy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Protiruský politický postoj EU včetně vlády ČR - a proč tedy?
Všude ze sdělovacích prostředků se na mne hrnou zprávy o nebezpečné RF,všichni politici již mají "černé na bílém", potvrzeno o ruském "vládním" hackerském vměšování, ba ovlivňování - vypnou Temelín i můj "chytrý" zvonek pašáci-co?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.12.2017 v 12:40, zobrazit podobné
TOPlist